Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szándékosan híztam a pasim kedvéért, tényleg jobb így, vagy fogynom kéne? fórum

Szándékosan híztam a pasim kedvéért, tényleg jobb így, vagy fogynom kéne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
28. gribedli*** (válaszként erre: 26. - Magykrisz)
2014. febr. 17. 15:04
25-os Bmi, mar nagyon hatareset
27. gribedli*** (válaszként erre: 13. - Niki8989)
2014. febr. 17. 15:01

Dehogyisnem! A dietaval mindig foglalkozni kell. Lehet, hogy ot csak az idegesiti, hogy esetleg kozben panaszkodsz vagy ilyesmi, de mar az elso kepen is az a sulycsoport vagy, ami nagyon hatareset. Ha sehogy nem birsz ala menni, legalabb igyekezz azt a sulyt tartani!


Dolgozz a feszesitesen es tarts egy konnyen betarthato etkezest!

26. magykrisz (válaszként erre: 13. - Niki8989)
2014. febr. 17. 14:56
Tényleg nem bántani akarlak, és persze te tudod, hogy hogyan érzel jól magad a bőrödben, de szerintem 156 cm-hez a 62 kg. az kicsit sok.
25. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Niki8989)
2014. febr. 17. 14:52

Szerintem tok jo homokora fazon vagy, es ha dieta mellett sem sikerul vekonyabbra lefogyni mint az elso kepen, mar csak azert is legalabb tartanam azt.


Most fiatal vagy es a szoveteid jol tartanak de egy ket ev mulva nem leszel ilyen, ugy ertem, ami ilyen feszes hajacska, az leereszt szepen. Egy baratom mindig is odavolt az ilyen csajokert es minden baratnoje olyasmi tipus volt mint te. A mostani is igy kezdte (mint te az elso kepen), csak idokozben mar rajta van vagy 30 kilo plusz es most mar a srac, aki mindig mondta, hogy neki igy tetszik, feszelyezve erzi magat a csajjal nyilvanosan, furdokben, mert ciki lett, hogy mindenki oket nezi a csaj miatt es mar nezegeti a fiatal, meg nem ennyire duci csajokat, mint amilyen a csaj lett. Es szerintem ez egyreszt igazsagtalan, masreszt egy csomo feltekenysegi jelenet koveti, harmadreszt mar regota le szeretnem fogyasztani a csajt, csak nem hagyja magat, remenytelen eset pedig nagyon szuksege lenne ra. Ja, es a bore mar korantsem olyan szep, mint amikor megismertem, es mar az arca is deform lett egy kicsit.



Ne ess ugyanebbe a csapdaba!


Amugy mindenhova hizol, ugy ertem, a kep alapjan azt irtad, hogy csak comb-has, de szerintem szerencsed, hogy meglehetosen egyenletesen oszlik el, ilyen tipus vagy. Azert vigyazz magadra!:)

24. nbandus (válaszként erre: 21. - Kriszta773)
2014. febr. 17. 14:51
Ezzel nem értek egyet! Ha valaki megismer 50 kilósan, akkor valószínűleg vékonyan szeretett meg, ez tetszett neki stb. Ha ebből a duplája lesz, lehet, hogy ugyanúgy szeretni fog, de nem várnám el, hogy ugyanúgy kívánjon, mint 50 kilósan...
23. Judmi21 (válaszként erre: 20. - Roza78)
2014. febr. 17. 14:33
már látom
22. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 13. - Niki8989)
2014. febr. 17. 14:24

Ha őszintét akarsz, az kb 5kilóval több, mint kellene. De ez a ti dolgotok.

Amiért megint írtam, hogy az elején amit írtál, kicsit más. Most korrigálsz, véded a srácot. De hát ez a dolgod,szereted, és kész.



d

21. kriszta773 (válaszként erre: 13. - Niki8989)
2014. febr. 17. 14:23
de talán ez abban is különbség, hogy a pasid nem arra biztatott, hogy hízzál, mert úgy jobban tetszenél neki, hanem azt mondta, jó vagy úgy, ahogy vagy, és ha fel is szaladna pár kiló, az sem gond :) (amit minden normális pasi mondana, ha szeret, akár 50 kilós vagy, akár 100 kilós :)). ne legyél ennyire butácska, maradj nőies
20. Roza78 (válaszként erre: 19. - Judmi21)
2014. febr. 17. 14:19
mar leirta a 13. hsz-ban
2014. febr. 17. 14:15

Kérdező hány cm és hány kg vagy ha lehet kérdezni

?

2014. febr. 17. 14:09
Az én párom is hízlalna:-)! A második szülést követően 55-57 kilóra fogytam (terhességek elött 64kg voltam,a magasságom maradt 172cm),de nekem így jó! Nehezen viseli,de beletörődött,h nem akarok vastagabb lenni,mert engem szeret,nem egy ideált!
2014. febr. 17. 14:09
Soha nem híznék egy férfi kedvéért meg.
16. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Niki8989)
2014. febr. 17. 14:00

Hát.. nem akarok bántani de már az "előtte kép" is sok az én szememben :( ez nem jó irány hiába látja szépnek.. ez az egészséged fenyegeti hosszú távon...


Én fogytam az exem kedvéért.. mondjuk az meg a másik véglet felé hajtott. én inkább magamért teszek mindent most már, nem másért. én így is daginak látom magam hogy már nem olyan sok van rajtam. :) :(

15. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Niki8989)
2014. febr. 17. 13:58

Szerintem egy pasas tetszesenel fontosabb, hogy egeszseges legyel.

Ha hizlalod magad, artasz sajat magadnak.

2014. febr. 17. 13:52

Ne noket kerdezz! Kerdezz meg pasikat. Mit akarsz hallani?

Nezz tukorbe. Magabiztos vagy szereted igy magad? Ha igen, nyugodj meg, es ne erdekeljen a masok velemenye. Ha ugy erzed neked ez nem tetszik, nem olyannak latod magad amilyen szeretnel lenni, dobd le azt a par kilot. Az en ferjem is agyon tudja dicserni a 73 kilos enemet, de ha tukorbe nezek idegesit a latvany. Es akarmennyit nyavog a 67 kilomnak, en ugy szeretem magam sot kevesebbnek is el tudom kepzelni. Engem nem erdekel mit mond. 62 kilosan ismert meg fogadja el, hogy nem vagyok hajlando kover lenni.

2014. febr. 17. 13:45

Köszönöm a véleményeket!


Nem bíztatott a barátom a hízásra, csak azt mondta, hogy ne foglalkozzak annyit a diétával, mert még jól is állna, ha híznék kicsit. Ez azért különbség.


Kilóban/egészségben nem rossz amúgy a helyzet, 156cm/62 kiló vagyok, és alig észrevehetően úszom csak lassabban a hetente megszokott távot.

12. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Niki8989)
2014. febr. 17. 13:33

Hát én biztos nem híztam volna, jó voltál úgy.

S ha mostmár jönnek a + kilók, amikor szól, éhezni fogsz?

Nem is tudok erre mit szólni.

2014. febr. 17. 13:30
Olyan legyél, amilyen Te lenni szeretnél. a pasid ebben az esetben másodlagos. Viszont arra is gondolj, hogy ahogy öregszel, úgy egyre nehezebben fogod tudni leadni ezt a felesleget, és ha ne adj Isten a pasid már nem lesz a pasid, utálni fogod magad emiatt... :(
2014. febr. 17. 13:30
Az én ízlésemnek már ez túl sok.A decemberi még elmegy szódával,de a mostani...Egyébként meg milyen férfi az,aki felhízlaltatja a nőjét?Te meg sok akarattal rendelkezhetsz,ha egy ilyen egészségre abszolút ártalmas dologba belementél.
2014. febr. 17. 13:30

hát ez ízlések és pofonok, szerintem az legyen a mérvadó ahogy te jól érzed magad...

de többet ne hízz szerintem... de hát mindenkinek ez is más, nekem már az első képed sok lenne ha én lennék, de amúgy meg te legalább nőies vagy igazán, jobban van mit fogni, én meg mondhatni vágom a lepedőt, de én így érzem jól magam

terhesség után volt rajtam az átlaghoz képest +5-6kg, nem zavart, mert tudtam miért van, de akartam, hogy idővel lemenjen szerencsére magától (napi séta+szoptatás+nem vagyok nagy evő(, de páromnak úgyis jó voltam amúgy, azt mondta, akkkor érdekes hogy van egy kis hasam, van mit fogni, most meg az az érdekes, hogy újra pici a hasam... hogy olyan mint régen

2014. febr. 17. 13:28
Keressen magának a pasid az ő paraméterei szerint nőt. Tudod mikor híznék miatta.
2014. febr. 17. 13:26
Az én ízlésemnek már a decemberi képen is "párnás" vagy. És csatlakozom az előttem szólókhoz. Én sem fogynék/híznék egy férfi kedvéért sem. Nem is egészséges és mi lesz ha majd mégsem kellesz neki?!
6. 9892d65728 (válaszként erre: 1. - Niki8989)
2014. febr. 17. 13:25
A túlsúly csak a szervezetnek káros.... öt-tíz-tizenöt-húsz kilót cipel a lábad-szíved állandóan...légszomj, izzadás, fáradékonyság. Ez mind nem érdekes, csak a pasid örüljön..ez a legfontosabb(most)
5. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Niki8989)
2014. febr. 17. 13:25

Soha ne tegyél ilyent senki kedvéért!

Másfél évig jó voltál, kellettél...akkor most mi a gond?

2014. febr. 17. 13:23

A kedvéért maradj ilyen!!!


De magadért szerintem ne engedd el magad, ez már az elhízott vagy túlsúlyos kategória. De te tudod. Már a decemberi képen vannak zsírpárnák. Én most nap mint nap küzdök ellenük, csak 4 kiló van rajtam és engem zavar. És én is úgy hízom mint te has-fenék-comb.

2014. febr. 17. 13:21

Ha jól érzed magad így is - merthogy kövér azért nem vagy, de egy tizes felesleged van, akkor semmi gond ezzel. Mert a pasidnak jobban tetszel.

De tovább ne hízz senki kedvéért sem!

Kicsit tornázz, hogy ne csak a combjaidon és a hasadon legyen a felesleg, hanem "átkússzon" máshová is. Nézz utána, hogy milyen gyakorlatokat kell csinálni, hogy ne fogyj, de a tested arányosabb legyen.

2. gkreka (válaszként erre: 1. - Niki8989)
2014. febr. 17. 13:19
Soha se fogynék vagy híznék egy férfi miatt!
2014. febr. 17. 13:16

Másfél éve járunk, eddig sem voltam vékony, de így is diéta kellett, hogy tartsam a súlyom, nagyon hízékony vagyok. A pasim mindig mondta, hogy ne aggódjak, nyugodtan engedjem el magam, ő örülne is, ha híznék kicsit.


Sokáig nem hittem el, de annyit mondogatta, hogy végül úgy döntöttem, hogy a kedvéért hagyom, hadd jöjjön fel pár kiló. Karácsonyi ünnepek+ vizsgaidőszak mindig is veszélyes volt hízás szempontjából, és most elengedtem magam, és ettem amit megkívántam.


Ilyen voltam december elején:

[link]


Most meg:

[link]


Most elég nagy dilemmában vagyok, látjátok hoyg combra-hasra hízom és szerintem ez már túl sok lett, dundinak látom magam. De a barátomnak nagyon tetszik a változás, láthatóan sokkal jobban vágyik rám, és kér hogy maradjak ilyen.


Mit gondoltok, nagyon kövér lettem? Vagy maradhatok ilyen a kedvéért?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook