Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szándékosan híztam a pasim kedvéért, tényleg jobb így, vagy fogynom kéne? fórum

Szándékosan híztam a pasim kedvéért, tényleg jobb így, vagy fogynom kéne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
88. 25800e2d09 (válaszként erre: 86. - Gribedli***)
2014. febr. 19. 23:41
köszi anyu :D szépen kifejtetted amit akartam makogni :D
2014. febr. 19. 23:00
Nincs olyan fazon a világon, akinek a kedvéért nem olyan súlyú lennék, ahogyan jól érzem magam.
86. gribedli*** (válaszként erre: 82. - Chelsey)
2014. febr. 19. 22:47

Nem minden gyakorlathoz, mert a stabilizalo izmokra tenyleg kisebb sulyt szokas hasznalni, egyreszt mas izomrostok alkotjak oket, masreszt nem is szep, ha tul nagyok, a stabilizalok csak "stabilizalnak" pont es kicsik kell, hogy maradjanak, az egyik ilyen az a vall hatso reszen levo lapockat mozgato izmocska (plusz ilyen meg az alsohaton egy pici izom a kulsocomb, a belso comb)

Es ezekre, de csak ezekre tenyleg kisebb sullyal nagyobb ismetlest szokas.


Mondjuk, ahogy irta, oda 2 kilos kellene, de az nincs

85. 25800e2d09 (válaszként erre: 84. - Chelsey)
2014. febr. 19. 22:35
de nem csak ezt az egy gyakorlatot csinálom, vagy az nem esett le? :D ashopbuilderen megvan minden köszi. amúgy veszettül izomlázas a karom tehát valamit csak csináltam. de sokféle gyakorlatot csinálok tehát ez eredményt kell hozzon és különböző súlyokkal.
84. Chelsey (válaszként erre: 83. - 25800e2d09)
2014. febr. 19. 21:36

5x10 az rendben van, egy akkora súllyal, amit bírsz. Ha az a 2 kilós, akkor szerezzetek be, mert a 4 kiló neked túl nagy ugrás lenne.


Viszont az 50-es széria csak nagyon hosszú távon hoz eredményt, ha egyáltalán.


Érdemes lenne átmazsoláznod a bodybuilder.hu-t, ha érdekelnek a részletek, ötletek.

83. 25800e2d09 (válaszként erre: 82. - Chelsey)
2014. febr. 19. 20:09
testépítő mondta hogy így csináljam amíg meg nem erősödik és ő mondta az 5x10-et. szerintem hiszek neki. csináltam nehezebbel de nem tudtam végig. 2 kilós kéne de az nincs. van fél kilós aztán 4-es.. :D
82. Chelsey (válaszként erre: 80. - 25800e2d09)
2014. febr. 19. 20:04

Nem. Mondjuk, 50-es sorozatot csinálni értelmetlen.


Akkora súllyal kell a feladatokat végrehajtani, hogy egy sorozatot szabályosan meg tudj még éppen csinálni (vagyis ha 8-as sorozatot csinálsz, akkor a nyolcadiknál már küzdj, de még szabályos legyen).


Szóval ez mindenkinél egyéni, hogy mekkora súllyal tud dolgozni, de biztosan nem fél kilóssal.


Persze, ettől még te csinálhatod úgy, ahogy eddig, ha meg vagy róla győződve, hogy az úgy jó. Tulajdonképpen az a lényeg, hogy örömmel csináld, nem az, hogy nekem tetsszen a módszered:)

81. 25800e2d09 (válaszként erre: 73. - Chelsey)
2014. febr. 19. 20:03

[link]


na nekem ez a gyengém egyelőre.. próbáltam 4 kilóssal de nem tudtam végignyomni 5x10-et sem... :D

80. 25800e2d09 (válaszként erre: 73. - Chelsey)
2014. febr. 19. 19:54
kérlek szépen tricepsz és váll erősítésnek a nem létező izmaimmal elég kezdetnek, majd ha már megy akkor emelem a súlyt is. 5x10 lenne az alap sorozat én megcsináltam 5x 50-et mindkettőből. plusz a 11 kilóssal (ami 22 mert 2 db-al) a csuklyás izomra, 15-20 kilóval nyomom a gépeken. tehát nem csak fél kilóval bohóckodtam végig. de az a két gyakorlat azzal megy. pont. problem? :P
79. 25800e2d09 (válaszként erre: 72. - Gribedli***)
2014. febr. 19. 19:51
egyéniség+külső. vagány és vékony :D mármint Gwen, Pink mostanság már annyira nem :D
78. gribedli*** (válaszként erre: 76. - Chelsey)
2014. febr. 19. 17:37
Ja, a lenyeget nem mondta, hogy fel kiloval MIT kellett csinalni? Mert nem mindegy, hogy lobalnia kellett a sulyzot, vagy lobalozni a csillaron a kisujjal kapaszkodva, es mellesleg tartani egy felkilos sulyzot is?:)
77. gribedli*** (válaszként erre: 75. - Nbandus)
2014. febr. 19. 17:34

:DDD


Na latod, megis mennyien irtoznak a sulyzoktol, nehogy ferfiasak legyenek!

76. Chelsey (válaszként erre: 74. - Gribedli***)
2014. febr. 19. 15:02

"nem kell oda sulyzocska, megszakadhatunk anelkul is;)"

Valami ilyesmire céloztam én is. :)

75. nbandus (válaszként erre: 74. - Gribedli***)
2014. febr. 19. 14:57
Ha fél literes flakon adok a gyerek kezébe, akkor én is terminator palantat nevelek? :)
74. gribedli*** (válaszként erre: 73. - Chelsey)
2014. febr. 19. 14:53

Amikor edzem, rendszerint ott lebecol valamelyik gyerek korulottem es a 2 kisebbik vagy a szalagot akarja, vagy a sulyzoimat, igy en azt szoktam nekik odaadni jatszani (a fel kilosat), igy addig bekenhagynak:))))


Most kikerem mahamnak, ha azt gondoljatok, hogy terminator palantakat nevelek, de nem is nagyon csinalnak vele sok ismetlest, parszor leutanoznak, ennyi. Viszont annyira kicsike, ahogy mondod, hogy ezt meg a gyerek kezebe is oda lehet adni.


Szerintem Wingled nem is azert erolkodott mert fel kilos volt a suly, hanem mert a gyaksi, amit csinalt, lehet, hogy nulla suly mellett is nehez gyaksi volt;) van ilyen, a fegyencguggolast pl jo ha suly nelkul megcsinalja az ember, nem kell oda sulyzocska, megszakadhatunk anelkul is;)

73. Chelsey (válaszként erre: 71. - 25800e2d09)
2014. febr. 19. 14:32

Az annyira kicsike. Egyáltalán érezted?


Szerintem az olyan pirinyó súlyt csak akkor veszed észre, ha percekig kell tartani mozdulatlanul a kinyújtott karodat. De azt súly nélkül is érzed egy idő után.

72. gribedli*** (válaszként erre: 71. - 25800e2d09)
2014. febr. 19. 10:05

Marmint egyenisegre? Vagy kulsore?


Nekem nagyon tetszik Mila Kunis, Amanda Seyfried, AnnaSophia Robb, Emma Stone (neki az egyenisege is nagyon tetszik, jokat alakit)


Es az idosebbek kozul pl nagyon csipem Cameron Diazt, tetszik az edzese, tetszik, hogy kemeny csaj, de megis szexi es kozvetlen, nem tudom, van benne valami, ami miatt mindig is nagyon odavoltam erte. A Bad Teacherben is allati jo, de nemcsak kulsore, hanem egy az egyben, ahogy ilyen bunko, es az In Her Shoes-ben is:)))

71. 25800e2d09 (válaszként erre: 69. - Gribedli***)
2014. febr. 19. 09:28
Naaaa XD tegnap én is fél kilóssal küzdöttem (tricepszre meg vállra) el kell kezdeni valahol :-) remélem hamarosan nagyobbal is menni fog :-) de amúgy én egyiket sem bírom. Én inkább az ilyen Pink típusú csajokat. Gwen Stefani pl etalon nálam :-)
2014. febr. 19. 09:14
Acsony=alacsony
69. gribedli*** (válaszként erre: 68. - 25800e2d09)
2014. febr. 19. 09:14

Igen, inkabb az, hogy sok duci es ezzel egyutt melletlen no benne talal inspiraciot, mert ugye Jenny from the Block, milyen acsony szarmazas es megis hova jutott...


De illuziorombolo egy kicsit, hogy az egykori Jenny ma ugy sznoboskodik, mintha legalabb egy nagykovet lanya lenne: ha a szallodai szobaban nem feher minden targy (fal is es minden), akkor kivagja a hisztit. Ilyenkor mondom magamban, tok jo, mikor meg Jennyfromtheblock voltal, jo volt neked a torott csorba tanyer is, a koszos divany, nemhogy minden feher, aaaah:))))


Kim Kardashian? O homokora de karban kellene tartani azt a homokorat! Azert az alap megvan. A labai nem tetszenek, de pl o mindennap edz. Tegnap fetrengtem a rohogestol, az egyik videojan nevetseges fel kg-os sulyzokkal guggoltak (mintha 1-1 vibratort tartott volna a kezeben), es 10 guggolas utan mar lihegett, mar itt rohogtem...de utana meg megjegyezte:" No pain no gain" Ez volt a kegyelemdofes!


10 guggolas 2 vibratorral a kezben neki no pain no gaiiiin???:DDDD


Amugy jobban csipem ot, mint J-Lovat, mert Kim o tenyleg ilyen liba es vallalja! Meg valahogy 2 duci kozul o a dekorativabb duci, van melle, van feneke, van dereka, tetszik a sminkje, haja, stb.

68. 25800e2d09 (válaszként erre: 65. - Gribedli***)
2014. febr. 19. 08:42
Jlo szép de nem olyan nagy szám szerintem. A brazilok arányosabbak.
67. nbandus (válaszként erre: 65. - Gribedli***)
2014. febr. 19. 08:26
Igaz, Jlo-nak nincs melle, mármint a popsijához képest :)
2014. febr. 19. 08:24
A lanyok derekanak a vastagsagat ugy ertem, hogy nem egy lanyrol van szo, hanem felmeresek alapjan. Es ezek azt mutatjak, hogy eltunoben van a homokora, marmint az a Sophia Loren-es:)
65. gribedli*** (válaszként erre: 64. - Nbandus)
2014. febr. 19. 08:22

J-Lo inkabb korte: van nagy muff, hozza kepest kicsi mellek


Sophia Loren igen, o extrem modon homokora:)


Minden 10 evben kb 1-2 centivel vastagabb a lanyok dereka, marmint az atlag, es keskenyebb a csipoje, miota Sophia fiatal volt, nagyon sokszor eltelt 10 ev, szoval az o alakja ma mar ritkasag igy egy az egyben, raadasul akkor mar volt is egy gyereke, amikor megnyerte az elso szepsegversenyt!


J-Lo inkabb a nagyfeneku rovidlabu latinamerikai tipus. Jol beallitjak a kepekhez

2014. febr. 19. 08:03
A homokora alkat szerintem teljesen ms. Pl. Sophia Loren, Jennifer Lopez stb. Neki korte alkata van az en meglatasom szerint.
2014. febr. 18. 23:47

Pasi hizna/fogyna a kedvedert?

Amit csinalsz, magam miatt csinald! A te borod, erezd jol benne magad!

62. steffi (válaszként erre: 1. - Niki8989)
2014. febr. 18. 23:31
Bombázó vagy!Nekem teszik az alkatod,formás vagy!Csinosan telt!Ha jól érzed magad a bőrödben maradj ilyen!
2014. febr. 18. 21:09

Teny, hogy homokora alkat, csinos. Teny, hogy aranyos. Biztos tetszik a baratjanak.

De az is teny, hogy hizni konnyebb mint fogyni. Es ami felszalad sokszor elindit egy lavinat, ami aztan megallithatatlan. Foleg aki hizekony.

Az elso kepen jobb, mert a dereka nem hurkas. Masikon mar igen.

60. marcsika77 (válaszként erre: 57. - Chelsey)
2014. febr. 18. 10:44

Így van ez! Én éveken át 43 kg voltam, nagyon-nagyon sokat ettem és nem tudtam hízni.

Mostmeg! Meg kell válogatni, hogy mit eszek meg és mikor!

59. gribedli*** (válaszként erre: 53. - Nátháska)
2014. febr. 18. 10:00

Szerintem mindenkire az " nez" a cimlapokrol, akire az adott ember felfigyel:)


Nem lehet mindenkinek tetszeni, soha. Mindig lesz valaki, akinek nem tetszik amilyenek vagyunk, igy felesleges megcelozni barmilyen szelsoseget, kivetel, ha ez egy belso kesztetesbol jon. Es amikor belso kesztetesbol jon, akkor meg altalaban leperegnek a kulvilagbol jovo velemenyek mert az ember koveti azt a belso kesztetest.


Konkretan ami mindig divat volt es lesz is, az egeszseg, a ranctalan, sima bor, a pattanas nelkuli bor, a noknel a szortelen test, a szep haj (rovid vagy hosszu de szep), stb. A nem logo mellek, pici vagy nagy de feszes legyen, egyszoval minden ami masodlagos nemi jelleg es osszefugg a termekenyseggel.


Ezert nem gondolom, hogy a nullas modellben azert lat szepseget egy-egy ferfi, mert mindenki legyen sovany, hanem azert, mert a photoshoppolas soran kihangsulyozzak a masodlagos nemi jellegeket es eltuntetik a hibakat stb. Nem arrol van szo, hogy csak sovanyitunk, koveritunk, hanem szexre hivunk egy keppel.


Nincs pattanas, nincs ranc, nincs karikas szem, nincs ritkulo hajzat, szoros honalj, csunya fogak es igy tovabb. Persze, akit zavar a sajat sulya, az biztos csak azt fogja eszrevenni, hogy az a lany milyen vekony. Kulonbozo ujsagok kulonbozo profilu csajokat tesznek a cimlapra. Annak idejen a Sport Illustratedben voltak a legszebb csajok, egy szinte playboy ujsag de nem meztelen, hanem bikinis valtozatban.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook