Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szálkás hajra milyen sampon, hajápoló termék? fórum

Szálkás hajra milyen sampon, hajápoló termék? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 1. 21:26
Csigusz 79 elírtam véletlenül
2009. dec. 1. 21:26

Ricinus olaj!!!!

Ajánlom figyelmetekbe Csigussz 79 naplóját.Hivatalosan 4 centit nőtt a haja az olajtól 3 hét alatt.De a naplójában feltöltött képek alapján van az 7 centi is.És gyönyörű fényes lett tőle.Nézzétek meg az előtti és utáni fotókat!

Én most fogom lemosni az olajat a hajamról,már 7 órája rajta van:)

13. 5197178b2e (válaszként erre: 12. - 89b99f816e)
2009. dec. 1. 19:36
értem, köszi, meg fogom próbálni így mindenképp! :)
2009. dec. 1. 19:27

Mikor hajsütővassal göndörítettem:


Fogtam a száraz hajtincsem, befújtam lakkal, feltekertem a hajsűtőre, és pár mp múlva óvatosan leengedtem. Nem volt szálkás, sztem azért, mert előtte is befújtam lakkal...Mikor az egésszel készen voltam (én csak pár tincset, a külsőket göndörítettem be amúgy, a többi egyenes maradt), akkor is még fújtam rá lakkot. Szép lett, tartós (aznapra legalábbis), és olyan fürtös, lágyan esős .

11. 5197178b2e (válaszként erre: 10. - 89b99f816e)
2009. dec. 1. 19:18

valamikor hajsütővassal, valamikor hajcsavaróval... köszönöm, meg fogom próbálni! :)

régen nem volt nekem ilyen a hajam, csak a szőkítés kicsit ártott neki... :(

10. 89b99f816e (válaszként erre: 9. - 5197178b2e)
2009. dec. 1. 19:14

Mivel hullámosítod? Akkor viszont, amikor már elkészültél, tegyél a tenyeredbe hajhabot, vagy inkább hajzselét, én azt tettem és tennék, és picit nyomkodd meg vele a hajad. Az is egy kicsit "lelapítja" a hajszálakat,a kiálló részeket.

Nekem anno bevált..Kell a halálnak szőrös haj :))

9. 5197178b2e (válaszként erre: 8. - 89b99f816e)
2009. dec. 1. 19:09
a hajvasalós nekem is be szokott válni, de mostanában elég sokat hullámosítom a hajam, és akkor nagyon látszik, hogy szálkás. :(
2009. dec. 1. 19:07

Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de a kenceficék mellett (amik kellenek is amúgy), ha alapból ilyen szálkás típusú a haj, a legjobb sztem a profi hajszárítás, főnözés, és gyorsan átmenni nem a legforróbb hajvasalóval a hajon (kb 2-3 percig csak)!

Nekem is ilyen szar típusú a hajam, de ezután a tortúra után gyönyörű selymes, sima, és lágyan eső lesz! A meleg bezárja a hajszálakat, lesimítja, de persze vigyázni kell, hogy ne égessük el, erre való a hővédő.

2009. dec. 1. 19:05
Olivaolaj, olivaolaj, olivaolaj felspécizve egy tojássárgájával!
2009. dec. 1. 19:00

Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de a kenceficék mellett (amik kellenek is amúgy), ha alapból ilyen szálkás típusú a haj, a legjobb sztem a profi hajszárítás, főnözés, és gyorsan átmenni nem a legforróbb hajvasalóval a hajon (kb 2-3 percig csak)!

Nekem is ilyen szar típusú a hajam, de ezután a tortúra után gyönyörű selymes, sima, és lágyan eső lesz! A meleg bezárja a hajszálakat, lesimítja, de persze vigyázni kell, hogy ne égessük el, erre való a hővédő.

2009. dec. 1. 18:58

Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de a kenceficék mellett (amik kellenek is amúgy), ha alapból ilyen szálkás típusú a haj, a legjobb sztem a profi hajszárítás, főnözés, és gyorsan átmenni nem a legforróbb hajvasalóval a hajon (kb 2-3 percig csak)!

Nekem is ilyen szar típusú a hajam, de ezután a tortúra után gyönyörű selymes, sima, és lágyan eső lesz! A meleg bezárja a hajszálakat, lesimítja, de persze vigyázni kell, hogy ne égessük el, erre való a hővédő.

4. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - 5197178b2e)
2009. dec. 1. 18:57

Szia!


Én pont tegnap előtt vettem egy újat,a Gliss Kur "hosszabb,szálásodó hajra"...elég hülye neve van,de tényleg ez van ráírva:) eddig 2-szer használtam,szerintem a sampon és az ugyanilyen pakolással együtt jó!

2009. dec. 1. 18:53
Gliss Kur
2009. dec. 1. 18:53
A Callos balzsamja vált be, fodrász után mindig tökéletes volt ezért megkérdeztem mit használ. Ezt ajánlotta!
2009. dec. 1. 18:52
szálkás, könnyen töredező hajra nektek milyen sampon, balzsam, más hajápoló termék vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook