Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajápolás! Melyik a legjobb hajápoló ampulla, vagy olyan termék hosszú és száraz, töredezett hajra, amit nem kell kiöblíteni mosás után? fórum

Hajápolás! Melyik a legjobb hajápoló ampulla, vagy olyan termék hosszú és száraz, töredezett hajra, amit nem kell kiöblíteni mosás után? (beszélgetős fórum)


9. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 5. - 8f1ddc2679)
2012. aug. 7. 19:34
:)), lehet én is.
2011. jan. 17. 22:41

Sziasztok!

Az Én hajam göndör,száraz,és szálasodásra hajlamos!:-(

Olvastam többen a Gliss Kurt ajánlottátok,de azt kipróbáltam és nekem nem vált be.

Ha esetleg lenne valakinek más tippje,ötlete vagy bevált módszere azt szívesen fogadom!

2010. jan. 6. 18:52
Gliss Kur-t tudom ajánlani én is! Én hajmosás után olyan pumpás hajregeneráló balzsamot használok.
2010. jan. 6. 16:27
Én már emiatt nem járok fodrászhoz, mert annak idején 2x leégette a hajam, a szalonban nem fűtött, jól megfáztam, és korpás lett a fejbőröm, hullott a hajam is.. De mindezek tetjében hiába kértem, hogy csak 5cm-t vágjon a hajamból, mert növesztem, erre 15-öt vágott le.. Azt hittem leütöm azt a nőt.. Ilyenkor az a legjobb, ha az ember jó ideig pihenteti a haját, még ha nem is nyújt esztétikus látványt, de hosszútávon így éri meg! Kényesztetni kell minden földi jóval, havonta picit vágni belőle, amíg rendbe nem jön.
5. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 4. - Nalkahaj)
2010. jan. 5. 22:31
húú te szegény:( én nem is tudom mit csináltam volna, lehet hogy visszamegyek és megverem:) durva!
2010. jan. 5. 22:25
Szia, én is a Gliss Kur-t tudom ajánlani sampon és balzsam terén is; ami meg plusz jó, van spray formájú hajregenerálója is több változatban, ami fésüléskönnyítő is egyben, mindennapos használatra, és nem kell kimosni... nekem ezek tették rendbe a hajam, mert 1 mesterfodrász leégette 3xannyi szivatással mint kellett volna.
2010. jan. 5. 22:10
Nekem a gliss kur hajbalzsam tette helyre a hajam. Fekete és a vége le volt szívatva.
2010. jan. 5. 22:04
Szia! A Vichy Dercos Aminexil ampulla.
2010. jan. 5. 22:01
köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook