Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakmába nem vágó munkalehetőség. Avagy: aki mer, az nyer? fórum

Szakmába nem vágó munkalehetőség. Avagy: aki mer, az nyer? (beszélgetős fórum)

1 2
2013. jan. 9. 22:20
Hű, de pozitívak vagytok, csajok! :) Akkor biztos az én készülékemben van a hiba ilyen téren.
2013. jan. 9. 22:19

Mindent meg lehet tanulni, csak akarni kell!

Én kihívásnak tekinteném :)

5. acuko (válaszként erre: 4. - Acuko)
2013. jan. 9. 22:19

Amúgy meg is tettem, nem is egyszer már. Teljesen mást csinálok, mint ami a szakmám. Addig azt sem tudtam, hogy van ilyen. Megpróbáltam, megtanultam, levizsgáztam és most ezt csinálom és imádom. Nekem nagyon bejött, minden szempontból.

Aki mer, az nyer, valóban, nem kell félni az újtól, a kihívásoktól.

Sok sikert!! :)

4. acuko (válaszként erre: 1. - Mazsinka)
2013. jan. 9. 22:16
Én igen, mindenképpen megpróbálnám! :)
3. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Mazsinka)
2013. jan. 9. 22:15
hajrá! vágj bele, ki tudja? lehet belejössz és meg is szereted :)
2013. jan. 9. 22:13
Aki mer, az nyer!Ne fél az újtól, ne félj magadtól!Bízz magadban és minden rendben lesz. Legyenek céljaid, tudd, hogy miért dolgozol és élvezd a munkád gyümölcsét!Biztos vagyok benne, hogy nem csak szakmailag, de más szempontból is sok újat fogsz tanulni. Márpedig tanulni, felfedezni, megismerni jó! Hajrá!:)
2013. jan. 9. 22:09
Van egy szakmád, de nem tudsz vele elhelyezkedni, egy másik területen viszont igen. Kaptál is ajánlatot, de arról a munkáról nagyon semmit sem tudsz, és félsz is tőle rendesen. Annyi biztos: nem különösebben a te világod, és úgy érzed,talán nem állnád meg a helyed. Előnye: biztos, állandó, "jól fizet". Kipróbálnád magad benne? Nem félsz, hogy beégsz, csalódást okozol?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook