Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás utàn fórum

Szakítás utàn (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. ca43169457 (válaszként erre: 1. - Perso006)
2015. febr. 20. 10:22
Tipikusan az az eset szerintem, hogy a Párod kiprovokálta a balhét, hogy Te mondd ki a szakítás szót. Felejtős a dolog... Keress új kapcsit, ha megnyugodtál.
2015. febr. 20. 10:22

Elég érdekes a viselkedésed egy kapcsolatban. Most megtanultad, hogy a szavaknak van súlya. Ha azt mondom, hogy megyek, akkor menjek is. Ő ezt tette. Bizonyára valóban elege lett.

Egyébként mire kell neked ez az ember? Mert úgy tűnik, hogy a karmaid élezéséhez leginkább, hiszen elmenetellel fenyegetőzöl minduntalan, ha valami nem teszik . Nem csoda, hogy elege lett.

Szóval szerintem hagyd. Keress olyant, akivel nem hatalmi harcokról szól a kapcsolat, hanem harmóniáról és szeretetről.

2015. febr. 20. 10:19

...hátezilyen" Mit vártál?

Meg kell változnod,ennyi.

2015. febr. 20. 10:19
Egyébként miken veszekedtek? Miért nem hajtja le a vécédeszkát vagy miért jár moziba más csajokkal? Mert az sem mindegy.
2015. febr. 20. 10:17
A férfiak nem bírják a folyamatos balhét otthon, kivéve amelyik eleve ilyen csomagot hozott otthonról (alkoholista, mániás, stb típus). Egyszer tényleg elegük lesz.
2. unom (válaszként erre: 1. - Perso006)
2015. febr. 20. 10:15
Egy ideig lehet drámázni, műbalhékat csinálni, elmenéssel fenyegetőzni, de várható, hogy a másik egy idő után megunja. Nem kell ehhez más.
2015. febr. 20. 10:14
Sziasztok!tanácsot szeretnék a következő szitura:szakítottunk 2 év után3 napja,az ok elege van belőlem..Legutóbb csúnyán összevesztünk mert nem volt nálam másfêl hêtig mondván sokat dolgozik fáradt,têny és való de nekem szükségem lett vna rá..Vita hevében azt találtam mondani menjen el..el is ment nem keresett 2 nap után felhívtam nem vette fel sms-t küldtem beszéljük meg erre ő h.nincs miről beszêlnünk elege vanebből az egészből..tudni kell,hogy egy-egy veszekedés alkamával ha szaadt a cêrna akkor összepakoltam, de nem jöttem el csak ejátszottam..mindig én mentem vissza akkor is..most ő ment el én magammal nem bírva megkérdeztem most viszi el a cuccát vagy mikor??!!elviharzott..este sms-ben írta elege van..lehet van más??vmi tanács csajok??Az a baj ha mondtam a bajomat leoltásnak vette és mindig felhozta a múltat..ez már a màsodi szakításunk 2 év alatt!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook