Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szájsebészeten, bölcsességfogat csak rtg.felvétel alapján távolítanak el? fórum

Szájsebészeten, bölcsességfogat csak rtg.felvétel alapján távolítanak el? (tudásbázis kérdés)


12. survivor3 (válaszként erre: 4. - Survivor3)
2010. jún. 23. 23:39

Nem is fogják már röntgenezni.

Nem is adták oda.

A saját fogamat hiába kértem :-(

Nem adták nekem.

Soha nem lesz felvétel róla.

Ki tudja hol van azóta.

Hiába is keresném, úgysem lelném meg.

Eltűnt.

11. Binky
2010. jún. 23. 18:51

Mindenképpen csináltass, nekem se nőtt ki, a négyből egy kezdett el nőni(mert csak az fért el, az alsó kettő viszont vízszintesen nőtt). nekem a röngenen látszott mindez, illetve hogy mekora és miylen mélyen van...csak az alapján tudnak belevágni(szó szerint:D)

Ja és sok szerencsét, nem mondom, hogy nem lesz rossz.

2010. jún. 23. 17:07
Ma már a szádba se néz addig, amit nem látja a panoráma felvételt. Ezt mindent megmutat. Tiszta sor ezután.
2010. jún. 23. 16:31
szerintem a legtöbb orvos megröntgenezi, főleg ha bonyolultabb az eset (gondolom ezért kell szájsebészetre menned), egyébként nem látná hogyan nőttek a fog gyökerei (meg amit még kell neki látni:)).
2010. jún. 23. 16:29

Nekem volt amelyiket kiműtötték(nem tudott kinőni),volt amelyiket egy ellenőrzés alkalmával hipp-hopp kihúzattam(alig lehetett hozzáférni a fogkefével)-rtg felvétel nélkül

Szóval nem kell félni,nem kell semmi 'kérelem',majd ő tudja mit csináljon vele,és egyáltalán nem fogsz semmit érezni!

7. Bocika 18 (válaszként erre: 6. - Bocika 18)
2010. jún. 23. 16:27
fizetned- akart lenni
6. Bocika 18 (válaszként erre: 5. - 74740b7c7c)
2010. jún. 23. 16:26
Lehet , hogy azért nem kért, mert ő is tud csinálni. Magánrendelőkben szokott lenni RTG-gép.Igaz, valószínű, pluszban ezért is fizetne kell.
2010. jún. 23. 16:06

..de nekem nincs:D


Bejelentkeztem a szájsebészetre (magándoki) de nem mondta, hogy vigyek. (Ok. neki bizti magától érthetődő)

Akkor menjek valahová és csináltassak??? (nem kell ehhez valami orvos által kért 'kérelem'?)

2010. jún. 23. 16:06

Nekem nem röntgenezték.

Az egyik alsó bölcsességfogam nem nőtt ki, így a felette lévő -szintén bölcsességfog - nem tudott mihez záródni. Azt mondta az orvos, hogy nincs is funkciója, csak majd el fog romlani. Ezért inkább kihúzta mindenféle vizsgálgatás és röntgenezés nélkül.

2010. jún. 23. 16:03

Jaja.

Nem mindegy mekkora, hogyan fekszik,egy vagy több darabban van etc.

2010. jún. 23. 16:01
Mármint vigyek magammal panoráma rtg-t?
2010. jún. 23. 16:01
Szájsebészeten, bölcsességfogat csak rtg.felvétel alapján távolítanak el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook