Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » SOTE Szájsebészeti Klinika 4 db bölcsességfog kivétele altatásban.... fórum

SOTE Szájsebészeti Klinika 4 db bölcsességfog kivétele altatásban.... (beszélgetős fórum)


2011. márc. 7. 18:18

Szia. Éppen ma húzták a harmadik fogamat a megjelölt klinikán, ebből kettő bölcsességfog volt.


Nem kellett bent aludni, a második és harmadik alkalomra már időpontra mentem, és ott volt egy sereg tanuló is.


Én Nagy doktor úrhoz kerültem (a keresztnevét sajnos nem tudom), és nagyon meg voltam elégedve. Segítőkész volt, mindent alaposan elmondott, és nem fájt a húzás egyszer sem. Csak amikor az injekciót kaptam, a szúrást éreztem, de nem volt vészes. Nagyon odafigyelnek, hogy ne fájjon a kezelés (ahogy én láttam), ha fájdalmat érzel, akkor szólj nyugodtan.


Remélem tudtam segíteni.

2011. febr. 18. 17:48

Szia!


Köszi.


Azért remélem lesz olyan is, akit altattak, és bent aludt.


Remélem nem csak én vagyok az a szerencsétlen.


Azért köszi!

Brumi

4. katus3 (válaszként erre: 3. - Brumi4)
2011. febr. 18. 17:36
Én egyikben sem,mert műtét után hazajöttem. Nem is altattak,csak érzéstelenítettek, felvágták,kikaparták a cisztát, kaptam csontpótló anyagot,összevarrták és ennyi. Egy hét múlva volt a varratszedés.
3. Brumi4 (válaszként erre: 2. - Katus3)
2011. febr. 18. 15:55

Szia Katus!


Nagyon köszönöm a segítséget.


Milyen szobában voltál? Sok ágyas, vagy van komfortos 1-2 ágyas is?


Köszi!

2. katus3 (válaszként erre: 1. - Brumi4)
2011. febr. 18. 14:00
Szia! Bár nekem nem vettek ki bölcsességfogat,de szájüregi műtétem volt már, keveset tudok talán segíteni. Szóval a varratszedésről annyit,hogy beültem a székbe műtét után egy héttel,a doki elcsípte a varratokat ollóval, és kihúzta. Kb. 10 másodperc volt. Szerintem ez már a kellemesebb része lesz.:-) Kitartás!
2011. febr. 18. 12:37

Sziasztok!


A héten kiderült, hogy mind a 4 bölcsességfogamat el kell távolítani, mert nem férnek el a számban. A kiszemelt intézmény a SOTE Mária utcai Szájsebészeti Klinikája. "Élmény" beszámolókat szeretnék!


Kérdéseim:


- Mit kell vinni? Úgy értem kell valami plussz, a szokásos kórházi pakkon kívül?

- Kaját kell vinni, vagy kapunk kaját: (Mármint olyat, amit műtét után meg is tudok enni?)

- Milyen a személyzet?

- Milyenek a szobák? Van 1-2 ágyas szoba? Ha van, kell érte fizetni? Ha igen, mennyit?

- Altatni hogyan altatnak? Már alva visznek a műtőbe, vagy ott altatnak el?

- Műtét után mennyit kell bent aludni? Kell-e egyáltalán?

- Van-e varratszedés, vagy felszívódó varratokkal dolgoznak? Ha van varratszedés, azt érzéstelenítésben csinálják? Vagy anélkül is kibírható?

- Mennyit adtatok a dokiknak? (Anesztes, operáló).

- Ajánljatok nekem orvost.

- Milyen volt a műtét? (Előtte, utána)

- Milyen volt a felépülés?


Hú, most más nem jut eszembe. Ha valaki már átment ilyenen, meséljen. Biztosan tud olyat, ami fontos, és nekem most nem jutott eszembe.


Segítsetek!


Köszi!

Brumi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook