Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szafi termékek pró és kontra fórum

Szafi termékek pró és kontra (beszélgetős fórum)


19. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 11. 18:07
Nálunk továbbra is ugyanolyan minden szerencsére. A kenyérlisztnél olvastam, hogy volt egy rossz széria (nehezen sültek át és foltosak maradtak), de penészről nem olvastam. Sőt van itthon, több mint egy éve lejárt Liszt és tökéletes. Persze nagyon figyelek rá, szitálom, szagolom használat előtt, de ritkán van gluténmentes pizzasütés, szóval megmaradt. Szafi is azt mondja, hogy általában évekig jók lejárat után a termékei helyes tárolás mellett.
18. Ancsika81 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 11. 07:34
Szerintem, igen!
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Ancsika81)
2023. márc. 10. 22:01
Recept megtalalhato a zacskón?
16. Ancsika81 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 10. 16:53
Kérdezz bátran!
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Ancsika81)
2023. márc. 10. 15:02
Még nem próbáltam, de köszi az infót!
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Sirga)
2023. márc. 10. 15:01
Érdekelne mit?
13. Sirga
2023. márc. 10. 15:01
Próbáltam több termékét is. Nagyon megkönnyíti a sütés-főzést, az ízvilággal se volt gondom. Viszont nagyon drága! Ráadásul találtam olcsóbban finomabb kenyérlisztet ...
12. Ancsika81 (válaszként erre: 11. - Ancsika81)
2023. márc. 10. 09:36
És azt mondják, ez a legjobb.
11. Ancsika81 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 10. 09:35

Nekem a baráti körömben van gluténérzékeny...ők a bake free házi kenyér- illetve a szénhidrát csökkentett kenyérlisztet használják.

Szerintem egy próbát megér, persze, csak ha gondolod...

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 820e00bff1)
2023. márc. 9. 21:32
Nekem kőkemény és pár nap alatt megpeneszedik ha nem eszem meg őket
9. 820e00bff1 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 21:14
A Szafi kenyèrliszből zsömlèket csináltam. Meg kell szokni az ízèt, azután már jó ízűnek èrződik.
2023. márc. 9. 21:08
Egyebkent teljesen 100% én sem tudom kizarni a glutént, de kenyér, zsemle stb ilyeneket nem eszel, azokat én sütöm
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ancsika81)
2023. márc. 9. 21:08
Voltam,laktoz érzékeny vagyok azt tudom, úgy is eszem már sok sok éve, glutén elvileg nem, szovettan se igazolta de jobb ha feherliszt mentesen eszem.. Jobban érzem magam egy kicsit, kevésbé puffadok. De a szafi dolgokat sem lehet allandoan venni, ilyen áremelkedések mellett.
6. Ancsika81 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 20:47
Miért nem vizsgáltatod ki magad, hogy mi lehet a probléma?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ancsika81)
2023. márc. 9. 20:03
Nagyon puffadok a feher liszttol, így tértem át illetve más egészségügyi panaszok miatt, persze nezem a lejaratot, ha lejar én már semmit nem használok fel!
4. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 19:23

Szia.

Nem vagy elégedett a termékkel?

A terméken biztosan van olyan infó, ha esetleg vmi problémád van, hol tudod jelezni.

Akár észrevétel...

Szavatossági időt nézed, ugye?

Nem mindig a drága termékek a jobbak...

Miért használsz Szafis cuccokat?

2023. márc. 9. 13:55
Én nem szeretem a Szafis liszteket, próbáltam de, sem az ízvilága,sem a megsült zsemle,kenyér nem jött be... túl tömör-pedig könnyű a leirtak alapján elkésziteni-a hajdinás, köleses túl kesernyés nekem- a többi(palacsinta,lángos stb meg felesleges,ehhez drága- olcsóbb kikeverni a palacsintát egyszerűbb lisztekkel,mint a hagyományost anno ) a többi gm.lisztből kicsit olcsóbban finomakat lehet késziteni- Nekem a Schár és Nutrifree lisztek váltak be-de még a Miklós se rossz--néha rizsliszt is- könnyebb ezekkel bármi...igaz ezekhez élesztő kell...de legalább könnyebb a tészta- nem tömör.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 13:33
Régen kipróbáltam néhány reform termékét. Szerintem is túl drágák. Lisztekkel nem volt minőségi problémám. A palacsinta lisztkeveréket megtartottam mert nagyon finom még töltelék nélkül is.
2023. márc. 9. 13:19

Régóta használok Szafit volt ami bevált, igaz az ízvilaga elég érdekes. Van több termék amit többször vettem már, de az utóbbi idobe nem vagyok elégedett. Illetve nem tudom más hogy csinálja de pl a világos puha lisztbol vagy a bagett lisztkeverekbol ha csinalok zsemléket mindig kőkemények.

Ha még teljesen zárható dobozban tárolom szinte 3-4 nap és megpeneszedik. Mit csinálok rosszul? Van aki csalódott a termékeiben? Illete irreálisan drága szerintem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook