Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szabados Iréne hajvágás árairól tud valaki tájékoztatni? fórum

Szabados Iréne hajvágás árairól tud valaki tájékoztatni? (tudásbázis kérdés)

10. kex (válaszként erre: 4. - 124637ff9b)
2018. aug. 8. 12:57
Köszönöm, megnézem! :)
9. kex
2018. aug. 8. 12:52
Köszönöm szépen, valóban érdekelnének a tapasztalatok. Természetesen az árat meg tudom kérdezni telefonon, de ha valaki tud kb. árat mondani, azt megköszönném.
8. Amaunet (válaszként erre: 3. - Magdolna1969)
2018. aug. 7. 19:04
Van telefonszám, meg lehet kérdezni az árakat. A Nagy Nemzeti Vezírt pedig meg lehet kérdezni a tapasztalatokról (fb). :D
2018. aug. 7. 17:47
Nem , de én vállalok hajvágást .Hosszú haj levágása 1000 ft . Rövid haj levágása :500 ft . Ja ! Papíron sem vagyok fodrász .
6. Guruljka (válaszként erre: 3. - Magdolna1969)
2018. aug. 7. 17:15

Azért kérdeztem, mert a segítő szándék megvan, de másképpen keresek rá, ha mondjuk Los Angelesben fordászol a hölgy.

De rákerestem és megtaláltam.

Mivel a budapesti Kossuth Lajos utca nem a világ vége, esetleg fel lehet hívni, és megérdeklődni a -tól-ig összeget. Ha az rászánható, akkor mindjárt az időpontot is lehet egyeztetni.

A tapasztalat nem minden. Sok frizura kép van a Face-oldalon, de nekem kicsit egyhangú a választék. Mivel a hölgy a Sassoon-iskolában végzett Londonban, nyilván emiatt ezt a stílust is követi.


Látom, van ingyenes lehetőség is, de dús hajú vendégek számára. Esetleg kihasználható lehetőség.

2018. aug. 7. 17:09
Hát ez kb. olyan kérdés volt, hogy a Kovács Béla asztalos milyen asztalokat gyárt:)
4. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Kex)
2018. aug. 7. 09:48

Szia!

Sajnos nem tudom, de ha nem ragaszkodsz mindenképpen a hölgyhöz, akkor tudok ajánlani jó szívvel más mesterfodrászt, senki nem megy el tőle elégedetlenül :)

És árai is vannak, megfizethetők.


[link]

3. Magdolna1969 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2018. aug. 7. 08:37

Ha beírod a Google-ba, az első találat a hölgy weboldala. Ott tájékozódhatsz, hogy Timbuktu és Kamcsatka között hol található a fodrásznő szalonja.

A kérdező árakról és tapasztalatokról kért információt, amik nem derülnek ki a weboldalról.

Mi ebben a rossz? Bizonyára más is kérdez tapasztalatokról és valóban azokra is kíváncsi. Véleményem szerint nem segítettél neki a kommenteddel.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Kex)
2018. aug. 7. 01:34

Ki a csuda az, és hol található?


Legalább úgy Timbuktu és Kamcsatkka között, nagyjából megadva?

1. kex
2018. aug. 6. 23:08

Sziasztok!

Tud valaki árat mondani Szabados Iréne hajvágását illetően? Illetve véleményre is kíváncsi lennék. Eddig még nem sikerült normális hajat vágatnom sehol. Lehet, hogy el kéne mennem hozzá...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook