Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » EESZT-ben más vakcina beadása van rögzítve, mint az "Igazolás oltás védőoltásról" lapon. Hol lehet erről tájékoztatást kérni? fórum

EESZT-ben más vakcina beadása van rögzítve, mint az "Igazolás oltás védőoltásról" lapon. Hol lehet erről tájékoztatást kérni? (tudásbázis kérdés)


23. dfc04c70e4 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 29. 18:54

Szuper. Örülök neki, hogy tisztázódott.

Így már bátran mehet a második is. :

2021. márc. 29. 14:21
Oltóközpontból hívtak ma. Elnézést kértek, javították. Nyugalom van. Óriási tisztelet minden eü. dolgozónak.
21. simple (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 17:48
Mielőtt belédszúrták nem kérdezted, nézted meg mi az? :O
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Flóra76)
2021. márc. 28. 16:57
Köszönöm, még nem. Írtam oltópontnak, hétfőn hívom őket, ma nem üzemelnek. Ha ők is terelnek, EESZT lesz a következő lépés. Jó esetben érkezik válasz a következő oltásig. Ha nem, érdeklődés hiányában elmarad.
19. Flóra76 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 16:49
Az EESZT-ben, az e profilban van egy email cím.Ott kell panaszkodni állítólag, ha adatok nem stimmelnek. Oda írtál?
18. aszparagusz (válaszként erre: 16. - Aszparagusz)
2021. márc. 28. 16:27

Megnéztem.

Stimmel.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Aszparagusz)
2021. márc. 28. 16:25
Igen, így van. Meg kellett volna néznem az ampullát. Már mindegy, benn van. Másik adag biztos nem, amíg hivatalosan nem írják le mivel döftek.
16. aszparagusz (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 16:18
Kíváncsivá tettél. A férjem már megkapta mindkét oltást, megnézzük, hogy egyezik-e.
15. aszparagusz (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 16:18

Oltóponton a Pfizert és a Szputnyikot adják.

A kínait, az Astrát és a Modernát a háziorvosok.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Globus)
2021. márc. 28. 16:04
Köszönöm, háziorvost nem zaklatnám. Így is kb 0-24-ben vannak. Azért néztem meg EESZT-ben mert x. y. z. írja, hogy oltottat hívtak oltásra, nem oltott kapott oltási igazolást és még számtalan formáció előfordult.
2021. márc. 28. 16:02
Megnéztem az enyémet, minden stimmel
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Asgardi)
2021. márc. 28. 16:01
Éppen az (is) aggaszt, hogy a gyártási szám ugyanaz. Persze megosztom az eredményt :-) Telefonos kisasszony többször elmondta, hogy előfordulhat rögzítési hiba. Szerintem meg itt pont nem. De ez magánvélemény. Oltópontot javasolt, nekik írtam. Hétfőn telefonon hívom őket, attól függ mit mondanak. Utána EESZT-nek is írok. Akit oltanak és van hozzáférése EESZT-hez nem árt megnézni.
11. asgardi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 15:54

Szerintem a gyártási szám alapján tudniuk kell azonosítani, mert valószínű, még csak nem is hasonló a különböző vakcinák esetén. Plusz a sorozatot le lehet követni.

Esetleg ha sikerül a végére járnod, kérlek oszd meg velünk, kihez milyen sorrendben kell menni, ha esetleg mással is megesne, ne csak pislogjon.

Köszi szépen előre is!


És ne idegeld magad, ha gyártási számod van, abból biztos kiderül, a kérdés, hogy ki fogja neked azonosítani. Kitartást és türelmet hozzá!

10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 15:49
Ott tudsz érdeklődni, ahol beadták. Esetleg háziorvosnak van róla nyilvántartása, névsora, hogy kit, mikor, hová, mire küldött... :) Legalábbis nálunk van ilyen.
9. dfc04c70e4 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 15:02
Remélem, rendeződik addig, mire megkapod a második oltást. :)
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Dfc04c70e4)
2021. márc. 28. 15:00
Köszönöm. Háziorvos SMS-t küldött vakcina nevével, oltóközpont címmel/időponttal. Egyre szebb amúgy, EESZT-ben vakcina gyártási száma ugyanaz, mint a kapott oltási igazoláson. Ellátó orvos neve/pecsétszáma teljesen más. Ingyenes számon próbáltam rákérdezni. Előfordulhat, stb.... Írtam az oltóközpontnak e-mailt, hátha válaszolnak. Ha nem, akkor kérdezősködőm másfelé. Lehet a másodikra nem megyek, ha addig nem rendeződik.
7. dfc04c70e4 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 14:33

Juj! Akkor tényleg nem mindegy.

Háziorvos hívott, és gondolom, oltóponton adták ki az igazolást. Háziorvos nem mondta, hogy mivel fognak oltani? Mert ha említette, és a kiállított igazoláson is az szerepel, akkor megnyugodhatsz.

Ha bizonytalan vagy, akkor ott érdeklődj, ahol az igazolást kiállították.

6. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Levarosbukta)
2021. márc. 28. 14:28

Az igazolványban nincs jelölve, hogy milyen oltást kaptál.

Csak azt, hogy mikor.

Az oltási lapon van rajta, hogy melyiket kaptad, mikor, még az is, hogy melyik karodba.

2021. márc. 28. 14:21
Ne haragudj, nem mindegy. Ha azt kaptam, ami az EESZT-ben van, kissé aggódom. Annak beadása tiltva vagyon számomra.
2021. márc. 28. 14:16
Tök mindegy! Nem az a lényeg hogy mi van az eeszt-ben hanem hogy mit irnak majd az igazolványodra. Ha kinait kaptál és az eeszt-ben pfizer vagy moderna vagy a arstrazenca van akkor még jól is jársz.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Elbb)
2021. márc. 28. 13:22
Nem tudom melyik a helyes. Amiről értesítést kaptam, az van a helyben kiállított igazoláson. Ahogy írtam EESZT-ben teljesen más van rögzítve.
2. elbb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 28. 13:18
És melyik a helyes? Amúgy szerintem az oltóponton érdemes érdeklődni, elvileg ott írták el.
2021. márc. 28. 13:15
EESZT-ben más vakcina beadása van rögzítve, mint az "Igazolás oltás védőoltásról" lapon. Más a neve/gyártója. Hol lehet erről tájékoztatást kérni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook