Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szabadkai és józsefvárosi piac fórum

Szabadkai és józsefvárosi piac (tudásbázis kérdés)

2011. máj. 17. 10:27
megéri még kimenni a jozsefvárosira?
2010. nov. 24. 15:58

Üdv :)

Valaki megtuná mondani hogy lehet e túl jó hamisítvány Lacoste felsőket pólókat kapni ?:D

Meg még milyen híresebb márkájú hamisítványokat kapok ott ?:D

15. kelleran (válaszként erre: 14. - Kelleran)
2009. okt. 19. 12:19
mármint okt. 24-én szombaton:)
14. kelleran (válaszként erre: 8. - Zsuzsa88)
2009. okt. 19. 12:17
Szia! Mi is voltunk már többször kint, szerintünk is jól lehet kint vásárolni. S most is mennénk szombeton. Szerinted lesz piac? Előre is köszi
2009. okt. 8. 13:20
Ja és még egy kérdés, valóban "félni" kell a József városi piacon? Szabadkainál semmi ilyen tapasztalatom nem volt. Viszont szintén olvasok, sok rosszat, emberkereskedelem, felajánlások stb.
2009. okt. 8. 13:17

Sziasztok!


Én régen a Szabadkai piacra jártam, de mivel az útlevelem lejárt így lehet kipróbálnám a józsef városit. Volt oldal ahol olvastam, ugyan azon termékek vannak mind a két helyen, ez igaz lenne? Mert anno a Szabadkai piacon lehetett venni "márkás" cuccokat is, jó minőségben és főleg olcsót. Aki tud valami infot a József városi piacról az kérem írjon.


Köszi

2009. szept. 22. 07:52
Én 4 éve voltam utoljára Jocin (Józsefvárosban) vettem egy kabátot 5 ezerért és még mindig kabát! Szóval ki kell fogni!
10. Zsuzsa88 (válaszként erre: 9. - Gabi0630)
2009. szept. 21. 22:33

Szivesen. :)


Te tudod, melyik éri meg jobban.


Egyébként tény és való, hogy a magyarországi határőrök többet kötözködnek, mint a mieink. :D

9. gabi0630 (válaszként erre: 8. - Zsuzsa88)
2009. szept. 21. 21:52

Köszi szépen!

Párom esküszik, hogy milyen olcsó, de csak én emlékeztem jól, hogy annyira nem is.

Ha így nézzük az árakat, és még hozzá a többi (benzin, stb) nem éri meg kimenni egyáltalán.

Amúgy tőlünk még sose kérdezték meg hogy honnan jöttünk, pedig többször voltunk kint.

Amúgy nálunk is minden kínai. ÉN egy kis városban élek, kb 30.000 fő, és ha gyors fejszámolást végzek, arra jutok hogy 7 kínai bolt van. Igaz, it is népszerű, leginkább az ár miatt, mert annyira szegények az emberek, mivel se munka, se semmi, de a minőséget inkább hagyjuk.

Köszönöm még egyszer!

8. Zsuzsa88 (válaszként erre: 7. - Gabi0630)
2009. szept. 21. 21:37

Szívesen segítek. :)


Farmerek 1000 dinártól 2-3000-ig. Szorozd meg 3-mal, és megkapod az árát forintban - jobban jársz, ha dinárban kérdezed az árusokat, hogy mi mennyibe kerül, mert szeretnek kitolni a külföldiekkel, mondván, így is - úgy is olcsóbban veszik meg itt, mint náluk, és rádobnak még párszáz forintot. Az, ha szerb az árus, nem akadályozó tényező, amerre fordulsz, hallasz magyar beszédet, bárkit megállíthatsz, hogy egy picit tolmácskodjon, szívesen segítenek. Kivéve, ha ők is Magyarországról érkeztek nagybevásárló körűtra... :D Ha az árus megkérdezi, hogy magyarországi vagy -e, mondd azt, hogy nem, csak nem tudsz (jól) szerbül. Lehet, hogy majd azt mondják, hogy ejnye-bejnye, itt élsz, és nem tudsz szerbül, de ha azt nézed, hogy minél olcsóbban vásárolj ruhaneműket, érdemes kicsit füllenteni, nehogy kitoljanak veled, és párszáz forinttal többet fizess azért, amiért sokkal olcsóbban hozzájuthatsz.


Márkás felsőket ezeken a piacokon nem találsz nálunk, mivel nagyon bejött nálunk a kínai textil, szinte semmit nem lehet venni, még butikban sem, ami tényleg EREDETI, márkás cucc... Azért található, de jól szét kell nézni. A felsők párszáz dinártól indulnak (tudod, meg kell szorozni 3-mal:) ), mondjuk kicsit normálisabbat már 700-ért is tudsz venni. De ha kicsit melegebb felsőket, hosszú ujjúakat keresel, az ott van 1000-3000 körül, ha jobb minőségűt akarsz venni (gondolok itt Devergo, Diesel és hasonló koppintásokra).


Téli kezes-lábas árat nem tudok neked mondani. Majd csak télen. :) Egyelőre még nincs szezonja, mi is néztünk, mert az unokahúgomnak lassan időszerű lenne, de nem találtunk sehol.


Gyerekcuccokat nem érdemes nem kínaitól venni. Kicsit bonyolult, de megpróbálom elmagyarázni, hogy mennek itt a dolgok... :) A nemkínai megveszi a kínaitól 200-500 dinárért (600-1500 Ft-ért) a melegítőket, felsőket, és ha kicsit ad a tekintélyére, átcimkézi, rányom egy jóval nagyobb összeget, és úgy árulja, mert hát az nem kínai. Ááááá neeeeem... Csak leszedte a cimkét, rárakott egy másmilyet (adott esetben hazait), és nesze neked, vedd meg jó drágán, és ha pár hónapon belül szétmegy a gyereken, hát édes Istenem, így jártál. De egyébként vannak nagyon szép komplettek, melegítő nadrág+felső 1500-IG (!).


Átmeneti kabátok, egy ezres körül vannak gyerekeknek, a cipők 500-2000-ig kb., a minőségesebb pulcsik 500-1000 körül.


A zokniknak jó áruk van, mindenki szeret nálunk zoknit venni! :D 40-70 din egy pár zokni (az egyszerűek, mintásak, csíkosak, bokazoknik, babazoknik), a lábtyűk és a térden felüli zoknik 80-150 között vannak.


Hú, ha van még kérdésed, vagy kihagytam valamit, írj még nyugodtan. :)

7. gabi0630 (válaszként erre: 6. - Zsuzsa88)
2009. szept. 21. 20:52

Szia!


Köszönöm szépen!

Felnőtt férfi ruhák érdekelnének, farmerek, márkás (hűnek tűnő koppincsok) felsők, ami leginkább pamut, hosszú ujjú. DEvergo, Diesel, stb...

4 éves gyerekre való valami koppincs (pl NIke) melegítő, átmeneti kabát, cipő, zokni, pulóverek (vastag), majd ha lesz téli kezes-lábas.

6. Zsuzsa88 (válaszként erre: 2. - Gabi0630)
2009. szept. 21. 20:29

Szia!


Én szabadkai vagyok. Milyen áruk érdekelnek? Ruhák, vagy használati tárgyak...? Bár nem járok minden nap a piacra, de árakat tudok mondani. :) Bármilyen információ kell, állok rendelkezésedre. :)

2009. szept. 21. 20:28
MIkor van piac Pesten? Hánytól-hányig?
2009. szept. 21. 20:18

Szia!


Én utoljára május körül voltam a Józsefvárosiban. Évente kétszer felutazok, mert nekem nagyon megéri. Tele van jó cuccokkal egész jó árakon!

3. 4b6a2525df (válaszként erre: 2. - Gabi0630)
2009. szept. 21. 20:17

Vasárnap voltam a Józsefvárosi piacon, de még nincsenek őszi cuccok, téli meg pláne nincs.

Én pl 3 bikinit vettem 7 ezerért.

Még melegebb pulóverek sincsenek, csak vékonyak

2009. szept. 21. 20:13

Sziasztok!


Őszi/téli bevásárlást tervezünk.

Aki mostanában volt bármelyiken, tudna véleményt mondani? Választék, ár, ilyenek érdekelnének.

A józsefvárosin még nem voltunk, Szabadkán többször is, de mostanában talán nem jó magyarként kint lenni, arról nem beszélve hogy legutóbb is a magyar határőrök szemétkedtek!

Köszi mindenkinek, aki ír!

2009. szept. 21. 20:11
Szabadkai és józsefvárosi piac

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook