Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » SÜRGŐS!! Esküvői zenekart és lagzihelyszínt keresek, utóbbit Miskolcon vagy környékén...segítsetek! fórum

SÜRGŐS!! Esküvői zenekart és lagzihelyszínt keresek, utóbbit Miskolcon vagy környékén...segítsetek! (beszélgetős fórum)


2010. júl. 30. 10:11

na jött a szikra: lehetne koliban a lagzi is, olcsó, jó, a szállás is helyben van, az is olcsó. . . na, milyen vagyok?! :D


előzetes becsléseim alapján (persze nem tudok még árat, csak tippelek) pl. ha a Petőfi koliban lenne, akkor


terembérlet: 125 ezer (mondjuk ez a Károly Hotelben sincs) helyett 0-50e

kaja: 6e helyett 4-5 e

szállás: 5e helyett 1e


ez 3-400 ezer forint spórolást jelent !!

2010. júl. 28. 16:22
Zenekarra van ötletem, igaz, hogy nem helyiek, de jó a referenciájuk. Priviben kérdezz rá és megírom az elérhetőségüket!
2010. júl. 22. 11:28
írtam
2010. júl. 22. 10:44

Szia!


Zenekarra van ötletem, priviben írsz egy kb összeget, mennyiért?

2010. júl. 22. 09:23

Minél olcsóbb, de színvonalas helyszínt és zenekart (akár 2-3 főset) szeretnék találni mielőbb a jövő nyári esküvőnkre. A keretek korlátosak, így a luxus helyek nem jöhetnek szóba...Előre is köszi mindenkinek a tippeket!


Ja és szeretném, ha megosztanátok a személyes tapasztalataitokat, mert a google-ben azt nem találom meg, hogy melyik zenekar volt szuper vagy részeges, melyik helyen főznek pocsékan vagy jól, stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook