Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Super Patch tapasz? fórum

Super Patch tapasz? (beszélgetős fórum)


11. Vivi05 (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
ápr. 22. 13:35
Szia! Nekem esetleg tudnál legysziîves segíteni? Szeretném kipróbálni a tapaszokat. Köszönöm szépen
10. Vivi05 (válaszként erre: 9. - Ninja002)
ápr. 22. 13:33

Sziasztok!

Valakitől kérhetek segítséget a rendelésben? Köszönöm

nov. 29. 15:13

Szia!

Tudsz rendelni nekem is?

Hogy kapom meg?

adsz egy elérhetőséget?

Köszi!

nov. 20. 10:41
Én is tudok rendelni, postaköltség nélkül, 4-5 nap alatt itt van! Ha kell valakinek nagyon szívesen rendelek.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
nov. 13. 20:37

Köszönöm ismét, hogy eligazítasz!

De nem konkrétan erre a termékre, ennek az értékesítési módjára írtam, hogy ízléstelennek tartom, hanem általában a hálózatos értékesítésre. És lehet, hogy elterjedt, de én ilyennel évek óta nem találkoztam. (Ez ugyanis más, mint pl. az AVON eladási rendszere, mert ott nem kell belépni hálózatba!)

Nem szeretek sem a szomszédasszonyommal, sem a takarítónőmmel ilyen jellegű kapcsolatba kerülni, különösen bizalmas jellegű termékekkel összefüggésben. És nem kívánok 50 Eurót befektetni abba, hogy talán(!) majd jó lesz nekem egy termék, és akkor majd valamikor visszatérül ez az előrefizetés. A webshopoknál már jogilag biztosított, hogy a termék átvételétől számított 14 napon belül vissza is lehet küldeni egy terméket, ha nem felel meg, itt meg még előre megfinanszírozom az állítólagos kedvezményt... Na, jó. Ennyi időt sem ér meg nekem ez a dolog. Maximálisan egyetértek a „Ezért borzalmas az MLM!” című írás szerzőjével. Alább megadom a linkjét.

Egyébként: Most úgy tűnik, találtam valakit, akitől hálózatba belépés nélkül vehetek 4 darabos próbacsomagot a tapaszokból. Aztán majd meglátom, jó-e nekem, és ha beválik, hogyan tovább. Részemről egyelőre ennyi erről.


[link]

6. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 13. 17:05

Soha nem fog kimenni a divatból ez az értékesítési módszer, hovatovább szinte az egyetlen iparág, amit az elmúlt évek válsága se tépázott meg.


Szerintem nem ízléstelen, eddig a kutya se tudott róla Európában, most meg annyi a megrendelés, hogy teljesíteni se tudják. És az ára sem lett magasabb. De ízlés dolga.


Megadnám szívesen, de nem lehet közvetlenül rendelni, csak a hálózati cégen keresztül. Ha akarod, szerzek neked egy telefonszámot, aki nem beszél hülyeségeket, de ide nem fogom kiírni.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
nov. 13. 11:12

Őszintén szólva ez az egész hálózati marketing értékesítési módszer nekem nagyon ellenszenves! Mindig is az volt. Azt hittem, ez már kiment a divatból! Egy termékről van szó, miért nem lehet simán megvenni, megrendelni? Na, de ezen hiába füstölgök, ha ezzel a módszerrel támadták le az európai piacot.

Én is valakitől kaptam egy-egy tapaszt az említett kétféléból kipróbálásra. Ez alapján lehet hogy jó lenne nekem, de ezt egy próbából nem tudom biztosra megállapítani. Ezért vennék mindkettőból 4 darabos próbacsomagot (van ilyen "pack of 4 samples" néven), de úgy tűnik, azt is csak azok kapnak, akik már benne vannak a hálózatban, tőlük lehet megvenni.

Most kérdeztem meg az egyik meghirdetett telefonszámot ezügyben, és azt állítják, én nem is léphetek be a hálózatba az 50 euróért, csak valaki alá sorolhatok be. Én meg nem akarok senki alá besorolódni a nem kis pénzemért!

Az egész rendszert nagyon ízléstelennek tartom!

Kérdezem ezért tőled: Most hogy már itt vannak Mao-on is, nem lehet továbbra is rendelni az USA-ból? Ha lehetne, inkább azt választanám, ha megadod azt az elérhetőséget.

4. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 13. 10:16
A szomszédom egyik ismerőse foglalkozik vele. Most én is rajta keresztül rendelem. A jó hír, hogy attól, hogy ez a cég átvette a kereskedést, csak 5 dollárral lett drágább. Van 4 db-os csomag? Én 28 darabosat szoktam venni.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
nov. 12. 15:04
Köszönöm a válaszod! Én egyelőre csak kipróbálni szeretnék kétfélét (LIBERTY és FREEDOM) egy-egy négy darabos csomaggal. Erre hol van mód, hogy ezt megvegyem, megrendeljem?
nov. 12. 11:22
A REM-et és a LIBERTY-t rendelem évek óta, tényleg szuper. Lángol az agyam, mert eddig az USA-ból rendeltem, most leszerződtek egy hálózati marketing céggel, egész Európa rárepült, sokkal nehezebb hozzájutni. Nem tudnak annyit gyártani, amennyi rendelés van. Állandóan csúszik.
nov. 11. 19:15
Nekem most ajánlották gerincproblémák miatti fájdalmaim csökkentésére a Super Patch tapaszt, illetve közülük két különbözőt. Kérem, ha van a használatával kapcsolatban tapasztalatotok, írjátok meg! Köszönettel várom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook