Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hollywood Patch fogyasztó tapasz fórum

Hollywood Patch fogyasztó tapasz (beszélgetős fórum)


2009. máj. 11. 12:38

Az igazság az, hogy engem sikerült bepalizni! Gondoltam adok egy esélyt, de rosszul tettem! Nagy átvágás az egész! Én 15db hollywood patch tapaszt elhasználtam, de 1 dekát nem fogytam és egy centivel nem lettem vékonyabb, pedig még az étkezésemre is jobban odafigyeltem!

Ne dőljetek be a reklámnak!

6. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4. - Megryan)
2009. márc. 3. 16:03

" mert ha valóban működne, a boldog delikvensek visszamennének leírni, nem?"

Én még ebben sem hiszek!!! Ilyen típusú levelet bárki bármikor hamisíthat, úgysem tudod ellenőrizni, hogy egy másik országban kinek a fotóját teszik egy úgynevezett köszönőlevél mellé!

2009. febr. 28. 14:58

Csatlakoznék az előttem szolóhoz. Tuti átverés. :)

Amennyiben lenne bármilyen mozgás és egészséges táplálkozás élküli csodaszer arról hidd el tudnál. Mindenki azt választaná, és nem szaladgálnának többségében elhízott emberek az utcán.

2009. febr. 28. 13:44
A másik ami elgondolkoztat, hogy ha olyan jó, akkor miért nincs tele pozitív véleményekkel az oldal, hogy hú de jó, úgy lefogytam vele... mert ha valóban működne, a boldog delikvensek visszamennének leírni, nem?
2009. febr. 28. 13:40

"A Hollywood Patch aktív összetevőinek dinamikus hálóhatása összenyomja, feloldja és eltávolítja a zsírt. (??????????????)

Helyezzen testére 24 óránként egy tapaszt, ilyen egyszerű az egész. Izmai feszesek és formásak lesznek."


Ne viccelj, ha ez ilyen egyszerű lenne, nem lenne Amerika 80 %-a elhízva. Gondolj bele, felteszel egy tapaszt, aztán a zsír kihussan belőled?? Szerintem óriási átverés mint a legtöbb fogyipirula, szaunaöv és a többiek.

Fogyni több mozgással és egészséges ételekkel lehet, a többi pénztárca karcsúsító hazugság.

2009. febr. 28. 13:29

Wsteleshopnál lehet rendelni.

Leirását a www.wsteleshop.hu-n megnézhetitek.

2009. febr. 28. 13:26

Tv reklámban láttam a Hollywood Patch fogyasztó tapaszt. Rendelt e már valaki?

Mi a tapasztalat, érdemes e megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook