Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Súlyingadozás, normális, avagy mégsem? fórum

Súlyingadozás, normális, avagy mégsem? (beszélgetős fórum)


7. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Fa8f3f5c02)
2011. júl. 6. 15:28

Teljesen normális,de ha lehet ne állj a mérlegre csak napi 1x,lehetőleg reggel wc után és reggeli előtt:-)

A szakik azt mondják,hogy egyáltalán ne mérlegeljünk,de én sem bírom ki a reggeli mérlegelést.

A reggeli adat dönti el a napomat,hogy mit tornázzak,aerobot,kardiót vagy alakformálót.

MÁsfél kiló súlyingadózás egy nap tök normális,annyi bemegy a kajával,folyadékkal,az elfogyasztott só is megköti a vízet,plusz termelődik a gyomorsav az emésztés miatt is,ezért ez a másfél kg.

Teljesen felesleges napont többször súlyt mérni,csakis a reggeli ad hiteles eredményt.

2011. júl. 6. 14:59
simán bele fér
5. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - Fa8f3f5c02)
2011. júl. 6. 10:31
Ez tök normális! Eleve azt nézd,hogy a mozgással izmod is lesz (ha akarod,ha nem),és annak bizony súlya van.Befolyásolhatja a ciklusod is (mikulás előtt ugye több vizet tart vissza a szervezet).Szóval minden rendben veled.:-)
2011. júl. 6. 10:19

Egyébként felejtsd el a kilókat, az csak egy szám. Sportolj heti négyszer, egyél kiegyensúlyozottan, egészségesen és csak arra figyelj, hogy ne fodrozódjon a háj. Teljesen mindegy, milyen számot mutat a mérleg, ha egészséges vagy és feszes a tested plusz hájmentes.

A szám nem számít.

3. syria (válaszként erre: 1. - Fa8f3f5c02)
2011. júl. 6. 10:16
Simán belefér, főleg ha a mérleged nem elég pontos. De tényleg felesleges naponta mérni, bőven elég hetente, kéthetente.
2. d5ef6da91d (válaszként erre: 1. - Fa8f3f5c02)
2011. júl. 6. 10:13

Egy nap? Jól olvasom? Minek ugrálsz mérlegre naponta (!) többször?

Hetente egyszer a normális, abból már esetleg le lehet vonni némi következtetést.


Persze hogy ingadozik a súlyod attól függően, hogy ittál-e vagy sem például. Az nem valódi súlyvesztés vagy súlygyarapodás.

2011. júl. 6. 09:58
19 vagyok. Nemrég kezdtem ez az egészséges életmódot, se cukor, se pékáru. Emellett mozgás. Amióta ezt az életformát folytatom, 63,5 és 64,7 közt ingázik a súlyom egy nap. Szerintetek ez belefér? Normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook