Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hús avagy mégsem? fórum

Hús avagy mégsem? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 28. 14:03
csak mertekkel,nem naponta,
2011. szept. 6. 16:26

Ha nem a te írásod akkor miért ez az egész

vagy talán hiszel is benne vagy csak úgy elvagy

7. 4c30444687 (válaszként erre: 6. - Erikpipi)
2011. szept. 6. 10:59
Az ilyen hozzászólásokra nem válaszol, meg amúgy is átregelt sánöfi névre, és nem foglalkozik már ezzel a kiírt témájával.
6. erikpipi (válaszként erre: 178. - Zau ditu)
2011. szept. 6. 07:39

"Az ősember csak akkor folytatott vadászó életmódot, mikor nem volt más növényi táplálék."

A történelem tanítás is folyamatosan változik, te pedig tényként állítasz mindent.Ráadásul ez a mondat is sántít, mint ahogy a bibliai idézeted is.

Nem kell ahhoz körítés, hogy leírd miért nem eszel húst. Ez a baj veletek, hogy erőszakosak vagytok, és amikor bebizonyosodik, hogy nem igaz az állításotok, akkor még erőszakosabban akarjátok másokra ráerőltetni az akaratotokat.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - 77x7)
2011. szept. 2. 16:31

[link]


Engem jelenleg ez sokkolt, lehet a húsról így ha akarsz letudsz mondani. Igaz én azt állítom az ember mindenevő, csak a hogyan nem mindegy :(


Csak ha erős az idegzeted akkor kukkants bele!!!


Csokiról még nem láttam sokkoló filmet,esetleg majd a hamburgeradó sokkolhatja a pénztárcádat.

4. 77x7
2011. szept. 2. 06:18

Szívem szerint nem ennék húst (meg csokit sem). De ha egyszer nem bírom ki nélküle (és csoki nélkül se)?


A vegásoknak (és a csokifüggőknek) van tanácsuk arra, hogy hogyan lehet legyőzni a hús (és a csoki) utáni vágyat?

3. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Layuda)
2011. szept. 2. 03:58
Oh, bocs. Tényleg benéztem. De feloldozom magam, mert a tartalmáról nem írtam bűdületes hülyeségeket.
2011. szept. 1. 23:18
Apósom kedvenc szendvicse: két rántott hús közt egy fasírt.:)
1. layuda (válaszként erre: 172. - Franie Drake)
2011. szept. 1. 23:15

" "a bibliai “Ne ölj” parancs szerint"


Biblia nagy betű, egy konkrét műtől van szó "


Nem kötekedésből,de ha már ennyire belemegyünk a helyesírási hibákba,akkor bibliai valóban kis kezdőbetűvel írandó,ugyanis melléknév.Ha olyan formában használta volna,hogy a Biblia "Ne ölj!" parancsa szerint,akkor igazad lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook