Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Striák kialakulására létezik-e megelőző krém? fórum

Striák kialakulására létezik-e megelőző krém? (tudásbázis kérdés)


9. Cessi (válaszként erre: 5. - Ritu91)
2015. szept. 8. 20:14
DM saját márkás olaja. Semmit sem ért :(
8. Naplemente. (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2015. szept. 8. 18:03

Reggel-este kentem mindennap.

Igen, halványul idővel, de a mélysége megmarad a csíknak.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Naplemente.)
2015. szept. 8. 16:49
Ismerősöm ettől is az lett,igaz első babával, hogy mennyire befolyásolja,hogy már tágult előtte a bőr előzőleg nem tudom. Én is csíkos lettem,azt mondták ez hormonális, genetikai probléma. Idővel szépen elhalvanyul.
2015. szept. 8. 16:38

Nekem a Vichy krém vált be, amit terhességre fejlesztettek ki. Nem olcsó, de nagyon megérte, mert használt.

Az első babámnál csúnya csíkjaim lettek hiába kentem egy másik krémmel, az utolsó hónapban kirepedezett a hasam.

9 év múlva mikor újra terhes lettem, a Vichy krémet használtam és semmi csíkom nem lett!

És a 3. babámnál sem.

2015. szept. 8. 16:22
Lányok, megosztanátok legalább azoknak a "csodaszereknek" a nevét amiket felesleges megvenni? Nem akarok pénzt kidobni, nekem már sajnos 5 kiló súlyváltozástól is csúnya a combom és a csípőm ezért próbálkozok amivel csak lehet :(
2015. szept. 8. 15:07

Anyu hasa durva, ezért amint kiderült, hogy terhes vagyok, kentem.

Majdnem a végéig gyönyörű volt a hasam, aztán egyik pillanatról a másikra tiszta csík lett.

Mondták, hogy ez genetika, kenhetem bármivel, úgysem fog használni. Igazuk lett :(

2015. szept. 8. 14:46
Genetika. Én terhességektől vagyok striás, pedig kentem magam mindenféle csodaszerrel. Aztán végül a szoli oldotta meg NAGYJÁBÓL a problémát.
2015. szept. 8. 14:36

Ha hajlamos vagy rá és rossz minőségű a bőröd akkor nincs az a csodaszer. Amúgy simán babaolajjal kenni a kényes részeket és sok folyadék(inni)


Nekem 14 éves koromban szétszakadt csúnyán.. Ha egyszer gyerek is lesz tiszta tigrismintás leszek..

2015. szept. 8. 14:28
Striák kialakulására létezik-e megelőző krém?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook