Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Stokke Xplory babakocsiról mi a véleményetek? fórum

Stokke Xplory babakocsiról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


16. robszi (válaszként erre: 14. - A636d034ad)
2012. máj. 16. 18:53
Nem tudom, hogy mikor használnád a kocsit, de elég borsos árban vannak a szettek. Nézz szét máshol is, spórolhatsz 20-30.000 forintot
15. robszi (válaszként erre: 14. - A636d034ad)
2012. máj. 16. 18:35

Szia!

Igen, ez a legújabb kocsi. Nagyon jó ez az akció :) Érdemes bevállalni.

Végül mi is úgy döntöttünk, hogy nem adjuk el.

Csak ez a legjobb kocsi :))

2012. máj. 12. 19:04

köszönöm szépen!

annyi még, hogy a stokke márkaboltban is ami van a pesti kolosy téren, az a legújabb modell?

13. robszi (válaszként erre: 12. - A636d034ad)
2012. máj. 4. 08:05

Szia!

Terepen meglepően jól irányítható és tolható a kocsi. Persze a nagy,pumpás kerekűek mindig előnyben lesznek.. Mi használtuk ártérben is és semmi gond nem volt. Nem rázta ki a gyereket :)

Úgy van kialakítva a váz, hogy az egész elnyelje a rázkódásokat. Ezt csak az tudja, aki ismeri a kocsit használat közben is.

A lába közötti rudat meg kifejezetten szereti a lányom, mert felteszi a lábát és úgy pihen benne. Egyáltalán nem zavaró.. Ha fel akarja húzni, azt is meg tudja tenni. Nem egyből a fenekéből jön ki a rúd..


Angliában elég elterjedt ez a kocsi és ott még nagy gyereket is belepakolnak. 3 éves korig szerintem nyúzható. Aztán jöhet a testvérfellépő. Erről nem tudok nyilatkozni.


Remélem tudtam segíteni!

2012. máj. 2. 21:17

nekem nagyon tetszik a stokke, de picit elbizonytalanitott eddig, hogy a láb között megy a rúd. ez mennyire zavaró:?és érdekelne még hogy kb. meddig tudjuk használni?szeretnénk majd kistesót is a babaszületése utáni 1,5-2 évben, érdekelne milyen a testvérfellépő?

lehet azért füves terepen tolni? pl.margit sziget?

2012. ápr. 24. 17:07
Na, még valaki? :)
10. bettiletti (válaszként erre: 8. - Petra025)
2012. ápr. 24. 16:25

Köszönöm :)

Hordozó nekünk már nem aktuális. :) A lényeg már nálunk a nézelődés. :) Meg hogy aludhasson is benne, ha kell. :)

2012. ápr. 24. 16:16

Sziasztok! Mi próbáltuk mindkét változatot. Az elsőt használt állapotban vettük, hogy ki tudjuk próbálni minden körülmény között. Meglepően jó volt, bár amit az előttem szóló leírt, bosszantó hiányosságok.

2011 07-08 hó körül vettünk egy új Vol2 kocsit a Brendonban. Isteni!!! Viszont iszonyatosan drága "felruházni".

Mi apránként mindent beszereztünk hozzá.(napernyő,pelenkázótáska,téli lábzsák, mózeskosár-ezt sosem használtuk)

Egy problémánk van: meg kell válnunk tőle, mert kis korkülönbséggel jön a tesó és testvérkocsira Kell beruháznunk.

Ha valakit érdekel szívesen válaszolok mindenre. Vagyis megpróbálok :)

8. Petra025 (válaszként erre: 7. - Bettiletti)
2012. ápr. 24. 16:15

Mi a Stokke és a Mylo között vaciláltunk.

És végül a Mylo mellett döntöttünk.

A Stokke-nél ha magad felé fordítod a gyereket, akkor a lába között megy a tolórész rúdja. És nem olyan könnyű összecsukni, illetve sokkal-sokkal nehezebb a hordozója mint a Mylo-nak.

Bocsi, tudom én nem vagyok még használó, mert még szülés előtt állok, de gondoltam leírom, hogy többek között miért vetettük el a Stokkét.

7. bettiletti (válaszként erre: 6. - Petra025)
2012. ápr. 24. 16:06

Az a bajom, hogy csak a Stokke ülése magas.


Igazából ezért szeretném főleg, nameg tetszik a forma, szín, könnyedség, UV védelem.


Mondjuk mózes nélkül veszem már úgy gondolom, a Brendonban 252.

6. Petra025 (válaszként erre: 5. - Bettiletti)
2012. ápr. 24. 16:02
Szerintem a Mamas and Papas-ban is kapható, és mintha ott talán jobb áron lenne, de nézd meg a honlapjukat. Mi végül a Mylo mellett döntöttünk, de mi is néztük a Stokkét.
5. bettiletti (válaszként erre: 4. - Csilluskam)
2012. ápr. 24. 15:53

Ja, az xplory és az evo más?

Én azt szeretném, ami most a Brendonban kapható, szerintem az a legújabb, akkor evo. :)


UV szűrős a kupola? :) De jó, ezt nem tudtam, csak hogy a napernyő az.

Nekem is már 1 éves a kicsim, de növi ki a régit, és a mostani igényeinek már nem nagyon felel meg, nem lát ki belőle olyan jól, és nem elég könnyen kezelhető.

2012. ápr. 24. 15:39

Figyelj arra, hogy már a V2-es változatot vedd, mert annak nem kell lecsavarozni a karfáját, és arra már rögzithető tesofellépő, nekem szempont ez is, mi nyáron veszünk majd egy EVO-t az 1 éves kisfiamnak :)


A régebbieknek nagyon hamar viseltes, fakulós lesz a huzata, az újabbk már strapabírók és UV szűrősek :)


Én alaposan tanulmányoztam, de még gyűjtögetek rá :D Utolsó gyerekem és még ezt a babakocsit kipróbálom mindenképp(mármint az evot) xplory-m már volt.

3. Bcicus (válaszként erre: 1. - Bettiletti)
2012. ápr. 24. 15:37
Jó kocsi, én végül graco symbiot vettem, mert nekem kényelmetlen volt tolni, de ha neked kézre esik akkor nagyon jó választás.
2012. ápr. 24. 15:33
Főleg az ezt használók véleménye érdekelne.
2012. ápr. 24. 15:32
Érdekelne minden róla, mert sajnos elég drága ahhoz, hogy ne legyek körültekintő :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook