Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sport és a mellek fórum

Sport és a mellek (beszélgetős fórum)


9. Gabriellaxp (válaszként erre: 3. - 2bc7365ec9)
2010. júl. 8. 21:48

Szia!

Én is úgyan ezt csinálom, már évek óta, de akkora lett a mellem, kemény, már nem is merem abbahagyni.

8. n.beja (válaszként erre: 4. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 25. 18:39

Hát nem nagyon fogyózom azért sportolok h bármikor ehessek bármit amit megkívánok meg mert szeretem csinálni!

Már azon is gondolkodtam h megcsináltatom aztána akkor levan a gond.Na mind1 ez már egy más téma!

7. klenca (válaszként erre: 6. - N.beja)
2009. ápr. 25. 17:12
Használok sportmelltartót.:))
2009. ápr. 25. 13:20
Használj sportmelltartót!Szerinte ezt embere válogatja!Már csak a hozzászólások alapján is!
2009. ápr. 25. 12:40

Ugye minden sporttól kisebb lesz a mell?

Nagyon szeretném, ha kisebbek lennének.


De most olyan L mint Lógósak. Valamilyen mozgásformától lehet még újra feszesebb, hogy ne lötyögjön, amikor futok?

2009. ápr. 25. 12:35
Szia! A mell méretét csak a zsírszövet mérete befolyásolja. A sporttal ledolgoztad/leégetted róla a zsírt, ahogyan máshonnan is a testedről. Csak azt tudom mondani, hogy próbálj meg nem fogyókúrázni, és edzeni, de nem túl megerőltetően a mellizmokat. :) Sajnos ez elkerülhetetlen, én ugyanebben "szenvedek".
2009. ápr. 25. 12:32
Én úgy tudom, hogy az úszás és a fekvőtámaszt levisszi az amúgy se túl nagy melleket. Viszont nekem bejött a hanyatfekvős súlyzósás mellre. Inkább nagyobbak, feszesek lettek tőle.
2009. ápr. 25. 12:22
ha rádolgozok akkor csak rosszabb lesz ugye?
2009. ápr. 25. 12:20

Sziasztok!

Nagyon szeretek sportolni kb 1 éve heti 1*úszom,futok és legalább egyszer egy héten tornázom is!Elötte se volt rossz alakom csak a hasamon volt egy kis felesleg meg a combomon!MOst teljesen patent de amiota ezt csinálom a mellem meg kissebb lett azért ezt nem akartam!Milyen sportot ajánlatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook