Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » SpinRacing! fórum

SpinRacing! (beszélgetős fórum)


2012. okt. 30. 17:53
Megszállott vagyok:)
2011. ápr. 29. 16:43

Én egy hónapja kezdtem el és imádom!Végre egy olyan hely, ahol jó a zene(legalábbis nálunk), végre egy mozgásforma, az úszáson kívül, amit nagyobb súllyal is jó csinálni. nekem is fokozatosan lett egyre jobb, mostmár végigbírom az edzéseket, pihi nélkül. De főleg az elsőn bátorító volt, hogy nem lógtam ki a sorból, ha nem bírtam, hanem visszaültem és csak tekertem. És mondták is, hogy nyugodtan pihenjek.

Mindenkinek ajánlom!

4. 4ebcab610b (válaszként erre: 3. - Renbaba)
2011. ápr. 26. 13:48
Igazából sokáig tartottam tőle, de a lényeg hogy tartsd a tempót az edzővel, de a nehézséget úgy állítsd be magadnak, hogy azzal képes legyél tartani, ha könnyebb ellenállással megy, akkor ne rakj rá többet! Ne szakadj meg az első órán, mert annak nincs értelme! Menj el úgy hogy jól fogod magad érezni és ha pihenned kell, akkor pihenj, ha könnyítened kell az ellenállást, tedd azt....aztán egy idő után egyre jobb lesz!:)
3. Renbaba (válaszként erre: 2. - 4ebcab610b)
2011. ápr. 26. 12:59
Köszönöm szépen a választ! Gratu az eredeményedhez!
2011. ápr. 26. 12:33

Spin az jó, bár én most 3-4x járok és hatása az van, zsír megy le, izom jön föl és a kondim az jobb, bár eddig sem volt rossz, de kint voltam kicsit tekerni és éreztem, hogy nem tavaszi a kondim, inkább olyan nyár eleji....montizáshoz:) Tehát nagyon ajánlom!:)


Ha van pulzusmérő órád, használd, jó, hogy ne hajtsd túl magad, ha fogyni szeretnél, hogy tudjad tartani a 65-70%-ot!

2011. ápr. 26. 10:57
Van már valakinek tapasztalata a spinracing-ről? Mennyi idő alatt látszik a hatás? Úgy szeretném, hogy heti 2szerjárok Hot Ironra, és egyszer a Spinracing-re. Akinek van tapasztalata a hot iron-ról azt is szívesen olvasnám! Előre is köszönöm!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook