Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Speed learning módszer fórum

Speed learning módszer (beszélgetős fórum)


2011. máj. 11. 11:41

Szia!

Szerintem nézd meg a honlapot: www.speedlearning.hu, mert ott részletes tájékoztatást kaphatsz.


Egyébként a tudományos része már bizonyított, – értsd: a 21. században elfogadott hivatalos orvos-szakmai bizonyítási módszerekkel alátámasztott – hogy a speed learning tanulási mód alapját képező, ún. neuro-feedback hatással ötvözött, egy bizonyos éberségi szinten történő tanulás eredményes.


Sajnos az emberek csak akkor veszik a fáradságot, hogy elmondják a véleményüket, ha az negatív de több, mint 1000 tanuló végzett az utóbbi egy év során az iskolában, akik közül néhányan nevüket is adták pozitív véleményükhöz. Ezt a weblapon is megtekintheted.


Üdv: Zsuzsa

4. exit
2011. ápr. 18. 12:48
Rövid leszek és tömör. Hülyeség. Hittem benne, becsengettem 240.000.- Ft-ot... most bár bánom, hogy nem egy magántanárba, vagy egy nyelviskolába öltem ezt a pénzt. Akinek van felesleges pénze, próbálja ki... nekem nem jött be.
2010. okt. 15. 09:19
engem is nagyon érdekel!!! Írjon, aki tud róla, lécci-lécci...:-)
2010. okt. 15. 09:16
Senkinek?
2010. okt. 13. 14:27

Sziasztok!


A Campus nyelviskolánál lehet most tanulni ilyen módszerrel! Olyasmi mint a Brainturbó csak állítólag sokkal hatásosabb. Van valakinek tapasztalata véleménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook