Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sose tudtam különbséget tenni jó és rossz között. Csak... fórum

Sose tudtam különbséget tenni jó és rossz között. Csak... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - K-né Zsóka)
jan. 24. 21:08
Van választási lehetőséged ha csak a szived vezérel? Én nem születtem Miss Tökéletesnek, sajna.
14. K-né Zsóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 21:05
Várjál csak...akkor mégis tudatosan választottad a rosszat ??? Akkor máris érvénytelen ez a fórum :D
13. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 19:19
…Pedig az önálló gondolatok, önálló döntések az ember egyetlen igazi szabadsága.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Myra)
jan. 24. 18:59
Én egy gyereklelkű felnőtt vagyok. :)
11. Myra
jan. 24. 18:52
Még egy gyerek is különbséget tenni.
jan. 24. 13:03
Könnyebb volt sodródni az árral, mint szembeúszni vele. Még ha néha le is húzott a mély.
jan. 24. 13:01
Ott a válasz a vallomás végén. Voltak akik próbáltak terelgetni, de legtöbbször a rossz irányba mentem el. Mindig is a szívemre hallgattam. Mindenben. Mert én egy ösztönlény vagyok. :D
jan. 24. 12:59
Hogy tudtad a rosszat választani, ha nem tudod megkülönböztetni a jótól?
7. Józsibirka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 12:52
Igazad lehet,
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Józsibirka)
jan. 24. 12:47
Ne foglalkozz senkivel. Magaddal csak. A legvégén úgy se sz*r le senki se. Csak egy ember leszel a sok közül.
jan. 24. 12:46
Izgalmasabb volt a rosszat választani. A jóban semmi nincs. Unalmas mint egy nyári eső. :)
jan. 24. 12:44

Engem se ösmernek itt,

Csak pár tag, személyesen,

Kapcsolatban vagyunk,

3. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 12:44
Van ez igy,
jan. 24. 12:41
Dehogy nem tudtál vagy tudnál. Csak kényelmesebb volt hagyni, hogy más döntsön, mert így a felelősség sem volt a tiéd. Tudtál ujjal mutogatni, hogy mert ő mondta, amaz mondta. Lehet ideje lenne, felnőni, döntést hozni, hibázni és tanulni belőle.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook