Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » SOS - babakutya! fórum

SOS - babakutya! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
149. cb82b220ce (válaszként erre: 148. - SF)
2009. nov. 16. 14:37

Én meg a sajátomat még puszilgatom is :-)

Az adatlapomon van már Fifiről kép :-)

148. SF (válaszként erre: 147. - Cb82b220ce)
2009. nov. 16. 14:35
Talán egy kicsit. De ha meg kell fognom, alig várom, hogy kezet moshassak.
147. cb82b220ce (válaszként erre: 145. - SF)
2009. nov. 16. 09:40
Ugyan...vald be magadnak szereted :-D egy icuri-picurit tuti :-)
146. SF (válaszként erre: 144. - Loch ness)
2009. nov. 16. 09:35
Nekem akaratom nem volt, aztán mégis a nyakamon maradt. Kinek kell manapság kiskutya? Csak ilyen megáltalkodott állatmentőnek, mint mi.
145. SF (válaszként erre: 143. - Cb82b220ce)
2009. nov. 16. 09:34
Hát... még mindig nem egyértelmű. Ő szeret, ez biztos, én meg majd megszokom. Nincs más választásom:-)))
2009. nov. 16. 09:28
De jó neked! Én is találtam kicsi kutyát pár napja, de nekem lehetőségem sincs magamnál tartani még pár napig sem.
143. cb82b220ce (válaszként erre: 142. - SF)
2009. nov. 16. 09:18

Édes nagyon az már tuti! :-)

gatya...na ja...az enyém a bugyijaimat szokta leszedegetni és szintén úgy viszi.Szerintem nekik tényleg trófea :-)

De mostmár asszem megszeretted nem? :-D

142. SF (válaszként erre: 140. - Cb82b220ce)
2009. nov. 16. 09:13

A doki azt mondta, hogy főleg foxi és tacskó jegyek mutatkoznak benne, de még sokat változhat. Nézték már Jack... nem jut eszembe:-)) terriernek is.

Szépen rászokott a lábunkra, morogva támadott. Pár nap alatt sikerült leszokatni róla, ebből gondolom, hogy rendkívül intelligens, hiszen még nincs 3 hónapos. Amint látszik, még mindig a kiskandúr a kedvenc "anyukája". A kiskandúrról annyit, hogy 7 és fél hónaposan nagyjából 5-6 kiló, és akkora, mint egy átlagos másfél éves kandúr.

A rosszaság... hát igen, mint az ördög. A legnagyobbik macskát imádja gyilkolni. Szerintem az tetszik neki, hogy fél tőle:-)) Amint levesszük a cipőnket, máris beledugja az orrát, mintha rókalyuk lenne. Imádja a műegereket hajugálni. Ezt a macskáktól tanulta. Mindent elhord, tegnap leszedte a szárítóról a fiam alsónadrágját, pedig elég magasra raktam. Úgy cipelte, mint valami trófeát.

Nem unalmas vele az élet!

2009. nov. 16. 08:30
Még annyit hogy a Fifi igen is lány név...Nem tudom mitöl lenne fiú,esetleg homokos kan kutyára lehetne mondani :-) Az enyém is lány és az enyém is Fifi!Komolyan nem értem mirét lenne ez fiú név :-)
2009. nov. 16. 08:26

Ha ezzel az volt a célod hogy elolvadjak hát sikerült :-D Hihetetlenül édes :-) És még mindig kisebb mint a macsek :-D

Asszem van benne tacsi is nem?

Mesélj róla :-) Rossz?Gondolom kis huncut :-)

139. SF
2009. nov. 14. 17:14
Fent vannak. Már egész nagyok vagyunk:-))
138. SF
2009. nov. 13. 18:35
Végre hazatért a fényképezőgép. Holnap most már tényleg fényképezek!
137. bnedora (válaszként erre: 134. - SF)
2009. nov. 3. 12:18

Sziasztok!

Az én palotapincsim is így szokott csinálni amikor esik kint az eső. Megáll az ajtóban, gondolkodik, azután visszafordul. Igaz, kicsit később mégis kimegy, mert a szükség nagy úr:-D


További sok örömöt kívánok hozzá. Várom a fényképét.


Szép napot!

136. H.Ancsi (válaszként erre: 135. - Cb82b220ce)
2009. nov. 3. 11:58
detto:D
135. cb82b220ce (válaszként erre: 134. - SF)
2009. nov. 3. 11:14
nagyon édi lehet.Látom már te is beleszerettél :-D Örülök neki :-) Alig várom már a képeket!!!!
134. SF
2009. nov. 3. 11:09

Drága fiam még mindig nem hozta haza a fényképezőgépemet:-((

A kutyu már egész nagy, úgy 10 hetes. Ugatja a legnagyobb macskát, a másik kettővel meg puszi pajtások. Úgy dobálja a döglött egeret, mint a cicák, sőt ugyanúgy púposít, és mintha dorombolni akarna. Persze morgás lesz belőle, de játék közben morog, nem komolyan. A szobatisztaság máris alakul (csak el ne kiabáljam!). Aranyos kis dög.

És ami a legaranyosabb benne, ahogy mutatja, hogy most éppen nem akar kimenni az udvarra! Kinéz, aztán ránk, közben felemeli a mellső lábát, és remeg, mint a kocsonya. És ahogy néz közben... Nő a javából, hiába van kutyából:-DDD

133. SF
2009. okt. 19. 15:13
Holnap csinálok képet, ma a fiamnál van a gép. Addig türelem! Habár már akkora a pici, hogy lassan bele se fér egy képbe!:-)))
132. H.Ancsi (válaszként erre: 130. - SF)
2009. okt. 16. 10:20
kérünk fotóóóóóóótt! ma én is kaptam képeket az utódokról, teszek nektek egyet a naplómba
131. loch ness (válaszként erre: 129. - H.Ancsi)
2009. okt. 16. 08:50
:)
130. SF
2009. okt. 15. 20:20
Naugye!:-)))
129. H.Ancsi (válaszként erre: 128. - SF)
2009. okt. 14. 18:56
nincs:DDDDDDDD szerintem mindenki monnyon le!!!!
128. SF
2009. okt. 14. 17:55

Akkor jelentem: rajtunk ragadt a Fifike. Szó szerint. Néha a nadrágunkon, néha a zokninkon, mikor melyikhez támad kedve. A cicafiú úgy vigyáz rá, mintha az anyja lenne, és a férjem... ő imádja.

Nekem meg jut a takarítás utána. Hát mondjátok meg, van igazság ezen a földön?

127. Ezüstegér (válaszként erre: 126. - SF)
2009. okt. 4. 21:39
Látom azért Fifi csak marad?Attól függ ki az úr a háznál, a férjed már innen látom nem fogja oda adni!Te csak szeresd a cicákat hiszen mindenkinek van kit szeretni de az állatokban én még soha sem csalódtam és nem is fogok,mert feltétel nélkül szeretem őket és ők is engem.Azért jól elfér még a kutya is a családban a cicáid között.
126. SF (válaszként erre: 125. - Ezüstegér)
2009. okt. 4. 13:35

Megnéztem a képeidet:-)) Az a kis kékszemű nagyon helyes!

Amit írsz, már látszik is. A férjem tegnap éjszakás volt, és addig ment a kicsi, míg össze nem rogyott. Őt kereste:-))) Tőlem még a kaja se kellett!

Kölönben amennyire te szereted a kutyákat, én annyira a cicákat. Szerencsére nagyon jól megférnek a mostaniak egymással.

125. Ezüstegér (válaszként erre: 124. - SF)
2009. okt. 3. 22:41
Szia SF!Örülök ha igy döntesz tettem föl pár képet a kutyáimról nézd meg.Hidd el nem fogod megbánni ha megtartod Fifit ő ugyis ki fogja választani közületek ki lesz a falkavezér ha a férjed lesz mert ő csucsujgatja akkor neked csak a kaját kell letenned neki.De én kizárt dolognak tartom hogy nem szeretsz bele amilyennek neveled olyan lesz.Ez nálam is igy van a palota olan mint egy kezesbárány a shicu makacs mint a gazda!Hát igen kire üssön az a kicsi állat azért a postásra mégse.Várom a fejleményeket!
124. SF (válaszként erre: 122. - Ezüstegér)
2009. okt. 3. 16:04

Szia!

Volt már nekem kutyám, de lehet, hogy kifogtam a legbutábbat:-))) Hiszed vagy nem, tévhit, hogy a macska nem okos! Tény, hogy sokkal több türelem kell a megfigyelésükhöz, a kutya ennél sokkal egyszerűbb lény. Én meg... hát... imádom a bonyolult állatokat:-)) Volt pl. egy macsekom, amelyik megtanított (engem és nem én őt!) egerészni! Legutóbb egy süket macskapéldánnyal kínlódtam. Észre sem lehetett venni rajta, hogy nem hall, ugyanúgy vadászott, mint az egészségesek.

A kutyáknál eddig inkább csak a hátrányokat vettem észre. Nehezen voltak idomíthatók, ha megtanultak is valamit, gyorsan elfelejtették. A macskákkal ilyen gondom soha nem volt!

Fifike... azt már tudja, hogy nem piszkít a fekhelyére. Szerintem ez az ő korában máris nagy haladás! Remélem, ez okosabb lesz, mint az elődje volt:-))

Különben meg... nagyon úgy néz ki, nálunk marad. A férjem nagyon imádja, egész nap csak a kicsiről beszél.

2009. okt. 3. 14:50
Bocsi a macskát nem lehet inteligenciában össze hasonlitani a kutyával és a szeretete is más.
122. Ezüstegér (válaszként erre: 90. - SF)
2009. okt. 3. 14:47
sziasztok!Dönts belátásod szerint de mennél többet lesz nálatok annál nehezebben fogod oda adni.Én is macska párti voltam perzsa aztán egyszer hoztak nekem egy palota pincsit olyan kicsi volt mint a tiétek.Nem akartam én kutyát de egyszerüen ahogy nézett rám végem volt.Még az nep este haza vittem.Imádtuk annyira ahányszor fialt annyiszor hagytunk egy kölyköt még egy fiút is.És tenyészteni kezdtem persze nem a mi fiúnkkal.A lányok sajna meghaltak és nem birtam vettem egy shicut.Megérte aki irta igaza van lehet kutya nélkül élni de minek én is igy gondolom.A kutyus kb 1 hónapos lehet a mákszem tegyél neki egy másik dobozba tepsit és ujságpapirt és ha megszokja csak a papirt kell cserélned.Nálam ezek a módszerek beváltak na azért voltak kivételek.A kiskutyának az első oltás 2 hónapos korában kell és a féregtelenitő is.Nem egyszerü felnevelni de lehet a kislányod is értékelné lehet hogy még hasznára is lenne.Mellesleg a kutyát nem lehet összehasonlitani inteligenciába a kutyával.Majd meglátjuk hogy döntesz.
121. cb82b220ce (válaszként erre: 120. - SF)
2009. okt. 1. 21:37
Hát nem semmi ez a két kép :-) Ez még egy mini kutymorgó... :-D De édes,mennyivel nagyobb nála a macsek!Biztos jól kifognak jönni később is :-)
120. SF (válaszként erre: 119. - Bnedora)
2009. okt. 1. 18:03

Nekem csak az a furcsa, hogy ez a féléves cica fiú, a kutyu meg kislány:-))) Azt hittem, a lánycica fogja jobban pátyolgatni, de az csak csavarog, ahogy egy jólnevelt kandúrnak kellene.

Ezt a játékot különben látni kellene. Mint egy anyacica a kicsinyével, úgy bánik vele a cica.

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook