Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Soha többé szerelem! fórum

Soha többé szerelem! (beszélgetős fórum)


1 2 3
52. timi,,
2008. szept. 20. 21:15

Buxa,azért az elmúlt 10 napban elég rendesen megváltozott a véleményed a dolgokról.Nem olyan régen még engem rentyültél hogy én milyen vagyok.Érdemes lenne visszaolvasnod meg másoknak is azt a forumot amiről beszélek:::Remény az ujrakezdéshez 2.Ott eléggé másokat irtál mint most.Kivágtam egy részt,,,de ez csak egy a sok közül:

Ha nem 9 millióm lenne a bankban hanem 59, akkor sem akarnék egyedül élni felfogod?És ha neked ez a cselédség hogy "asszonyi" kötelességeimet teljesítem és a családért vagyok, akkor az a te bajod. . Nem tudom szerinted mi az ellentmondás. Éltem egyedül gyerekkel és nagyon nehéz volt, nem kívánom senkinek. Igaz m, egéltem valahogy, de rossz volt egyedül. Most is tudnék egyedül élni , megtehetném. Csak nekem a társas élet jobb. Ha valakinek nem jobb, akkor az változtasson rajta .

51. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 50. - B30b2dd2e9)
2008. szept. 20. 21:14
*komplexusa
50. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 47. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 20. 21:14
Komolyan mondom szánalmas vagy. Meg is érdemelnéd, ha egyedül öregednél meg. Próbálj már egy cseppet pozitívan gondolkozni! Az én férjemnek nincs anyakomlexusa, mivel egyidősek vagyunk, nem homokos, kirázza a hideg a bódiszilvikéktől sőt régen se szerette az olyan nőket akik több f...t fogtak már mint kilincset, mert egy IGÉNYES férfi, ráadásul még jól is néz ki, én nem vagyok egy kirakati baba csak egy átlagos külsejű nő, de tetszek neki és a személyiségemet szereti.Nem lehet így élni ahogy Te gondolkozol, hidd el a többiek is szeretnének neked segíteni, de úgy látom reménytelen eset vagy.
49. filmes
2008. szept. 20. 21:08
Ne már!
48. filmes
2008. szept. 20. 21:07
Nem hinném, hogy anyakomplexusom lenne.
2008. szept. 20. 21:07
Vagy meleg.D
46. 20eebe3d4c (válaszként erre: 45. - Filmes)
2008. szept. 20. 21:04
Mutass egyetlen olyan férfit amelyiknek nem a fital 18 éves cicababa kéne!Amelyiknek nem,az meg anyakomlexusos.
45. filmes (válaszként erre: 36. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 20. 21:03
Finoman fogalmazok: ez egy marhaság, de bődületes.
44. 20eebe3d4c (válaszként erre: 39. - Spinneli)
2008. szept. 20. 21:00
Igazad van.Amelyik nem ilyen,az boldog párkapcsolatban él,tehát foglalt.)
2008. szept. 20. 20:06
...egyre inkább azt gondolom benned is rejtőzhet némi oka annak hogy kizárólag ilyen pasikkal futottál össze amilyenekkel...érdekes véleményed van a férfiakrol,amin még én mint nő is meglepődök....
42. mandella (válaszként erre: 11. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 20. 19:59
két-három évvel vagyok nálad fiatalabb, de perpillanat én is hasonlókat gondolok, mint te...
41. Zizisicc (válaszként erre: 39. - Spinneli)
2008. szept. 20. 19:54
Buxa! Ezt még kiegészíteném azzal, hogy amíg ez a véleményed a pasikról, ilyeneket is fogsz kapni!
40. spinneli (válaszként erre: 36. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 20. 19:49
Ezt pedig minden férfi barátom rokonom és ismerősöm nevében kikérem magamnak.
39. spinneli (válaszként erre: 35. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 20. 19:48

Már írták neked többen, én is, de csak ismételni tudom, nem minden férfi ilyen, sőt a nagy többség nem ez a fajta.

Sajnálom hogy te csak ezt a tipust ismered, valószínűleg az ok benned keresendő.

Elég sokan élünk boldog párkapcsolatba illetve családban szerinted ezek a férfiak mind képmutatók?

38. Zizisicc (válaszként erre: 36. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 20. 19:41
A Te döntésed. Nem foglak győzködni. Hidd ezt!
2008. szept. 20. 19:39
Engem mint nőt egyetlen dolog érdekel és az a BIZTONSÁG!Minden téren,mindenhogy,mindörökké biztonság!
36. 20eebe3d4c (válaszként erre: 34. - Zizisicc)
2008. szept. 20. 19:37
Mivel a férfiak nagyrészre nyilt vagy látens pedofil,így nem.Nekem már nem való.
35. 20eebe3d4c (válaszként erre: 33. - Spinneli)
2008. szept. 20. 19:34
Mi nők igen.Többnyire tudjuk uralni.De a férfiak nem.És nem hibáztatom őket hidd el.Nem tehetnek róla hogy mindegyik egy celebet szeretne.Még a 70 éves is.Ez nyilván a reklámok hatása is.De nem akarom fejtegetni hogy miért mitől stb,nemérdekel.Egyszerűen ki lehet számolni azt is,hogy pl egy olyan pár esetében hol a férfi 24 a nő 20 éves,akkor a valószínűségszámítás szerint mekkora az esélyük arra,hogy együtt öregszenek meg?Mekkora az esély rá hogy az elkövetkező 30.-40-50 évben beérik egymás testével?
34. Zizisicc (válaszként erre: 32. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 20. 18:44

Korodnál fogva Neked már nem való??????????????

Ne "viccelj" már!

2008. szept. 20. 18:26
szerintem ez nem biológia, maximum ösztönszerűnek titulálhatjuk, ami mivel emberek vagyunk uralni tudunk...ha akarunk.
32. 20eebe3d4c (válaszként erre: 32. - Fiatalember35)
2008. szept. 20. 18:05
Próbáld meg biológiai szempontból megközeliteni a dolgot.Maradjunk a tényeknél.A szerelem kifutási ideje a kutatások szerint 1-2 év.Aztán elmúlik.Ezalatt az idő alatt hozzák össze a párok az utódokat legtöbbször.A férfiak genetikai állománya úgy van felépitve hogy bezony több családot is képesek eltartani és kódolva vannak arra hogy minél több nősténybe szórják el a génkészletüket.Erről nem tehetnek.Én smem tehetek erről és senki nem tehet erről.Ez biológia.Biológia az is hogy a fitalabbak a szebbek és nyilván esélyesebbek stb stb.Tehát kérdem én.Minek kéne nekem ezek tudatában szerelem bárkitől is???!Vagy is minek kéne nekem szerelmesnek lennem,ha előre látni a végkifejletet?Hogy szenvedjek?Hogy kinozzam magam?Hogy megvárjam mig bekövetkezik az amitől tartok?Minek?Örülnék ha a mostani elmúlna már a francba.Elfogadom hogy nekem a koromnál fogva már nem való.Slusz!Redőny le és utánam a vizözön!De legalább nyugodt leszek.
31. Zizisicc (válaszként erre: 28. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 14. 20:54
Pedig érdemes lenne kideríteni, mert lehetne segíteni rajta.
2008. szept. 14. 20:53

Sajkás vagyok vad, hullámos folyón,

Hullámzik a víz, reng a könnyű sajka.

Reng, mint a bölcső, melyet ráncigál

Szilaj kezekkel a haragvó dajka.

Sors, életemnek haragos dajkája,

Te vagy, ki sajkám úgy hányod-veted,

Ki rám zavartad fergeteg módjára

A csendriasztó szenvedélyeket.


Elfáradtam már, messze még a part?

Mely béfogad révébe...vagy az örvény?

Mely nyugalmat szintúgy ad, midőn

Mélyébe ránt, a sajkát összetörvén.

Sem part, sem örvény nincsen még előttem,

Csak hánykódás, csak örökös habok:

Hánykódom egyre a folyó nagy árján...

Ki sem köthetek, meg sem halhatok.

2008. szept. 14. 20:52
Folymatosan olyan érzésem van,mint ha mozogna a föld a lábam alatt és én hol jobbra hol balra dőlök és csak mázlim van hogy nem ütöm meg magam végleg és nem maradok végleg a porban.Ehhez tudnám hasonlítani.És megint eszembejut Petőfink legszebb verse a Tündérálom.((
28. 20eebe3d4c (válaszként erre: 27. - Zizisicc)
2008. szept. 14. 20:49
Nem is tudom mi a bajom.fogalmam sincs.Valami van az biztos,de képtelen vagyok megfogalmazni hogy mi.A biztonság ...az nagyon hiányzik.((( Ebbe belepusztulok,annyira hiányzik.Biztonságot akarok minden téren!11000 %-os biztonságot!Elegem van már a penge élen táncolásból!!!!
27. Zizisicc (válaszként erre: 25. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 14. 14:13
A mások viselkedését nem tudod direktbe megváltoztatni, a magadét viszont igen. Szóval azon Te tudsz változtatni, hogy hogyan kezeled a saját érzéseid, és a mások ilyen, olyan, amolyan viselkedését. Ez a Te felelősséged, és ezen múlik minden!
26. Csigusz 79 (válaszként erre: 24. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 14. 14:09
Miért lenne elérhetetlen?Csak probálj meg ne ugy gondolkozni hogy "bárcsk" meg "ez elérhetetlen",ne magyarázd be magadnak hogy ugy se lesz,mert akor esélyt sem adsz magadnak,tudod olyan mintha megszabnád mitöl lehetsz boldog," ház,5 milla,vállalkozás" és ennyi,az élet váratlan dolgokkal is boldogit,hagyjd hogy jöjjön,annyi szép dolog van♥
25. 20eebe3d4c (válaszként erre: 23. - Zizisicc)
2008. szept. 14. 14:03
DE!A himneműekkel van a porbléma!Nem velem!Én normális életre törekszem.A pasik pedig sok lóvéra,fiatal pinákra és drága autókra amivel villoghatnak!Nehogy már belémmagyarázd hogy bennem van a hiba!Nem nem bennem van,én teszek az emberiségért ,gyereket szültem és nevelem és lemondok mindenről az érdekében!Én legalább tettem valamit az asztalra!
24. 20eebe3d4c (válaszként erre: 20. - Zizisicc)
2008. szept. 14. 14:01
Akkor érezném magam viszonylagos biztonságban ha lenne egy saját kicsi házam amit fent tudok tartani és ahol nem függök a központi fűtéstől a többi lakótól a közös költségtől.Mindemellett volna egy saját picinyke vállalkozásom,egy kis üzletem ami biztos jövedelmet nyújt.És még a bankban voltna 5 milióm.Akkor érezném magam talán biztonságban.De ez elérhetetlen .(
23. Zizisicc (válaszként erre: 19. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 14. 13:59
Nem a hímneműekkel van a probléma, hanem azzal, ahogy kezeled a saját érzelmeidet.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook