Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sóbarlang pomázon fórum

Sóbarlang pomázon (beszélgetős fórum)

2010. okt. 27. 19:20

Na ezt inkább hagyjuk,mert hidd el mindent kipróbáltam,és ugyan nem tolonganak,de gondoltam hátha..

Nem sikerült ez van,nem kell okoskodni ha segíteni nem tudsz,már ne haragudj de én csak olyan fórumhoz szólok hozzá amire esetleg pozitívan tudok írni.

2010. okt. 27. 16:14
Akkor meg utvonaltervező.hu :) én csak segíteni akartam. Látod más nem tolongott más ötlettel:)
4. dovima (válaszként erre: 3. - 79e4e6154d)
2010. okt. 26. 21:01

Szia!

Ezen már tul vagyok,szerinted nem ez volt az első dolgom,de ott ha JÓL megnézed akkor csak autós térkép van,és mivel hévvel tudok csak menni,így azt nem tudom igénybe venni.

Köszi Az ötletet:P

2010. okt. 26. 07:25

írd be gugliba, hogy sóbarlang pomáz, és ott az első oldalon mindenféle információt megtalálsz. Még térképet is.

Szerintem Hoxának igencsak hízelgő, hogy emberek először ide a "hoxára" jönnek kérdezősködni, még mielőtt megnéznék a google-ban... :D:D:D...

2010. okt. 25. 19:02
Senki nincs,még aki Pomázon lakik és tudná olyans e:(
2010. okt. 25. 18:55

Sziasztok!

Aki esetleg járt már Pomázon a sóbarlangba,megírná nekem hogy tömegközlekedéssel is lehet oda menni?

Mert a honlapon csak autóval írja a megközelítést.Én hévvel mennék Szentendre irányából.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook