Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Senki sem szeretne velem és a párommal szilveszterezni... fórum

Senki sem szeretne velem és a párommal szilveszterezni... (beszélgetős fórum)


2017. dec. 30. 17:55
29. zsuzska.28 (válaszként erre: 2. - DéBe2012)
2017. dec. 30. 17:39
Szia! Írtam neked üzit. :)
28. Smirnoff (válaszként erre: 1. - DéBe2012)
2017. dec. 30. 17:32
De egy buliban nem kell egymas nyakan logni.
2017. dec. 29. 09:43

Volt egyszer egy régi szilveszter, ahová egyedül, partner vagy társaság nélkül mentem. Táncházas buli volt, nyilvánvalóan nem volt egy tánchoz sem partnerem. De!

Itt történt egy nagy váltás bennem. Láttam, hogy a párral érkezők egyfolytában azt lesik, nehogy a párjuk rosszul érezze magát. nekem viszont csak magammal kellett foglalkoznom. Akkor mentem a büfébe virsliért, amikor megéheztem, ahhoz a csoporthoz csatlakoztam, akikhez csak akartam. Hamarosan kimondottan élveztem, hogy egyedül vagyok! A vége az lett, hogy egy remek kisebb csoporttal beszélgetve telt az idő nagy része, megismertem egy érdekes zenészt személyesen (aki akkor még nem volt híres, ma már az, és méltán, és megtisztelő, hogy beszélgethettem vele), azzal az utazással összekapcsolva, amire a reggeli ködben indultam, mert a buszállomásig vittek autóval... ahhoz közel laktam, de az ötlet spontán jött... Szóval életem legjobb szilvesztere lett.


Ha találtok rendezvényt, menjetek el, párban táncolni is fogtok, és a családon kívül is köttök esetleg ismeretséget.

Vagy kettesben maradtok! Na bumm! :D Az sem lehet rossz társaság!

2017. dec. 29. 01:23
Köszönöm a sok hozzászólást! Többen írtátok, hogy azt szeretnénk, hogy a semmiből erre az estére barátaink legyenek, igazából mi sokat teszünk érte, hogy legyenek, egyetemistákkal eljárunk esténként - na nem mindig, csak ha idő engedi, mondjuk heti 1x - ide-oda, jól is érezzük velünk magunkat, egy ilyen kb. 12 fős társaságról van szó. Ennek ellenére valamiért ebben a társaságban senkinek nem jutott eszébe, hogy ugyanígy töltsük a szilvesztert, persze mi kérdeztük, de mindenki hazamegy az otthoni barátokhoz, házibuliba, stb. Nekünk otthon valóban nincsenek barátok, akik voltak már mindenki elköltözött. Azt, hogy nem mi vagyunk senkinek az elsők azt úgy gondoltam, hogy mindenkinek van megfigyelésem szerint egy legjobb barátja, vagy legjobb barátai, és az ilyen eseményeket velük próbálják meg eltölteni - és hát nekünk nincs ilyen. Jaj és, valóban sok egyetemista bárhol bármikor tud bulizni, sajnos (vagy nem), mi ennél azért visszafogottabbak vagyunk, meg nem is lerészegedni akarnánk, az ilyesmi tőlem távol áll. Hú, nagyon sok mindent olvastam hirtelen, a fő dolgokra próbáltam válaszolni, ha valamit elfelejtettem, még írok utólag.
2017. dec. 28. 15:42
A baratsagot ev kozben is apolni kell. Vszinu ezert nem hivott titeket senki. Menjetek el kettesben, jovore pedig tegyetek erte, h legyenek haverok es ismerosok.
2017. dec. 28. 14:49

Ha jól bogozom, itt ruháról meg bálról is szó van.


Sokfelé szerveznek kifejezetten bált szilveszterre. Nyugodtan el lehet menni, általában kifejezetten párokat várnak.

Ha a ruha ellenére az önbizalomhiány is szerepek, akkor nem a rendezőben van a hiba.

23. plavalaguna (válaszként erre: 2. - DéBe2012)
2017. dec. 28. 13:59

higy ti legyetek nekik az első helyen?? rajongótábort szeretnétek magatok köré? :D


nem értem miért nem jó akármiylen buli, egy buliban lehet ismerkedni, beszélgetni, pörgés van. miért kell feltétlen ismerős?? meg ti legyetek nekik az első helyen.... lehet az ilyen mondatokon gondolkoznak el mások is, aztán inkább mégse hívnak.

22. Guruljka (válaszként erre: 12. - DéBe2012)
2017. dec. 28. 13:53
Úgy néz ki, lassan felnőttök. :D
2017. dec. 28. 13:32

Nem vagyunk egyformák. Míg fiatal(abb)voltam mi is elmentünk vagy házibuli, vagy hozzánk jöttek.

A kötelező jókedv és csak igyunk, hogy minél hamarabb jól beseggeljünk soha nem vonzott. Tudom pia nélkül is jól érezni magam.

Na meg, hogy a másnapot másnaposan, fejfájással, nyűgösen végig szenvedjem...áááá, kizárt:) Nem ér annyit az egész:)

20. michelle.r (válaszként erre: 9. - DéBe2012)
2017. dec. 28. 12:39

Az, hogy neked rosszul esik, még nem jelenti azt, hogy rosszindulatúak. Azt írod, eddig a családdal szilvesztereztek. Most ők nincsenek, szeretnél leakasztani néhány embert a fogasról, és ők nem ugranak, nahát ;)


Vedd fel a frissen vásárolt szép ruhádat, és nézzetek ki valami nyilvános programot, ott aztán még alakulhat úgy, hogy egy társasághoz csapódhattok. Egyetemisták vagytok, könyörgöm, ne legyetek már ennyire élhetetlenek. Egy egyetemista bárhol, bármilyen körümények között tud bulizni :)

19. fehérke111 (válaszként erre: 1. - DéBe2012)
2017. dec. 28. 08:48

Szerintem kaptál itt jó ötleteket - és semmi de semmi rosszindulat :-)

Érezzétek jól magatokat! :-)))

18. fehérke111 (válaszként erre: 15. - 31bc25d879)
2017. dec. 28. 08:46
:-)))
2017. dec. 28. 08:43

Ne fogd fel megfosztottságnak, én tizenéves koromtól sokszor szilvesztereztem kettesben az aktuális párommal, sòt olyan is volt hogy legjobb barátnővel.(Talán mert én sem vagyok egy partyarc:-))

Én sem értettem soha a kényszert, hogy miért kell mindenképp valami fergeteges buliban tölteni a szilveszter éjszakát.

Találjatok ki kettesben olyan programot, amit egyébként nem szoktatok a hétköznapokon. Aztán, annak is megvan az előnye, ha az ember nem hajnali hatkor esik ágyba kapatosan január 1-én, hanem az év elsò napját is ki tudja használni valami kellemes/értelmes tevékenységre.

16. vikucka (válaszként erre: 12. - DéBe2012)
2017. dec. 28. 08:25

"csak ritkán vágyunk a kikapcsolódásra, meg, hogy legyenek barátaink." - akkor ezzel meg is välaszoltad a kerdest. Nem nagyon vagytok mas tarsasagra, de Szilveszterkor megis jo lenne, ha lenne barät, akikkel el lehetne menni.


(nem rosszindulatbol irtam)

2017. dec. 28. 03:40

Utca bál? Végig dudálni, pezsgőzni, forraltborozni, van ahol utcai zenészek zenélnek, nézz körül, tájékozódj, vannak ilyenek.

Én megértem a problémádat, fiatal vagy, jó pár év múlva örülsz ha otthon lehetsz.


BUÉK!:)

2017. dec. 28. 01:28
a wellnes programra még nem is gondoltunk, na holnap szét is nézek, milyen üres hely lehet még. A bálokat már átnéztük, de aztán végül arra gondoltunk, hogy most odaültetnének a 10fős asztalhoz 8 idegen mellé mondjuk vagy ilyesmi, akkor tök kellemetlen lenne, mert egyébként elég visszahúzódóak vagyunk, így azt levettük a listáról. A wellness viszont tetszik :D
13. _Berry_ (válaszként erre: 12. - DéBe2012)
2017. dec. 28. 00:49
Hát akkor miért nem mentek el kettesben a bálba? Akkor máris nem azt csináljátok mint minden másik nap, felvehetnéd a szép ruhádat, táncolhatnál stb.. Vagy elmehettek valami wellness hétvégére, ahol ilyenkor szintén van esti bulizós program, lehet, hogy napközben még megismerkednétek más párokkal is.
2017. dec. 28. 00:37
Igazából nagyon jól elvagyunk együtt, csak ritkán vágyunk a kikapcsolódásra, meg, hogy legyenek barátaink. A szilveszterek így voltak eddig megszokva, mindig mentünk a családdal bálozni, 10-en, vagy többen, áttáncoltuk az éjszakát, ez ilyen hagyományszerű volt nálunk, de most már nem lehet, mivel a szülők betegek, a fiatalok pedig mind szétszéledtek és nagyon magányosan érezzük emiatt magunkat. Szóval jó nagyon a kapcsolatunk de szilveszter este nem szeretnénk azt csinálni mint minden másik nap, ezért gondoltuk, hogy mi is kerítünk társaságot, és kipróbáljuk milyen például barátokkal lenni. Szóval csak szeretnénk kicsit különlegessé tenni ezt a napot, mert minden nap filmezünk este, mindennap beszélgetünk kettesben, stb, és ez lehetne másabb.
11. _Berry_ (válaszként erre: 1. - DéBe2012)
2017. dec. 28. 00:30
Érteném a problémádat, ha egyedül lennél, vagy már egy 20-30 éves házasságban, ahol a másiknak nincs semmihez kedve. De ilyen fiatalon, ha nektek kettesben elmenni egy programra (buliba), vagy egyszerűen csak együtt lenni otthon nem nagy élmény, akkor el kellene gondolkodnotok a kapcsolatotokon.
10. VersEmber (válaszként erre: 9. - DéBe2012)
2017. dec. 28. 00:23

Rosszindulatúság ?????????????

Csak abban alkottunk véleményt, hogy másként is lehet látni a világot.


Te kivel tudsz elbeszélgetni erről?

2017. dec. 28. 00:17
Szomorú ez a rosszindulatúság... megértem, ha sokan nem tudnak ezzel a gonddal azonosulni, de ez azért rosszul esik...
8. VersEmber (válaszként erre: 6. - 124637ff9b)
2017. dec. 28. 00:14
OK, már ketten vagyunk. :))
2017. dec. 28. 00:13

Ezek szerint nincs.

Megáll a világ, vagy szerezni kellene társakat?

6. 124637ff9b (válaszként erre: 4. - VersEmber)
2017. dec. 28. 00:13
Soha nem találtam erre választ, mióta csak élek
2017. dec. 28. 00:10
Talán mert amúgy sincsenek nagy barátaink és hiányoljuk ezt a társaságot, még fiatalok vagyunk, még egyetemista vagyok, lehet később nem fog zavarni, de még most nagyon rossz érzés, mert minden velünk egykorúnak megvan a maga társasága, akikkel elmegy bulizni, vagy épp otthon marad... na nekünk nincs ilyen ezek szerint.
2017. dec. 28. 00:00
Miért kel szilveszterkor más ember ahhoz, hogy örüljünk az új évnek?
3. VersEmber (válaszként erre: 1. - DéBe2012)
2017. dec. 27. 23:59

"hiszen együtt élünk, mindig kettesben vagyunk... Járt már valaki hasonlóan?"


Igen, én is így vagyok.

Együtt élünk (még házasok is vagyunk), hármasban, a lányunkkal vagyunk és marha jól érezzük magunkat még éjfélkor is Szilveszterkor más ember nélkül.

2017. dec. 27. 23:58
Persze az előző két hétben már a világon mindenkit megkerestem, aki szóba jöhetett volna, az összes ismerőst, "barátot", unokatestvért, másodunokatestvért stb... mindenkinek van már programja, és nem is nagyon invitált meg minket senki oda, ahova ő megy. Ennyi idős korban már mindenkinek megvan a saját kis társasága, így elég nehéz olyan barátokat találni - ráadásul párként - akiknek mi lehetnénk az első helyen egy ilyen eseménykor.
2017. dec. 27. 23:56
Sziasztok! Az előző években mindig volt programunk szilveszterkor, így most nagyon szomorúan érint a helyzet, hogy nem lesz társaságunk. Az előző években az én családommal jártunk bálokba, de mostanra már elég betegesek, és nem bírnának jönni velünk, kettesben pedig nem szeretnénk lenni, nagyon vágytunk volna valami jó kis "bulira". Ahol lakunk, ott van sok ismerős, akikkel ide-oda eljárkálok, de ez az egyetemen van, és szilveszterre mindenki hazamegy, az "otthoni" vagy a már megszokott barátaival bulizni, nekem pedig (és a páromnak) nincsen otthon barátom már a gimi vége óta, mert az akkori társaság teljesen szétszéledt. Így aztán egyedül maradtunk, és ez nagyon elkeserít mert már a ruhát is megvettem, nagyon vártam, de kettesben nem lenne olyan nagy élmény elmenni bulizni, hiszen együtt élünk, mindig kettesben vagyunk... Járt már valaki hasonlóan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook