Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Senki se szeret. fórum

Senki se szeret. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. pötibaba (válaszként erre: 11. - Főnix3)
2023. márc. 16. 08:41
Sok igazság van abban, amit írtál. Szerintem az önsajnálat jobban elterjedt az utóbbi 10 évben, mint korábban. Lehet az is az oka, hogy az emberek többet látnak mások életéből az interneten, de csak azt, amit ők meg akarnak osztani. Így azt hiszik, másoknak jobb, mint nekik. Pedig legtöbb esetben ugyanolyan mások élete is, csak szebben tálalják a közösségi médiában.
2023. márc. 13. 07:40

Olyan sok érzelmi sérült, vagy lusta , érzéketlen ember van! Persze sokan elvárják, hogy szeressék olyannak amilyen, de ő maga azért sem tesz, hogy saját magát elfogadja, szeresse! Hogyan várná el, hogy szeresse akkor bárki más?

Vagy nagyon megsokasodtak ezek a boldogtalan emberek, vagy valaki nagy sportot űz az önsajnálatból!

Állj a sarkadra és lendülj ki ebből az önsajnálatból! Senki nem is fog szeretni, ha te magad nem szereted!

10. vigyefene (válaszként erre: 9. - 3d6ae87125)
2023. márc. 12. 17:50
Nem sok. Pontosabban édes kevés.
2023. márc. 12. 17:37
Ha magadat szereted az már valami !
8. Nemer Eszti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 12. 17:17

Mi lenne, ha egyszerűen csak rámosolyognál a közeledben lévő emberekre? Szerintem próbáld ki! Többször, kitartóan!

Majd meglátod, elindul egy folyamat...

Kíváncsi, érdeklődő leszel az emberek iránt és ezt visszakapod.

Majd jön a segítő szándék is.

Egyszer csak azt veszed észre, hogy szeretsz és szeretve vagy.

Ezt kívánom neked!

7. 55Judit (válaszként erre: 6. - Pötibaba)
2023. márc. 12. 17:15

Nem lehet könnyű neki. bennem ez már egész kicsi koromban megfogalmazódott. Aztán 5 éves voltam mikor azt mondtam zokogva, hogy engem már most minden nap vernek. Szóval vannak nehéz életek.

Mivel fórumindító ide se néz, lehet, nem beszélgetni akart ő erről, csak le akarta írni a bánatát. Együtt érzek vele.

2023. márc. 12. 17:12
Elolvastam ezt a 3 szót és mélyet ütöttek bennem, annyira szomorúak így együtt. Próbálj szeretni másokat, lesz, aki viszont fog. Nem szerelem, csak szeretet.
5. K-né Zsóka (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2023. márc. 12. 16:43
Szerintem nem ostorozni akarta, hanem rávilágítani arra, hogy nem ok nélkül érzi ezt a fi. Valószínű, hogy ő nem szereti saját magát, ezért úgy gondolja más sem képes szeretni őt.
2023. márc. 12. 14:18
Te szereted magad? Rendben vagy magaddal?
3. 55Judit (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. márc. 12. 13:59
Lehet hogy gondolt, de nem biztos hogy ostorozást vár.
2. Myra
2023. márc. 12. 13:34
Ezt nem hiszem, de ha így van, akkor annak oka van. Erre nem gondoltál?
2023. márc. 12. 13:34
A vallomás: "Senki se szeret."

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook