Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Engem senki sem szeret. :( fórum

Engem senki sem szeret. :( (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 31. 05:56
es te szeretsz vkit?mert itt kezdodik a dolog!nemcsak varni,de adni is kell!
jan. 27. 01:26

Én is mindig màsokat néztem-maradok mert két helyen dolgozott értünk,maradok ne sérüljenek a gyerekek segitek itt segitek ott..rossz döntések -leirtam magam..

Ugy gondoltam jobbat érdemel -és nekem is ezt mondtàk "tul jo vagy hozzàm jobbat érdemelsz" ..

Megyek az élet iskolàján tudom hol botladoztam..mindenkit szerettem csak magamat nem..leirtam magam egy tettem miatt amibe szintén csak felàldoztam magam..amint megbocsàjtottam magamnak kb 8-10év akkor kezdtem többet làtni érezni..még mindig nem az igazi de tudom még hol van elakadàsom...nem szeretem magam-de nem igazàn tudom azt hogy kell :(és amig az ember nem szereti magàt őt sem fogjàk..

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Miss Sárika)
jan. 26. 21:10
Nyilván..
25. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 26. 18:46
Te szeretsz valakit? …mert ahhoz, hogy szeretetet kapj, először adnod kell.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - VDSz)
jan. 26. 18:09
Én nem.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - K-né Zsóka)
jan. 26. 18:08
Min változtassak ha nem jöttem még rá miből fakad? Okos asszony...,😂. Istenem, annyira próbálsz valami frappánsat mondani de nem megy... Én magamról azt vallom hogy addig keresem a probléma okát amíg rá nem jövök. Én elfogadom és akarok változtatni. Neked is kéne valamin...
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - K-né Zsóka)
jan. 26. 18:06
Ez nagyon csúnya húzás volt tőled ide írni. Eddig olvastam a kommentjeid tiszteletre méltónak találtam de ezek után..., figyelj én meg azokat nem értem akik a szar napjuk után másba rúgnak még jobban bele. Na?
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Horakulum)
jan. 26. 18:05
Mindig mondja hogy szeret, de valahogy nem hiszem el. Mindig tudatosan hiszem el amiket tesz és ahogy viselkedik/tisztel engem.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Sirga)
jan. 26. 18:03
Köszönöm.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Charlize)
jan. 26. 18:02
🩷
18. Nikice (válaszként erre: 17. - K-né Zsóka)
jan. 26. 15:29
Egyetértek.
17. K-né Zsóka (válaszként erre: 15. - 63eeb30ddc)
jan. 26. 10:30
Ez így nem pontosan igaz. Bizony vannak emberek, akiknek akkor jó, amikor rossz. Egyébként változtatnának. Persze, időnként vannak mélypontok, ezt nem vitatom.
16. Myra
jan. 26. 10:25
Gondolkodtál már azon , hogy ez miért van így? Az is lehet, hogy tévedsz.
15. 63eeb30ddc (válaszként erre: 14. - K-né Zsóka)
jan. 26. 10:25
Senki sem szeret dagonyázni az önsajnálatban. Ha tehetnék, mindenki sikeres lenne és boldog.
jan. 26. 10:08
Én azon tűnődöm, hogy hová fajul a világ ?! A világháló tele van meg nem értett, sértett emberekkel, idősekkel (akiket elhanyagol fiúk, lányuk, unokájuk,) rabszolga feleségekkel, tiszteletre vágyó anyósokkal, szeretetre éhes fiatalokkal. Milyen nagy divat lett minden piszlicsáré ügyünket a világ elé tárni, ahelyett, hogy változtatnánk, vagy próbálnánk változtatni. Mert az esetek 90%-ban bizony mindkét félben van hiba. Szinte minden ember életében van olyan pillanat, amikor úgy érzi magára maradt, nem értik meg. Ettől még nem áll meg az élet, múló pillanat ez is, hacsak nem élvezzük sajnáltatni magunkat, vagy azt, hogy dagonyázhatunk az önsajnálat mocsarában.
jan. 26. 09:49
Szeretni csak azt lehet aki hagyja hogy szeressék.
12. horakulum (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 26. 09:17

Egyszerűen más a szeretetnyelve...Szerintem kérdezz rá egészen egyszerűen. Szeretesz Te engem? Vagy még jobb. Nézz a szemébe, és mond neki Te, hogy szereted...És várd meg a rekaciót.


De amúgy igaz, hogy először is magunkat kell szeretnünk és becsülnünk, utána jönnek a többiek.


De tuti van olyan ember a környezetedben, aki igenis őszintén szeret Téged, de Őt meg lehet Te nem látod meg. Ki tudja.

jan. 26. 07:33
Biztos szeretnek.
10. Sirga (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 26. 07:09

Valószínűleg érzékenyebb vagy, mint a környezetedben, családodban élők. (Én is ilyen vagyok, és az élet összesodort néhány hasonló emberkével. Megerősített a lényük abban, hogy nem velünk van a baj. A többiekkel sem, csak épp nem vagyunk egyformák.) Próbáld elfogadni, hogy Te másként élsz meg dolgokat, és nem is kell, hogy ugyanúgy érezzetek, reagáljatok!

A párod ... Valószínűleg nem azonos a szeretetnyelvetek. Ő a maga módján szeret, Te pedig a sajátodon szeretnéd érezni. Nem egyszerű. (Sajnos ezt is ismerem.)

Nyugi! Olyan nincs, hogy senki nem szeret. :)

jan. 26. 00:02
ilyen egyszeruen nincs!
jan. 25. 23:56

Én szeretlek...

Olyan piaszagom van, borzasztó...-))

7. tien (válaszként erre: 5. - Charlize)
jan. 25. 21:54
De édes 🥰
6. VDSz
jan. 25. 21:41
Mindenki saját magát szereti a legjobban. Tény.
5. Charlize (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 25. 21:41

Üdv. a klubban! Velem is ez van. Nekem párom sincs, de könnyebb nélküle. Egyvalaki viszont tényleg szeret: a 6 évesem. Ő nagyon. Anyi! Anyi-anyi-anyi! imádom amikor mondja. Meg mindig radaroz, akárhol vagyunk, mindig figyeli ösztönösen, merre vagyok. Azóta mindegy nekem, ki nem szeret.

(Hogy honnan szedte az “anyi”-t, nem tudom, de olyan cuki, amikor mondja. Mindenki megmosolyogja.)

jan. 25. 21:16
Én szeretlek. Bárki is vagy. Ütközünk? ;)
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Charlize)
jan. 25. 21:09
Senki sem figyel az érzéseimre, ha valami fáj elbagatelizálják, de mindig is ez volt a családban, nem hiszem el hogy a párom is szeret. Nem mutatja ki úgy ahogy számomra egyértelmű lenne (gesztusokkal, szavakkal) nem durva, de aggasztó egy idő után. :(
jan. 25. 21:05
Te sem szereted magadat? Ez lenne a legfontosabb! Ezzel kellene kezdeni, utána jönnek mások.
jan. 25. 21:05

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook