Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


3971. Okoska12
2011. jún. 30. 21:00
Azért egy dologra kíváncsi lennék: miként reagált volna Seh (az ő higgadt viselkedésével) Onur helyében, amikor Nilt rajtakapta mással? Most nagyon védelmébe vette Nilt és Onurt ítéli el, hogy magára hagyta terhesen.
3970. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3906. - Okoska12)
2011. jún. 30. 20:58

Akkor nem voltál elég konkrét. Én a fekete éjszakár értettem, hogy nem mondott nemet.


Én azt nem értem, hogy mi a csodában nem állt ki Seh Onur mellett??? Már annyit hangoztatjátok egynéhányan ezt. Ugyan miben nem állt ki mellette? Hiszen minél többször kapunk rajta valakit hazugságon, annál kevésbé bízunk benne.

3969. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3909. - Marcsi0921)
2011. jún. 30. 20:47
Hát, sajnálom. Pedig vannak rendes napjai is.
3968. Okoska12 (válaszként erre: 3967. - Marcsi0921)
2011. jún. 30. 20:42
Tudom, hogy ez nem is az első és nem is az utolsó eset. Még megérteném valahogy Sehet ha egyedül lenne, de egy gyerekes anyának már jobban át kellene gondolnia a dolgokat. Saját magát az ember úgy teszi tönkre ahogy akarja, de ha gyereke van felelősséggel tartozik érte.
3967. Marcsi0921 (válaszként erre: 3966. - Okoska12)
2011. jún. 30. 20:36
Pedig nem is ez, hanem majd az utolsó elköltözésük lesz a legdurvább.A gyerek(ek) szempontjából.
3966. Okoska12 (válaszként erre: 3961. - Moncsa65)
2011. jún. 30. 20:31
Igazad van.Én is ezt mondom, hogy állandóan azt hajtogatja Seh, hogy a gyereke a mindene és mégis bármikor felkapja a vizet valamiért csomagol és rángatja a gyereket az éjszaka folyamán és elköltözik.Egyáltalán nem törődik vele, hogy ezzel mit okoz a gyerekének.Szegény Khánon lehet látni, hogy mennyire megviseli a dolog (pl a játszótéren is milyen kedvetlen).
3965. 9949bca4eb (válaszként erre: 3961. - Moncsa65)
2011. jún. 30. 20:24

Igazat adok!

Pont ezen ütköztem meg én is, hogy ahelyett, hogy ott maradt volna Seh. éjszakára és másnap tiszta fejjel megbeszélik az egészet, ehelyett rászólt a gyerekre és elrángatta az éjszaka közepén minden magyarázat nélkül. Na jó, biztos nem közöltem volna a gyerekkel, hogy min vesztem össze "apával", még ha a gyerek hallotta is a veszekedést, de annak végképp nem tettem volna ki a gyereket, hogy egyszerűn kipakolok a szekrényéből és lelépek vele.

Szerintem nem teheti meg, hogy így játsszon Kaán érzelmeivel.

Bár úgy tűnt, hogy Kaán nagyon is felnőttesen megértette mi megy végbe az anyjában, mert simán letagadta Onurnak a telefonban. :))

3964. csajszika890721 (válaszként erre: 3961. - Moncsa65)
2011. jún. 30. 20:17
Egyetértek.:-)
3963. Vila928
2011. jún. 30. 20:03

Sziasztok! Örülök, hogy rátok találtam, mert nagyon kedvelem ezt a sorozatot, de fórum alig van róla. Ez meg igazán aktív és meg lehet kérdéseket is feltenni, úgy látom)))

A youtube-on már elég sok részt megnéztem a szerb(?) felirattal, de érteni persze nem értek egy kukkot sem.

A kislány erlőkerülésekor szerintem Onurnak el kellett volna mondania Sehinek, hogy mi történt. Persze az előzmnényekt ismerve én sem mertem volna szólni neki, hisz mindig hazugsággal vádolta Onult, akár igazat mondott, akár nem. Bármennyire is az őszinteséget szajkózza, mindig ráfázik, aki őszinte vele. Mondjuk az Onurral való kapcsolata is a hazugságra épült, mert nem szólt a munkahelyén, hogy gyereke van és persze nem mondta meg, hogy mire kell a pénz. Meg aztán fafajűek mindketten.

3962. bálna21
2011. jún. 30. 19:46

Van probléma bőven az már biztos!

Mindenki fújja a magáét, Seh. támad, Onur védekezik, egyik sem figyel a másikra, egyik sem próbálja meg kívülről nézni, ill. belegondolni a másik fél helyzetébe. Ismerős egy kicsit nem? A való életben is így van legtöbbször. Egyébként, legalább is szerintem itt a filmben 2 ember van, aki próbál erre mindig rámutatni Firdeusz és Mert. Nagyon szeretem mindkettőt! Ha figyelnek rájuk a többiek sok hasznos tanácsot kaphatnak!

Miribán is aranyos, ő is sokszor ad jó tanácsot, (nem mintha Seh. hallgatna rá), de nekem ,főleg a saját életét tekintve, nagyon gyámoltalannak tűnik.

3961. moncsa65 (válaszként erre: 3960. - Ready)
2011. jún. 30. 19:13
rájöttem: Onur egy mazochista! Sok hibája van, de igazán szereti ezt az önző hisztis p....t, meg a gyerekét. Ha S. nem csak pofázná a Kaánegyetlenemcsaktevagyafontosnekem dumát, akkor azzal is törődne, hogy mi a gyerek érdeke: nem szakítja el attól, aki végre apjaként szereti.
3960. Ready
2011. jún. 30. 18:51
Szerintem ezt közösen baltázták el. Onur jobban tette volna, ha elmondja, hogy merre jár(t), ki az, aki a telefont felvette, stb. Most azon gondolkodom, hogy Seh kiborulása milyen szempontból volt jogos. Joga volt-e bármit számon kérni Onurtól, amikor még ő sem igazán volt abban biztos, hogy Nilüfer az ő lánya. Mennyivel egyszerűbb lett volna, ha leülnek és megbeszélik a dolgokat, mert most valóban baj van.
2011. jún. 30. 18:28
Sezemnek jól felvágták a nyelvét:) Jól beolvas Buraknak,neki pedig éppen ez tetszik,hogy igaz gazdag, de a lány nem áll kötélnek,nem érdekli a pénze,sőt még gúnyolódik is vele:)
2011. jún. 30. 18:24

Bennu nagyon rendes,próbálná simítani a helyzetet,de Seh hajthatatlan.


Onur is örlődik,hogy Nilüfer az ő lánya-e? De elvesztheti Sehet,Onur attól tart,hogy nem fogadja el Seh Nilüfert.Szegény Onur,teljesen kész van attól,hogy mi van ,ha az ő lánya?Kerem vígasztalgatja.

2011. jún. 30. 18:20

Hát na ilyenkor nyílik í bicska a zsebembe!Ki nem állhatom ezt a Huhut!

Huhog mindig mint a vészmadár!

3956. 9949bca4eb (válaszként erre: 3953. - Telazsi)
2011. jún. 30. 18:20

Tényleg? Ez fel se tűnt! :)) Szeretnék én is sok ilyen cuccot, amit nem kell vasalni... :))


De biz'isten ezután ezt is figyelni fogom! Mint ahogy a barna cipőjét, meg a kutyaugatást Burhanék házánál este. Azóta, mióta erről (is) írtatok, ezekre a dolgokra is figyelek. De a párducot még nem láttam... :))

2011. jún. 30. 18:19
Remélem Burhan papus elküldi a kedves új menyet meg az anyját a háztól!Nagyon megérdemelnék!Nem értem aki saját maga is 2 gyereket nevelt /huhut meg a másik lányt/ö nem féltette őket??Éppen most nyal a kedves meny!Méghogy neki tiszta a szive??Akkor milyen az akié olyan mintha kormos lenne??
2011. jún. 30. 18:19
Jaj,Ahu meg a tiszta szive:(
3953. telazsi (válaszként erre: 3950. - 9949bca4eb)
2011. jún. 30. 18:15
Onur már máskor is aludt ilyen csodavasalt, gyűrhetetlen anyagú ingben, /amikor Seh elrablása után mellette aludt/
2011. jún. 30. 18:14
Akkor most Bennuék is lebuktak....szerintem igazuk van,mert családi ügybe hogy szóljanak bele?Ezt nem nekik kell megoldani.Az ,hogy Seh azért haragszik,hogy annak idején nem törődött Onur Nillel,Kerem csendesen megjegyezte,hogy az se biztos ,hogy Onur lánya,szóval még a hazugságait megbocsátotta volna ,de szerintem azt főleg nem.,mert nem először svindlizett.
2011. jún. 30. 18:00
Azért Firdeusz tényleg megismerte Onurt annyi éven át,mindjárt rájött,hogy miatta itt a dolgok összezavarodtak:)Pedig még hátravan Peride mama is.Az hogy össze lesz zavarva:)
2011. jún. 30. 17:53
Onur ebben az ingben aludt? Mégis mintha a szekrényből vette volna ki, olyan vasalt, nem?
3949. 9949bca4eb (válaszként erre: 3947. - Marcsi0510)
2011. jún. 30. 17:51
Igen, nekem is. Pedig nagyon nem díjaztam az elején, de mégiscsak normálisabban viselkedik a lányokkal, mint a saját apjuk!
2011. jún. 30. 17:50
De akkor se biztos, h. jól döntött, h. az éjszaka közepén összerámol és magával rángatja a gyereket is. Legalábbis én aludtam volna rá egyet és másnap tiszta fejjel mindezt újra átbeszélem a férjemmel.
3947. marcsi0510 (válaszként erre: 3945. - Csicsöri53)
2011. jún. 30. 17:48
Találó elnevezés, egyébként is Gani egyre szimpatikusabb, a régi stiklijei ellenére.
3946. telazsi (válaszként erre: 3937. - Csicsöri53)
2011. jún. 30. 17:46

Seh első felindulását szerintem jól kezelte. Ez még akkor volt, amikor rájött, hogy Onur az utóbbi időben hányszor nem mondott igazat, pl. az izmiri

fontos "hivatalos" út is most vált világossá + Onur érdekes viselkedései.

2011. jún. 30. 17:43
Úgy látom ,ráugrottunk a lepényre!:))
2011. jún. 30. 17:43
Milyen egyszerre mindhárman! :)) Jó volt ez a lepény...
2011. jún. 30. 17:42
"Apák gyöngye,te lepény!"-Ganyi véleménye vezetés közben Alikemálról:) Egyre jobban titszik ez a Ganyi.:)
2011. jún. 30. 17:42
Ali-Kemál, mint lepény??? Ezt mondta tényleg Gané? :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook