Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek! Szerintetek miért?:( fórum

Segítsetek! Szerintetek miért?:( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
140. Gabika80 (válaszként erre: 139. - Kriszta773)
2014. nov. 8. 09:07

Köszönöm,hogy leírtad a véleményedet!

Én is így gondolom.....

139. kriszta773 (válaszként erre: 138. - Gabika80)
2014. nov. 8. 09:01

ez emberileg is elvárható, nemcsak azért, mert olykor együtt hálnak :) én adok a barátaim véleményére, nem véletlenül a barátaim, persze nem mindig fogadom meg a tanácsaikat :) a helyedben elmondanám, hogy nézd, látszik a pasin, hogy nem szeret és nem vagy elég fontos a számára, jobban tennéd, ha keresnél mást. ha a barátnőd halál szerelmes, valószínűleg nem fog rögtön dobbantani, de ott lesz a fejében a véleményed

ha annyira butácska, hogy nem érdekli, hogy a pasi nem szereti, nem tesz meg érte alap emberi gesztusokat sem, akkor így járt, szenvedni fog még egy darabig, az is könnyen lehet, hogy a pasi cseréli le idővel, mert talál a számára jobbat, vonzóbbat

138. Gabika80 (válaszként erre: 136. - Kriszta773)
2014. nov. 8. 08:56

Igen vannak fontossági sorrendek,de szerintem ha tényleg annyira érdekli a pasit a barátnőm ahogy állítja,akkor min. annyi elvárható lett volna tőle,hogy utána érdeklődjön,hogy esetleg nem e történt valami a barátnőmmel és azért nem ad magáról életjelet vagy azért nem elérhető...

Mondjuk lehet,hogy ez csak az én véleményem.

2014. nov. 8. 08:54
Tudom,hogy ez az ő élete,de amikor nap mint nap láttod,hogy csak szenved ebben a kapcsolatban akkor nehéz megállni szó nélkül.
136. kriszta773 (válaszként erre: 133. - Gabika80)
2014. nov. 8. 08:51

ha a barátnőd 2 éve van ebben a szituban, akkor tudhatja, hogy mi a helyzet. felesleges próbára tenni a pasit, elvárni, hogy mellette legyen vagy hiányolja, hiszen a pasinak van párja. ez nem egy párkapcsolat, hárman vannak benne minimum, és megvannak a fontossági sorrendek :)

győzködni barátként felesleges, elmondod a véleményed, aztán annyi. a barátnőd élete, idővel vagy kevés lesz ez, amit kap, vagy végigasszisztálja a pasi mellett az életét, az ő döntése

2014. nov. 8. 08:42

szerintem nem attól leszel jó barátnő, hogy "meggyőzöd". meg hogy meg akarod változtatni az életét.


hanem hogy meghallgatod, megérted, elfogadod a dolgait. elég egyszer elmondani, hogy nem értesz egyet a dologgal. nem napi szinten piszkálni ezzel. az emberek nem azt várják a barátaiktól, hogy erőszakkal rendberakják az életüket, sőt...

134. globus (válaszként erre: 133. - Gabika80)
2014. nov. 8. 08:41
Háát, vannak itt egypáran hasonló cipőben, vért izzadhatsz, akkor sem tudod meggyőzni őket.
2014. nov. 8. 08:37

Sziasztok!Kérlek segítsetek!Mivel még új vagyok itt új fórumot nem nyithatok ezért írok ide.

A barátnőm nem hiszi el nekem,hogy az a kapcsolat amiben van nem ér semmit.

Egy nős pasival van együtt lassan már 2 éve.A pali nem akar válni állítólag a gyerekek miatt.

A barátnőm halálosan szerelmes belé mindent elnéz neki. Pl.:Nem volt vele amikor nagy műtétje volt a barátnőmnek pedig megígérte neki.Utána szó nélkül eltűnt pár napra.Akkor kiderült,hogy nyaralni volt,nem az volt a gond,hogy elment hanem az,hogy szó nélkül eltűnt,pedig a barátnőm megértette volna hisz nős ember.És még sorolhatnám.

Nos a barátnőmmel kitaláltuk ,hogy egy pár napra eltűnik a pasi életéből,nem ad magáról életjelet sem.Nem lép fel a facebookra,a telefonját átállítottuk ,hogy a pali ne tudja hívni és meglátjuk mi lesz.

Mondanom sem kell a palit nem hatotta meg annyira.Most a pár nap letelte után láttuk,hogy 3x írt a facebookon azon kívül semmi.

Mondom a barátnőmnek ettől a palitól te meg is halhattál volna az sem érdekelné,mert én ha szeretek valakit, akkor ha nem tudom utolérni érdeklődök róla másképpen munkahelyén,ismerősöktől stb...

Kérlek írjátok le a véleményeteket,hogy megtudjam győzni a barátnőmet.....

132. Alexaa87 (válaszként erre: 131. - A14deb9047)
2010. nov. 2. 23:19
igen de nem bennem.szerintem.
2010. nov. 2. 20:35
Nem túl biztató magatartás. Magyarul csak úgy elvan. És te is érzed a szíved mélyén, hogy ez nem jó, gondok vannak.
130. Alexaa87 (válaszként erre: 129. - A14deb9047)
2010. nov. 2. 20:11
nem nyavajog ő ezeken csak elmesélte még régen.tudod nem is ez az érdekes nekem hanem az amit már leirtam h olyan semmilyen mindig.nem érdekli semmi a gépén kivül.folyton azelöt ül meg eljár dolgozni meg max velem volt de akkor is volt h a gépe elé ült.persze nem szóltam érte mer ha valakivel 3 napig együtt vagy akkor nem várhatod el h minden percbe téged ajnározzon csak annyira fua nekem hogy igy ennyi....hogy vajon ide menekül...meg hogy ennyire antiszociális...mintha tényleg nem lenne nála valami rendben.barátai nincsenek csak olyanok akikkel leül gépezni problémáit se adja ki senkinek apjával él de ő ül egyik szobába apja a másikba.egyedül velem volt mindig beszédesebb nekem beszélt a melójáról meg sokmindenről de a baráti társaságomba sosem jött el velem ha el is jött láttam rajta h csak ü feszülten és szemlél alig szólal meg.és én ebben segitenk is neki mer megmondom őszintén van bennem ennyi szeretet iánta és édekel is a téma(pszichologus akartam lenni és anyukámat már átzsegitettem egy depresszion)meg eőt ad nekem ha auzt érzem hogy segithetek valakinek hogy jobb legyen.de ugy ha mindig magába tartja és azt mondja hogy minden jó nincs semmi baj kemény vagyok...igy azt hiszem nehéz lesz.kirobbantanám ebből az unalomból is.de ő nem akar soha semmit.
2010. nov. 2. 19:55
Azt sem értem, hogy egy huszonegynéhány éves fiatalember miért a gyerekkori élményein nyavalyog! Dolgozni, tanulni, sportolni, mértékkel szórakozni, nem pedig régi csontot rágni. Van egy verse Fekete Istvánnak: az a címe, hogy "Tévedések"... Azt hiszem, egy régi hozzászólásomban megtalálható. Olvasd el és gondold nagyon végig. Nekem éveken át az íróasztalomon az irodában, de otthon a wc-ajtón is ott volt, hogy emlékeztessen a hibákra.
128. Alexaa87 (válaszként erre: 126. - A14deb9047)
2010. nov. 2. 19:52
igen.nyilván mindenkibe kódolódnak rossz dolgok is eg nyilván ez égen is igy volt csak régen szerintem annyira más volt a világ.nem a bombanőket bombapasikat sugározták a tv-be a mérhetetlen szex amit tényleg már bárhol megkaphat a stresszes rohanó világ és szerintem már szinte mindenki stresszes depressziós játékfüggő vagy valami mert nem bírja.csak tudjátok néma gyereknek anyja se érti a szavát.én is ilyen vagyok van ez a betegségem de mégis próbálok küzdeni a kapcsolatomért és nem első pillanatba berosálni amikor komolyabbra fordulna és elfutni.meg hasonlók.megtanultam kezelni az idegbajomat meg azt is mikor én is azt érzem hogy szivem szerint nyakon verném mert persze van ilyen is.szerintem nicns olyan hogy valaki minden percben ugyanugy szereti a másikat csak olyan aki ezt felfogja és olyan aki nem
127. f36e266467 (válaszként erre: 126. - A14deb9047)
2010. nov. 2. 19:49
Na igen :O)))
2010. nov. 2. 19:47

Először rá kell jönni a hibákra.

Aztán átgondolni a saját életet.

Tudatosan eldönteni, hogy mit akarok követni és mit nem.


Példa: édesapám masszívan iszik, bár 87 éves.

Találkoztam valakivel, aki meghívott egy kávére egy elegáns étterembe. Ezzel nem is lett volna baj, de ő magának egy vodkát kért és egy pillanat alatt leöntötte. Egy levelemre se kellett válaszolnia többé.

Édesanyám megakadályozta, hogy kimenjek a még akkori NDK-ba dolgozni, illetve férjhez menni.

Amikor a fiam bejelentette 4 éve augusztusban, hogy kimegy Angliába, azt mondtam neki, hogy a te döntésed... Majd megszakadt a szívem, és amennyire lehetett, ezt titkoltam is előtte.

125. 00495ec28d (válaszként erre: 122. - F36e266467)
2010. nov. 2. 19:40

Ahhoz kell annyi érzelmi intelligencia,önismeret,hogy az ember magából kiindulva kezdje megreformálni az egóját.

Kevesen jutnak el oda...

124. f36e266467 (válaszként erre: 121. - Alexaa87)
2010. nov. 2. 19:40

Igen és a legtöbben ezt el is határozzák, de tudod hogyan tudod ezt jól elképzelni?


Vegyünk egy két literes kólásüveget és töltsünk bele 2 dl kólát.


Ezt tette a szülő.


A gyerekünknek azt gondoljuk, hogy mi 2 litert fogunk tölteni, csak éppen nekünk 2 dl a minta, nem tudjuk mit jelent a 2 liter.


Ha rendbetesszük a lelkünket, akkor magunkban feltöltjük a 2 litert, így ezt tovább fogjuk tudni adni.


Tehát ez simán csak agyban nem megy, mert nincs feltöltve. A feltöltés az, amit leírtam. Visszagondolva rendbetenni érzelmileg, ezzel töltődünk.

2010. nov. 2. 19:39
én inkább biztos arra gondolnék az ilyen embereknél akik ilyen családban nevelkednek h meglép anyuci vagy apuci akkor inkább nem tud bizni többet a női ill ffi nembe(attól füg melyik lép le)mer anno otthagyták és fél h az ő kapcsolatába ez ugyanigy megtörténhet,mert valami ilyesmit is hallottam
122. f36e266467 (válaszként erre: 119. - 00495ec28d)
2010. nov. 2. 19:37

Az tuti, de hát mindenki a saját életének a kovácsa.


Én sem hibáztatom anyuékat, csak rendbe tettem magamba.


Sok hibát követtek el, ami hatott is rám, de dolgoztam rajta és a nagy részét már kilőttem :O)))

121. Alexaa87 (válaszként erre: 117. - F36e266467)
2010. nov. 2. 19:36
de ez annyira érdekes,hogy ugymond nagyon sokan nőnek fel rossz családban.vagy az apa a rossz vagy az anya vagy mindkető és ez persze kihat a lelkükre mert nem egy embert láttam már aki emiatt nagy korára egy depressziós alkat lett .de nem azt kellene ilyenko pont,hogy akkor én az ellenéte leszek és nem leszek olyan mint a szüleim hogy 2 ill 3 gyerek mellett is ezt csinálják?
120. f36e266467 (válaszként erre: 118. - A14deb9047)
2010. nov. 2. 19:36

Na igen.


És a következő srác már ne ilyen legyen, hanem olyan, aki egészséges lelkületű :O))

119. 00495ec28d (válaszként erre: 116. - F36e266467)
2010. nov. 2. 19:35

Ajjj nagy felelősség ez.

Szerintem kevés szülő gondol bele,hogy a fia-lánya kapcsolata lehet hogy az őáltala továbbadott negatív dolog miatt ment tönkre.

2010. nov. 2. 19:33

Nem kellene hagyni ezt a nagyon szeretem-jó hozzám-szeret-de-ő-fütyül-rám szituációt?

Valami jó sport - úszás, önvédelem - stb., ami erősít testet-lelket-jellemet-akaratot-kitartást..., aztán majd jöhet az érzelem.

Egy a lényeg: ti nem összeillő két ember vagytok.

117. f36e266467 (válaszként erre: 115. - Alexaa87)
2010. nov. 2. 19:32

Így van. Ameddig nem oldja ki ezt a kódot.


Ezért látsz nagyon kevés jó kapcsolatot.

116. f36e266467 (válaszként erre: 113. - 00495ec28d)
2010. nov. 2. 19:30
Hát lehet, hogy mi is beleteszünk defekteket, sőt elég valószínű, mert a párkapcsolati problémáink is kihatnak rájuk, meg sok minden, de felnőttkorban minden kiszedhető. Ezek egyre jobban terjednek.
115. Alexaa87 (válaszként erre: 112. - F36e266467)
2010. nov. 2. 19:30
értem persze.de ha ő alapból nem ilyen beállitotságu mert ugye ha az anyját másolja ugymond akkor biztosan nem mert az anyja sose csalt senkit és komolyan vette a dolgait akkor bevonzza az ilyen nőket mint az anyja.de valószinüleg akkor olyat is tud megszeretni mint ahogy sajnos én is ugye az apámhoz hasonlókat.akkor ha szereti mér veszi hülyére?vagy az anyja kódja miatt sosem fog senkit komolyan venni és szeretni mindenkit csak hülyére venni?
114. f36e266467 (válaszként erre: 111. - F36e266467)
2010. nov. 2. 19:28

Otthon meg azt lehet csinálni, hogy kiírod, hogy melyik szülőnél mi volt a gáz, utána azt, hogy mi lett volna helyette a helyes.


Ezt érdemes helyzetenként megcsinálni, amire emlékszik az ember.


Ilyenkor helyre lehet tenni a belső elcsúszott energiákat.


Persze van még a kineziológia, családállítás. Ezek is nagyon hatékonyak.


Én is sok ilyet végig csináltam és rengeteg hülye defektemet kiszedegedtem már.

113. 00495ec28d (válaszként erre: 111. - F36e266467)
2010. nov. 2. 19:27
Csak mert nem akarok defektes embereket szélnek ereszteni.Lehet,én úgy gondolom jó anya vagyok,és akaratomon kívül mégis valami negatívot ültetek a gyerekembe.Nem szeretnék rágörcsölni ilyenekre,de ha tehetek tudatosan a jövőjükért,természetesen teszek is,és abba ez is beletartozik.
112. f36e266467 (válaszként erre: 110. - Alexaa87)
2010. nov. 2. 19:26

Igen, mert most azt gondolod, hogy egy az egyben azt másoljuk, amit kaptunk, de ezt próbáld energiában elképzelni.


Ha anyum egy balek volt energetikailag, akkor hajlamos leszek egy ugyanilyen balek energiájú nőt behúzni, de nem biztos, hogy én is csalni fogom, csak hülyére venni. Megcsinálni vele olyat, amit más nem hagyna.


érted?

111. f36e266467 (válaszként erre: 109. - 00495ec28d)
2010. nov. 2. 19:24

Először magunkat kell kitisztítani, mert különben akaratunkon kívül tovább adjuk, amit mi kaptunk, még ha nem is ugyanabba a formába.


Ezek az önismereti csoportok nagyon jók. Legnagyobb részt feloldják és mi már tisztább dolgokat tudunk továbbadni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook