Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek kitartani, a következő új munkahelyemen! fórum

Segítsetek kitartani, a következő új munkahelyemen! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Tunrida)
2016. máj. 10. 17:36

Ajánlanám, hogy menj postásnak, de a sok menést sem bírnád, szerintem. Lehet, hogy sérved van?

Talán kezeltetni kellene, hogy könnyebb legyen az életed.:)))

2016. máj. 10. 17:18

Tavaj év vége óta munkahelyi válság gyötör.


1. Irodában dolgoztam ahol mindenki kicserélődott körülöttem, új főnökök, munkatársak.

VÉGÜL NEKEM IS MENNEM KELLETT


Akkor úgy gondoltam jó lesz visszamenni a kereskedelembe dolgozni, mert idő közben ülési nehézségeim lettek (lumbágó isiásszal, farokcsont , keresztcsont fájdalommal kb. 5 óra ülés után már kezd elviselhetetlen lenni.)


2. Végül megint irodába kerültem ahol rendesen volt mozgástér más helyiségekbe is át kellett meni időnként ahol lehetett lépcsőzni stb.

Viszont a főnököm nem segítette a munkám, nem kommunikált velem, pedig egymásra lettünk volna utalva egy irodába ültünk és

VÉGÜL 1.5 HÓNAP UTÁN OTTHAGYTAM


3. Elmentem egy pékségbe dolgozni, ami tettszett egyrészt, de a hajnali kelés 3óra eléggé kikészített, és a családom se tolerálta. (És itt jön a pszihé ... kicsit szégyeltem hogy lejjebb adtam munkában habár pénzben jobban kerestem, de ez egy szakiskola régen szakmunkának felelt meg az irodai állásomban felsőfokú OKJ képesítésemmel dolgoztam)

VÉGÜL 2 HÉT UTÁN OTTHAGYTAM


4. Egy könyvelő irodáért ahol 2 napig dolgoztam mert por volt és zsúfoltság és bezártság és kényelmetlen szék, megint mindenem fájt.


5. Visszamentem a pékségbe egy másik boltjukba ahol egy új kolléga/ kis főnök egy dologban nem úgy járt el ahogy nekem az biztonságot adott volna. Tehát volt egy elütésem és nem sztornózta a blokkot és majdnem velem akarta kifizettetni a benmaradt rossz összeget. Másnap meg úgy éreztem megint kötöszködik velem más dolgokban

EZÉRT 10 NAP UTÁN LELÉPTEM


6. Újjabb bolt jó fizetés kevés óraszám. Viszont nagy hajtás gyorsaság és fokozott fizikai terhelés ami miatt már elkeztett fájni a derekam csuklóm. És egy szemét főnök akinek rosszak voltak az ösztönző módszerei. Pl: a boltaban a vevők előtt kiabált velem, hogy gyorsabban meg hogy miattam nem megyünk haza a 4. munkanapomon amikor még igazából még csak tanultam hogy mi hol van + ember voltam nem tőlem függött a bolt. És sajnos a szívemre vettem és kicsúszott a számon hogy akkor most felmondok.

2 HETET TÖLTÖTTEM OTT RÉSZMUNKAIDŐBEN.


7. Félek már nem tudom, esetleg kerüljem a boltokat vagy még próbálkozzak?

Túl nehet, cipekedőset nem akarok vállalni. És lehet hogy nem is okoz örömet az effajta munka már azért is lépek olyan hamar.


Iroda? Keveset tudok csak ülni, és legtöbb helyen nagyon nem fizetik meg. Legutógg az egyik könyvelőirodába csak feketén akart alkalmazni és ha tartós munkanélküli összejön akkor jelentett vola be, mert akkor kedvezményt kap.


Új szakma mi legyen az?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook