Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek kitartani, a következő új munkahelyemen! fórum

Segítsetek kitartani, a következő új munkahelyemen! (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. Channa* (válaszként erre: 27. - 31bc25d879)
2016. máj. 10. 18:27

43 lesz idén:S


De olyan mintha egy 20 évessel beszélgetne az ember, nem?:DDD

31. Channa* (válaszként erre: 26. - Tunrida)
2016. máj. 10. 18:25

Elég sokat dolgozok, még is belefér a munkaidőmbe. Sőt még az is, hogy ne üljek a gép előtt egész nap.

Én informatikus vagyok, nem tudom máshol, hogy megy, de ahol nincs ennyi szabadidő ott nem a megfelelő kollégákkal dolgoznak....

30. tunrida (válaszként erre: 25. - Ina87)
2016. máj. 10. 18:24
Minden képpen próbálom túlszárnyalni önmagam.
29. tunrida (válaszként erre: 27. - 31bc25d879)
2016. máj. 10. 18:23

Ez van kiégtem! Nem látom a jövőm nem látom az élet értelmét. És nem tudom mit szertnék csinálni.

De muszáj dolgoznom ezért fogok is előbb utóbb csak meg kell találnom az igazit.

28. tunrida (válaszként erre: 23. - Channa*)
2016. máj. 10. 18:21
Hát igen én nem vagyok olyan kemény és kőszívű.
2016. máj. 10. 18:19

40 fölötti vagy?


Azt hittem húszonegynéhány és szórakozol:)

26. tunrida (válaszként erre: 22. - Channa*)
2016. máj. 10. 18:19
Ahol sok a munka annyi ami igazán nem fér bele a munkaidődbe, és nem csak nekem bárki más csinálná akkor sem. És bizony akkor a túlóra helyett meg az éjszakázás helyett választod hogy nem sétálgatsz hanem nyomod a melót a gépen felállás nélkül.
25. ina87
2016. máj. 10. 18:19

akár milyen állásod lesz midenhol csinálnod kell és türnöd

bizonyis magadnak.pénz kell menj dolgozni kitartás hát akk tovább dolgoz egyhejen 10 napnál

2016. máj. 10. 18:18
Ápolónő, kisgyermek gondozó, dajka, árufeltöltő, postás, ügynök, esetleg két-három műszakos meló.
2016. máj. 10. 18:15

És beleolvasva a hozzászólásaidba....

Miért csodálkozol, ha nem értél el annyit, mint a nővéred? Aki így áll hozzá a munkához negyven akárhány évesen, az ne csodálkozzon...

22. Channa* (válaszként erre: 16. - Tunrida)
2016. máj. 10. 18:12

Melyik irodában nem lehet?

Én 84 óta irodában dolgozok és még sehol nem szóltak. Igaz, én a munkámat is elvégzem, nem vagyok megbízhatatlan, stb.

2016. máj. 10. 18:12

tényleg menj a mezőgazdaságba, vagy egy kertészetbe, vagy állatok mellé... ezeken a helyeken nem kell ülni, és munka is van.


bár amiket leírtál, az alapján egyszerűen meg is teheted, hogy ne dolgozz, meg nem is akarsz. innentől tökmindegy ki mit írogat.


ha esetleg tényleg változtatni akarsz, menj terápiára, hogy javítson a munkamorálodon. Ami lehet nem fog, ha se kedved nincs, se kényszer nincs.


Szerintem az ember két okból dolgozik ugyanis,

1: szereti amit csinál

2: kényszerből, mert biza gondoskodnia kell magáról, netán tán a családjáról


jó esetben az első megadja azt , hogy abból gondoskodni is tud az ember magáról is, családról is. De ha nincs amit szeretsz, marad a kényszer. ha kényszer sincs, maradnak a kifogások, meg sajnáltathatod magad. de annak meg mi értelme? ha megteheted, hogy ne dolgozz, meg nem is akarsz dolgozni, valld be magadnak, és élvezd :) nyavajgással csak a környezeted is megutál. minek a kirakat?

20. globus (válaszként erre: 19. - Tunrida)
2016. máj. 10. 18:11
Férjed mit ajánl?
19. tunrida (válaszként erre: 18. - F8db0709b8)
2016. máj. 10. 18:09

munkaundor:) és még jár az álláskeresési

Egyenlőre még nem tartanak el remélem odáig nem jutok ezért kampányolok, hogy segítsetek rajtam. Rázzatok már fel...

18. f8db0709b8 (válaszként erre: 13. - Tunrida)
2016. máj. 10. 18:07

Véleményem szerint,ha dolgoznod kell,mert kell a pénz,nem ugrálnál ki 10 naponta egyik helyről sem...

hisz a leírtak alapján ezt nem tehetnéd meg..tehát vagy megteheted és azért csinálod ezt,mert van ki eltart és nincs kit neked kell eltartani...vagy egyszerűen csak szimplán munkaundor..

2016. máj. 10. 18:04
mindenhol-t akartam írni...
16. tunrida (válaszként erre: 14. - Channa*)
2016. máj. 10. 18:04
Nem mundenhol tolerálják a fél óránkénti felugrálást egy irodában! Még az óránkéntit sem ha határidős munkák vannak.
15. globus (válaszként erre: 9. - Tunrida)
2016. máj. 10. 18:00
Sajnos egyre nehezebb olyan munkát találni, ahol nem baxogatják az embert... valamilyen szinten hozzá lehet szokni, sőt röhögni rajta. Ennek határát 10 nap alatt nem lehet kitapasztalni, szóval kicsit kitartóbb légy :)
2016. máj. 10. 18:00

Az a baj, hogy neked nem kell dolgoznod. Ki tart el, amikor nem dolgozol? Nem kell gondoskodnod senkiről?

Ha lenne néhány gyereked, akkor tuti nem lépnél le ilyen-olyan kifogásokkal.


Én irodában dolgozok, 5 db porckorong sérvvel. Semmi bajom nincs az üléstől. Fél óránként felállok megyek egy kört, elszívok egy cigit, iszok egy kávét, stb., majd vissza ülök és dolgozok tovább.


Amiket te sorolsz az mind-mind csak kifogás. Nem akarsz dolgozni, mert nem muszáj. De jó neked!

Más meg örülne, ha felvennék valahová, akármilyen munkára.


Rajtad nem lehet segíteni....

13. tunrida (válaszként erre: 12. - F8db0709b8)
2016. máj. 10. 18:00

Igen! Erre van szükségem hogy fejmosást kapjak. Köszönöm. Nekem is kell a pénz , senki nem gazdag a családomban, dolgoznom kell mese nincs akár mi is jön már, meg kell becsülnöm.

Olyan jó lenne ha ezt munka közben sem felejteném el.

Mert utólag az összes lépésemet nagyon megbántam:(

2016. máj. 10. 17:53

Olyan munkahelyet úgysem fogsz találni,ami minden szempontból mindenkinek megfelelő...

Az,hogy nem tudsz sokat ülni,állni,menni stb...talán vizsgáltasd ki magad,mert ezekkel a tünetekkel,sehol nem fogsz hosszútávon megmaradni....se boltban se irodában....cipekedni sem tudsz,ami azért a kereskedelemben,vendéglátásban fontos...

Szóval itt írhatnak neked bármit,a döntés úgyis a tiéd...neked kell találni és kitartani...de ilyen hozzáállással,kár próbálkozni...mai világ már nem arról szól,hogy kénye-kedve szerint váltogathatja az ember a munkahelyét.tudod te mennyien melóznak úgy hogy muszáj a pénz miatt bármennyire is nem bírják,bármekkora is a por,zaj...fájdalmakkal,betegen...mert kell a munka...

Tehát itt csak is veled van gond..

2016. máj. 10. 17:51
Valószínűleg túl érzékeny is vagyok, meg kell erősödnöm.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Tunrida)
2016. máj. 10. 17:50

Állatgondozó.


Azok nem pofáznak bele az életedbe, munkádba.

9. tunrida (válaszként erre: 5. - B4b1d52444)
2016. máj. 10. 17:50
Bizony lehet hogy igazad van neked is, egyszerűen nem motivál semmi igazán, de azért jó lenne ha nem úgy beszélnének velem a munkahelyen mint egy kutyával.
8. b4b1d52444 (válaszként erre: 7. - Tunrida)
2016. máj. 10. 17:49
Akár fekve is dolgozhatsz. Vannak férfiak, akik sokat fizetnének érte.
7. tunrida (válaszként erre: 4. - Hanami)
2016. máj. 10. 17:48

Na igen már magam sem tudom most megint van egy bolt ami lehet hogy összejön és nem szeretnék megint az első rossz benyomás után távozni.


Kitalálni valami mást az is jó lenne.

Tehát ami nem eladói és nem irodai, de nem kell sokat űlni. Mi az? :))

2016. máj. 10. 17:46

talán menj el kapálni ülni nem kell napbarnitot leszel

és szabad levegö is lesz igaz egy kicsit poros munka de ténleg milyen munkát keresel csak nem igazgatoit.sokan örülnek ha,találnak nem h kifogásolnak

5. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Tunrida)
2016. máj. 10. 17:42
Ez a tipikus büdös a munka kategória nálam, amikor kifogás van, de akaraterő az nincs.
2016. máj. 10. 17:42
Segítsünk kitalálni, vagy kitartani az új munkahelyedet//-en? Az utóbbi csak neked fog menni,sajnos.
2016. máj. 10. 17:41
Gondoltam már rá, de fáj a térdem is, kopás van itt is ott is:) sérvem nincs.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook