Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítsetek, hogyan strandoljak? fórum

Segítsetek, hogyan strandoljak? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 19. 14:41
Nagyon aranyosak vagytok:-)Köszönöm!!! Talán super méretet veszek, vagy super plust.
2010. aug. 19. 14:38
Bár én nem ismeretem, de a gyógyszertárban szívesen adnak tanácsot, ha ilyen fürdőbe kell menned a kislányoddal, akkor megkérdezni valóban jó-e az uszodai tampon a cél érdekében. A cél érdekében a gyermeket és magadat is nézni kell. Üdv.Ágnes
2010. aug. 19. 14:38
A sima tamponnal is ellehetsz, a lényeg, ha kijössz a vízből cserélj. Este meg mindenképp csinálj hüvelyzuhanyt, nehogy valami fertőzést összeszedj.
2010. aug. 19. 14:26
Létezik úszáshoz kifejlesztett tampon - vagy egyszerűen a normált, amit általában használsz, sűrűbben cserélgeted.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. aug. 19. 14:26
Patikában lehet venni uszoda-tampont
2010. aug. 19. 14:22

szia!

hallottam valamilyen fürdő tamponról,speciálisan úszáshoz,kérdezz rá a boltokba.

3. 84882672dc (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. aug. 19. 14:21
Szia! Márkát nem írhatunk, tudod?! De szerintem nem az a lényeg hogy milyen és mekkora??? Hanem hogy sokkal sűrűbben kell cserélni, és Én ilyenkor szoktam irrigálni egy pár napig utána, és érdemes egy jó fajta intim törlőt választani. Engem ez soha nem tartott vissza a fürdőzéstől szerintem Te se fogd vissza magad. Márkában és méretben is használd azt amit eddig.... :) jó szórakozást :)
2010. aug. 19. 14:21
ez csakis a testi addotságaidtól függ... (méret). Az O.B.-vel nem érhet nagy baj szerintem, gyakran ellenőrizd.
2010. aug. 19. 14:18

Sziasztok!


Holnap megyünk 3 napra Zalakarosra, mert valaki átadta nekünk a lefoglalt szállását. Nagyon örülünk, de pont az előbb jött meg a mensesem, és nekem 4-5 napig tart, elég erős a vérzésem. Hogy strandoljak így, van egy kislányunk, vele muszáj lesz vízbe menni, meg egyébként is imádok fürdeni, úszkálni. Milyen tampont vigyek, amivel biztos hogy nem lesz "kellemetlen baleset"? (márka, méret)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook