Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek! Focival kapcsolatos fórum

Segítsetek! Focival kapcsolatos (beszélgetős fórum)


2010. febr. 17. 14:05

Le a kalappal nő létedre!Elismerésem.

Ha már idáig eljutottál,ne add fel.

A fiam vérében is bent a foci.....

Én nem konyítok hozzá,kínai....

De ne add fel,ha ez az álmod.

6. bbf89a8b69 (válaszként erre: 1. - Teva007)
2010. febr. 17. 11:30

Küzdj! Mert az embernek az álmai a legfontosabbak az életben. Kislányom évek óta leigazolt focista, és hiába mondja neki sokszáz felnőtt, családtag, hogy minek, ez nem jövő egy lánynak, és rengeteg lohasztó véleménnyel szembesül, de!

Ő azt mondja, Mami! Nekem ez az egy dolog van a világon, ami boldoggá tesz, ez az életem, ogy focizhatok, imádom és meghalnék, ha elvennék tőlem! talán az egyetlen vagyok aki támogatja, mert egy anyának az a legfontosabb az életben, hogy a gyermekét boldognak lássa. Úgyhogy focizz és fejlődni fogsz! Megy a szeretés!

pusz-pusz: Carol

2009. jan. 8. 08:48
rúgd a labdát és ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak vagy mondanak. Egyszer vagy fiatal.
2008. okt. 20. 15:15

sziasztok.én is focizom megyei válogatott meg ilyenek.

és csaj avgyok.

szoval sokan furának tartják.:)

ti hogy avgytok ezzel?

2008. szept. 27. 17:26
Ne add fel és gyakorolj sokat! Sok sikert!
2008. szept. 27. 17:24
Ember küzdj és bízva bízzál!!!
2008. szept. 27. 17:21
Tavaly óta focizom egy csapatban! Tavaly az országoso is részt vettek! De én nem vagyok olyan jó! Most például egy bajnokságvan igaz elvitt az edző(vagy 7 et else vitt)de nem tul sokat játszottam!Szerintetek hagyjam abba vagy küzdjek h minél jobb legyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook