Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek! Barnázok! fórum

Segítsetek! Barnázok! (beszélgetős fórum)


5. Bcicus (válaszként erre: 4. - Ani2)
2010. aug. 30. 20:16
Pedig a diéta nélkül nincs értelme szedni a gyógyszert, úgy nem fog használni ma xártani tud. Tessék szigorúan cisnálni a diétát, mert így nicsn értelme, nem csoda, hogy felborult a hormonháztartásod.
4. Ani2 (válaszként erre: 3. - Bcicus)
2010. aug. 30. 19:51

Szia!


1 éve állapították meg a PCO-t, a gyógyszert azt 2 hónapja szedem. Hát a diétát annyira nem tartom. De igy nem szoktam lenni.

3. Bcicus (válaszként erre: 1. - Ani2)
2010. aug. 30. 18:51
Ez sajnos gyakran jár együtt a pcos-el. Mióta szeded ametet és csinálod a diétát, mert eleinte az is bekavarhat.
2. dj.cica (válaszként erre: 1. - Ani2)
2010. aug. 30. 18:16
szia menj dokihoz mindenképpen ő jobban ért hozzá.
1. Ani2
2010. aug. 30. 18:11
szerdán jött meg a mensim vis volt vmi 2 napig majd azóta csak barnázok de elég sok és mellette görcsölget a hasam. Mi ez?? PCO+IR van! Szeretnénk menni nyaralni csak most nem tudom mit csináljak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook