Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire normális az, hogy a mensi előtt 2-3 nappal már barnázok? fórum

Mennyire normális az, hogy a mensi előtt 2-3 nappal már barnázok? (tudásbázis kérdés)


6. Dorinnaa95 (válaszként erre: 5. - Df1e1c376c)
2020. dec. 31. 15:13

Hűha hát oké🙄

11.én megyek dokihoz, remélem akkor megnéz ès nem lát semmi bajt.

Ezt a miómát hüvelyi uh-n látná ugyis nem?!

Vérképem tökéletes most voltam ebbe a hónapba vérvételen :S

Most egy picit beparáztam, nehogy komolyabb bajom legyen... pedig nincs baj a mensimmel, 28 napos napra pontosan 1-2 napján tényleg minimális kis görcsök de van hogy az sincs. Vérzés is pont annyi amennyinek lennie kell. 😩

5. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Dorinnaa95)
2020. dec. 31. 14:04

Nekem volt ilyen kb. 25 korul, spirált hordtam, elmozdult és mehnyalkahartya gyulladásom volt.

28 felé anélkül.Mire orvoshoz kerültem, semmi eltérést nem látott.

30, mioma, ha gyereket akarnék, nehéz lenne.

2020. dec. 31. 10:28

Nem jó dolog. Kevés a progeszteron szinted, ezért barnázol.

Érdemes homonpoanelt nézetni, 3. és 21 napit, ha 28 napos a mensid.

3. Idhikai (válaszként erre: 1. - Dorinnaa95)
2020. dec. 31. 10:13

Rám jellemző volt folyamatosan, miomám lett, 38 évesen kipakoltak, de már megvolt a két gyermekem.

Azóta jól vagyok... se barna... se piros. :)

2020. dec. 31. 09:19
Nem tudom. 35 vagyok, de még sose barnáztam. Nektek valami különleges képességetek van erre. :)
2020. dec. 30. 22:28

Sziasztok!



Mennyire normális az, hogy a mensi előtt 2-3 nappal már barnázok?!


25 vagyok, fél éve hagytam abba a 2,5 évig szedett fogamzásgátlót és azelőtt is nálam úgy volt hogy pár nappal előtte már barnáztam ahogy most is ez van. Pár web oldal azt irja, hogy ez probléma forduljunk orvoshoz... kicsit túl reagálásnak érzem mert másik pár orvosi weoldal meg azt irja hogy normális előtte és utána is barnázni.


Maga a mensim fájdalommentes, pontos semmi hormonális problémám nincs. Vérképem is rendben van. Továbbá Anya is mondta, hogy amikor ő mensizett neki is igy volt 1-2 nap barnázás és utána mensi ne reagáljam túl úgy, hogy amúgy semmi bajom.

Viszont tudom, hogy progi hiány jele is lehet, de a pajzsmirigyem teljesen rendben van.


Nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok?


1-2 éven belül szeretnék babát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook