Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítségre lenne szükségem! Mi lehetett ez? fórum

Segítségre lenne szükségem! Mi lehetett ez? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. jan. 15. 23:16
Szia!tesztet csináltál elötte?
2013. jan. 15. 23:10
nagyon köszönöm ha valaki tud nekem ebben segíteni!
2013. jan. 15. 23:10
Elég hosszú a sztori megpróbálom leegyszerűsíteni.az utolsó menzeszem október 13.án volt,aztán teljesen kimaradt.elmentem orvoshoz aki azt mondta hogy terhes nem vagyok biztos hormonzavarom van,kaptam gyógyszert (Norcolut)aminek a szedését tegnap hagytam abb.már tegnap este nagyon erős görcseim voltak,hánytam hasmenésem volt,és mind két kezem zsibbadt.végül nagy nehezen jobban lettem.mai napon szintén délután rámjött egy ugyanilyen roham.4db gyógyszer bevétele után mérséklősött a dolog,és elaludtam.viszont mikor felébredtem éreztem hogy erősen vérzek.a wc ülve éreztem hogy valami kilökődik belőlem.mikor megnéztem sok vért és valami fura dolgot láttam.leginkább egy agyra hasonlított,rózsaszínes volt,és ilyen furán tekervényes.nem tudom máshogy leírni.körülbelül 5 centi lehetett.azóta azon töröm afejemet hogy mi lehetett.holnap mindenképpen elmegyek orvoshoz(ha megvizsgálnak,hiszen még vérzek)de valakinél fordult már elő hasonló????
2013. jan. 15. 23:04
Segítségre lenne szükségem!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook