Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítségre lenne szükségem! Mi lehetett ez? fórum

Segítségre lenne szükségem! Mi lehetett ez? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. febr. 22. 16:44
hát én is reménykedek.most a hetemet a fogfájás tette tönkre,ma voltam orvosnál,és hála égnek a nyagján már túl vagyok.babaprojekt folyamatosan pörög,de nem akarok még rágörcsölni,jön majd ő ha jönni akar :) egyenlőre még az elején tartunk a dolognak nagyon,majd akkor kezdek el agódni igazán ha már fél éve nem lesz eredmény.persze mindig ehangoló az a bizonyos jel,ami megmutatja hogy most se jött össze.valahogy az emer néha elvárja hogy minden elsőre sikerüljön :(
33. Cica86 (válaszként erre: 32. - Tacsi87)
2013. febr. 22. 07:20
És dokihoz nem mész vissza? Azért jó lenne, ha megnézné mi okozza, hogy nem jön meg! Nem kell feladni a baba-témát. Nagyon nehéz az biztos, amikor minden nap eszedbe jut, meg minden...Nekünk lassan 2,5 éve nem jön a baba, és most a gyógyszer amit kaptam, nem is segít,szóval nyilván elkeseredik az ember, de muszáj tovább menni! Remélem minden rendben lesz veled.
2013. febr. 22. 02:40
bocsánat hogy csak most írok,de köszönöm a kedves szavakat Cica86.egyenlőre semmi,most kellett volna 15e körül megjönnie,de nem jött.ami lehetne pozitív is,de sajnos a bal petefészkemben fájdalmat érzek,ami nálam egyértelműen egy cisztát jelent :( szóval a babaprojekt erre a hónapra leállt szintén :(
31. Cica86 (válaszként erre: 30. - Tacsi87)
2013. jan. 18. 07:55
Hát nem könnyű ez a dolog, az biztos. De szerintem érdemes felkeresned egy endokrinológust, mert ő jobban ért a hormonokhoz, és ha rendszertelen a ciklusod, még inkább nehezítve van a teherbeesésed, mert akkor nincs peteérésed sem. Szóval lehet, hogy egy alapos kivizsgálással kellene kezdened, és utána már okosabb lennél.Bármi kérdésed van, nagyon szívesen válaszolok még, akár privátban is.
2013. jan. 17. 17:52
hát még nem régóta próbálkozunk,és csak most akarunk igazán "ráfeküdni" a témára,de az elmúlt évek során többször volt cisztám,amik maguktól felszívódtak néhány hét alatt,de sajnos eléggé megváltoztatták a menzeszeim időpontjait.szóval általában fél évente van egy sajnos.:( remélem hogy nem lesz ez hátráltató tényező,mert sajnos családomban is több nőnél előfordult már hogy csak nagyon nehezen estek teherbe.
29. Cica86 (válaszként erre: 28. - Tacsi87)
2013. jan. 17. 07:17
Hát úgy legyen! És egyébként van valami más problémád, ami miatt nem jön a baba?
2013. jan. 17. 00:05
igen voltam ma orvosnál.hát megvizsgált,de azt mondta nem baba volt,hanem valószínűleg a megvastagodott méhfalamból egy darabka válhatott le.azt mondta minden rendben van,nem kell aggdnom.hát remélem tényleg.a görcsök pedig az miatt voltak hogy olyan sokáig kimaradt illetve a sok gyógyszer miatt amit be kellett szednem.:( remélem most már rendbe jönnek a dolgok,mert idén nagyon örülnék egy bébinek :)és ha ez így megy tovább,akkor nem sok esélyem lesz rá...mindenkinek köszönm a segítséget mégegyszer!!!!!!!!!!!!!
27. Cica86
2013. jan. 16. 15:45
Remélem hogy ír még nekünk, hogy mi volt ma az orvosnál!
2013. jan. 16. 15:16
Sziasztok! Tudja valaki,hogy mi lett végül tacsi87-el? Elment orvoshoz?
2013. jan. 16. 14:11

Székesfehérváron is 8000 Ft. Szerintem Pesten se sokkal több.

Sok szerencsét..

24. Cica86
2013. jan. 16. 12:47
Hát ennek utána kell kérdezni. Mikor mész orvoshoz?
2013. jan. 16. 12:32
akkor pesten akár 15 is lehet egy vizsgálat gondolom....hát az mondjuk elég kemény :S
22. Cica86
2013. jan. 16. 12:17
Attól függ hol laksz. Szerintem Pesten és környékén drágább. Én Nyíregyházára járok,ott komplett vizsgálat, amiben minden benne van, úgy került 8.000 forintba.
2013. jan. 16. 11:56
a magándokik körülbelül mennyiért vizsgálnak meg?csak úgy nagyjából....
20. Cica86
2013. jan. 16. 11:26
Akkor lehet érdemesebb lenne keresni egy magánorvost. Lehet, hogy drága, de ezt az egy alkalmat ki lehet bírni. Nem tudom merre laksz de szerintem most érdemesebb lenne a magándoki!
2013. jan. 16. 11:08
Nemsokára készülök majd orvoshoz én is nagyon kiváncsi vagyok hogy mit mond meg hogy megvizsgálnak e,mert valljuk meg sajnos már nem nagyon érdekli őket a beteg.:(
2013. jan. 16. 11:07
Nem tudom mi lehetett.egy terhességi teszt sem mutatta ki hogy az lennék,pedig ultrahangon is megnézte az orvos.amúgy nem voltak görcseim csak most hogy abbahagytam a gyógyszert és meg kellett jönnie.Vérzésem az még most is van,igazából az egész olyan mint egy normális menstruáció,kivéve a hatalmas fájdalmat ami hétfő este volt illetve kedden délután.
17. Cica86
2013. jan. 16. 08:14
Nagyon úgy tünik, hogy vetélés volt. Csak akkor hogy lehet, hogy az orvos nem vette észre. Akár méhenkívül, azt azért ennyi idő után már legalább egy tesztnek ki kellene mutatni.Érdekel, hogy mit mond az orvos, ha visszamész hozzá!
2013. jan. 15. 23:54
pedig vetélésnek tűnik :(
2013. jan. 15. 23:47
Tippem lett volna még a méhen kívüli terhesség de azt az ultrahang már kimutatta volna!Elötte fájt a hasad nagyon?azért kérdem mert nekem is volt ilyen de nekem sokkal kissebb volt,meg 3 napig véreztem!
2013. jan. 15. 23:42
rendben,és köszi
2013. jan. 15. 23:40
Muszáj mennem! Holnap írj,hogy mi volt!
2013. jan. 15. 23:35
csinált ultrahangot is és tesztet is.nem tudom mi lehetett az de nagyon félek :( már a görcsök is olyan ok hogy már azt sem lehet normálisnak nevezni,de most még ez is...mondjuk oké hogy 3 hónap kimaradt és ezért most erősebb,de azt ami kijött azt akkor sem tudom hová tenni.
2013. jan. 15. 23:29
Ultrahangot csinált a doki mielőtt felírta a gyógyszert?
2013. jan. 15. 23:28
Hát elvilegbe én úgy tudom hogy igen megvizsgálnak mert muszály ilyenkor!Ultrahangra nem kůldött el a doki?
9. F. Tündi (válaszként erre: 8. - Tacsi87)
2013. jan. 15. 23:27
Szerintem megvizsgálnak! Nem akartalak ijesztgetni nem tudtam,hogy volt már ilyen!
2013. jan. 15. 23:24
ilyenkor megvizsgálnak egyáltalán?mivel hogy még erősen vérzek a menzesz miatt....vagy nem az miatt,nem tudom.
2013. jan. 15. 23:23
volt már egy ilyen rosszullétem még augusztusban akkor ki is hívtuk az ügyeletet.de mire kijöttek jobban lettem kicsit,kaptam egy injekciót és kész.engem most nagyon megijesztett ez az egész mert olvastam róla hogy ilyenkor alvadt vér az távohat de ez tuti nem az volt.
2013. jan. 15. 23:21
én is csináltam több tesztet is és az orvos is csinált.akkor kaptam a gyógyszert
5. F. Tündi (válaszként erre: 2. - Tacsi87)
2013. jan. 15. 23:17
Szia! Nem vagyok orvos,de nem lehet,hogy mégis terhes voltál? Szerintem azt a valamit ami kijött belőled meg kellett volna orvosnak mutatni! Az összes tünet inkább hasonlít egy vetélésre mint egy megkésett menstruációra!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook