Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítséget kérnék. Samsung videokameráról feltöltöm a filmet a gépre, de hang nélkül mentette. Mi lehet a baj? fórum

Segítséget kérnék. Samsung videokameráról feltöltöm a filmet a gépre, de hang nélkül mentette. Mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 3. 14:19

Megpróbáltam, úgysem megy:(

Lehet valamit a kamerán kéne állítani, de nem találok a leírásban semmit róla, mert mikor csak simán usb-vel csatlakoztatom a géphez, és nézem a gépen a felvételt, akkor is a kamerában szól a hang, hiába van bekapcsolva a hangszóró a gépen.

na, asszem elviszem valami szakihoz:) Azért köszi!

2011. febr. 3. 14:14
a vonal bemenetet válaszd (line input)
2011. febr. 3. 14:10

Bemeneti hangcsatornákat, ezeket lehet választani:

mikrofon (ezen áll alapértelmezettként)

sztereó keverő

monó keverő

külső

video

zenei cd

vonalbemenet

telefonvonal


Ezek közül próbáltam a mikrofon, külső, és videó opciókat, de egyiknél sem lett hang.

4. zsanci79 (válaszként erre: 3. - 1110e6ad2f)
2011. febr. 3. 14:00
igen
2011. febr. 3. 13:44
wmv formátumban történt a rögzítés?
2011. febr. 3. 13:42

Én is azt hittem,hogy nincs hangja a miénknek,de kiderült,hogy csak rossz lejátszóval játszottam le.Kép volt,hang nem.

Sajnos a programmal kapcsolatban nem tudok segíteni,mert nekem linuxom van.

2011. febr. 3. 13:25

Már egész délelőtt próbálkozok, de nemtudom mit tegyek.

Samsung VP-D362 a kamera, feltelepítettem a szoftvert, hogy gépre tudjam menteni a filmet, minden ok, de nincs hangja a felvételnek. Mikor betölti a mentéshez, akkor van hang, a kamerából jön, nem a sz.gép hangszórójából.

Windows Movie Maker a program, amit a CD-ről telepítettem, ebben rakhatom fel a filmet a gépre, de miért nincs hang?

Jó lenne, ha valaki tudna segíteni:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook