Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség kellene! Ti hogyan értelmezitek ezt? Adnátok még egy esélyt? ... fórum

Segítség kellene! Ti hogyan értelmezitek ezt? Adnátok még egy esélyt? ... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 19. 00:30
na nincs kép fent:(
2010. febr. 19. 00:29
Szerintem túl sokat kombinálsz,meg beleképzelsz ebbe a dologba!Ha lenne valakije 4 nap után sem jelentkezett volna...szerintem.!Jah meg akinek van valakije,az szerintem még egy barátnőt általában csak sexpartnernek akar,de nálad hiába próbálkozna szóval szerintem már rég hagyta volna az egészet!
23. Csigusz 79 (válaszként erre: 14. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 19. 00:28
Lehet tévedsz,hisz te mondtad neki hogy ne nyomuljon :-)
2010. febr. 19. 00:28
csak tudjátok a mai világ meg a pasik... igen sajnos vannak előítéleteim. De kinek nincsenek?
21. 3b816157ed (válaszként erre: 19. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 19. 00:28

na hát, nem hiszem, hogy egy du...... így ragadna

bár nem láttam a képeid, mindjárt megnézem:DDDDD

20. 8ee31e318f (válaszként erre: 16. - 3bc5b5c25c)
2010. febr. 19. 00:28

es a parok egymast lepik meg ugyebar. gondolom itt a fohosno nem keszult a valentinra. vagy talan volt a pult alatt a pasinak valami meglepi?

szerintetek?

2010. febr. 19. 00:27
igen, az történt ahogy mondjátok, agyban közben lejátszottam hogy biztos an van valakije és csak meg akar d..ni... hát ez van sajnos. De nagyon meglepődtem mikor azok után hogy kikapcsoltam a telefont megjelent személyesen hogy beszéljük meg...
18. 8ee31e318f (válaszként erre: 11. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 19. 00:26
szerintem itt nem a valentin nap a pont onnantol. mikor mondtad neki hogy ne nyomuljon? nem pont onnantol nem jelentkezett? ne kombinalj, hanem orulj hogy valakinek tetszel, es oromet akar neked szerezni a maga modjan, es ne te mond meg neki mit csinaljon, mert utana megint osszezavarodsz azon mit miert tesz.
2010. febr. 19. 00:25
de ha mondtad neki, hogy ne nyomuljon akkor?
16. 3bc5b5c25c (válaszként erre: 11. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 19. 00:25
Lehet hogy azt gondolta hogy a Valentín napi ajándéktól még jobban kiborulnál,ha nem visz semmit az meg gáz lett volna neki,mert pasi!Igy inkább nem ment...!
15. 3b816157ed (válaszként erre: 9. - 8ee31e318f)
2010. febr. 19. 00:24
nem, nem tévedsz
2010. febr. 19. 00:24
És nem tűnök el randi előtt 4napra ha pasi vagyok és nem foglalt... megint tévedek?:)
2010. febr. 19. 00:23

hát én sem vittem volna neked virágot

csóri srác próbálkozik, te meg......

na mindedj, biztos meg van az okod rá

de hát ő nem tehet róla, hogy te megjártad

adj neki esélyt, és ne légy vele elutasító, ne pitiztesd

12. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 19. 00:23
Szerintem tök normálisan viselkedett. Megbeszéltetek egy randit, addig meg nem zaklatott. Ennyi. A valentin nap itt még korai és fura lett volna.
2010. febr. 19. 00:22
persze, semmi a jelentősége a valentin napnak, nem is az a bajom hogy nem kaptam virágot, félre ne értsetek:DD hanem hogy ADDIG minden nap jött, pont onnantól nem. Talán pont amiatt?
10. 3bc5b5c25c (válaszként erre: 7. - Zizisicc)
2010. febr. 19. 00:21
Szerintem nincs senkije csak meg akart felelni neki!
9. 8ee31e318f (válaszként erre: 2. - Ccf45f55f2)
2010. febr. 19. 00:21

te elfogadsz egy csokor viragot, ha elotte leallitod hogy ne nyomuljon? fokepp hogy meg semmi nincs koztetek?

szerintem a valentin nap nem alkalom a parvalasztasra, hanem a parunknak szokas oromet okozni. vagy tevedek?

8. 3bc5b5c25c (válaszként erre: 6. - 8ee31e318f)
2010. febr. 19. 00:20

Igazat adok neked!

Meg egy hét után a Valantin napnak még semmi jelentősége!

7. Zizisicc (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 19. 00:18

Szerintem meg kéne vele beszélned a dolgokat, mert Te nem tényeken rágtál be, hanem a saját agyalásodon. Abból, hogy ő pár napig nem jelentkezett, Te már egy egész "megcsalásos" sztorit kerekítettél ...... nem bántani akarlak, sajnos néha túl sokat agyalunk ...... a pasik meg csak lesnek utána, hogy mi van????????

Szóval szerintem beszéld meg vele és adj még esélyt neki .... persze benne lehet a pakliban, hogy tényleg van valakije, de az ennyiből, egy hét után nem derül ki szerintem .....

2010. febr. 19. 00:18

na varj.

most mit is akarsz?

o kezdemenyezett, es ramenos volt. te megkerted ne nyomuljon mar ugy. tehat ha celba akart erni nalad, evidens hogy visszavesz a tempobol. gondolom o azt hitte, hogy mivel meg randi sem volt, nem fog beallitani egy hatalmas csokor rozsaval a munkahelyedre. inkabb a randira keszult. szerintem ez normalis azok utan hogy te leallitottad.

2010. febr. 19. 00:17
egy esélyt megérdemelne, nem? végsősoron mit veszíthetsz?
4. 3bc5b5c25c (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 19. 00:16

Szerintem nagyon is sántít,de sajnos a te részedről!Egy fikarcnyi esélyt sem adtál neki!Beskatulyáztad az "olyan" pasik közé!Pedig nem is ismerted!

Nem akartalak megbántani!De vizsgáld meg a dolgot picit az Ő szemszögéből is!:)

3. Csigusz 79 (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 19. 00:16

Szia!


Szerintem normális viselkedés,ha te mondtad hogy ne "nyomuljon",ehhez tartotta magát.A Valentin napra tényleg korai lett volna bármit is venni,szerintem :) bár kár hogy nem mentél el a randira,ha neked is bejön a fiú akkor adj magatoknak esélyt :)

2. ccf45f55f2 (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 19. 00:15
Szerintem sántít. Ha egy férfi tényleg komolyan gondolja, akkor visz virágot, pláne Valentin napra. Én jártam már hasonlóképp, szerintem vigyázz vele...
2010. febr. 19. 00:12

A következő a történet.

2 héttel ezelőtt megismertem egy pasit. Már látásból ismertem előtte is, de csak néhányszor találkoztunk. Szóval megszólított, nagyon tetszettem neki, még aznap vissza is jött este (a munkahelyemre) akkor sokat beszélgettünk, nagyon jóképű, nagyon helyes, nagyon izmos stb.. ennyit a külsőről. Belső tulajdonságokban nagyon passzoltunk, legalábbis az elmondása alapján. Úgy tűnt sok bennünk a közös. Már akkor szeretett volna megbeszélni egy randit, de én nem akartam, a számomat se adtam meg, csak a mail címemet. Eléggé visszafogott lány vagyok igazából.. Még aznap este várt levél a postafiókban, nagyon szép, kedves, hogy ő látja a valódi énemet, a tiszta lelkemet stb. Nem válaszoltam. Másnap reggel is írt, arra se. Aztán amilyen "kicsi" a világ, aznap összefutottunk valahol a városban véletlenül. Ő azt hajtogatta, nem hisz a véletlenekben mert nincsenek... aznap este is írt, meg másnap is... közben személyesen is jött esténként "meglátogatni" ahol dolgozom. Végül miután minden nap megkérdezte és türelmesen várt hogy mikor szánom el magam egy randira, megbeszéltük hogy következő héten egyik nap találkozunk. Ezután jött a valentin nap, amikor nem jelent meg, se egy virággal, se anélkül.. nem is írt semmit. Másnap se és következő nap se. A harmadik napon lett volna a "randi" de én már egyáltalán nem számoltam vele, sőt mérges voltam hogy biztos van valakije, ellentétben azzal amit mondott.. ezért nem jelent meg valentin napon, egyértelmű volt számomra.. A randi délutánján telefonált, nem vettem fel, nem akartam már semmit, részemről ennyi volt.. de írt sms-eket, hogy ő foglalt asztalt, meg volt beszélve hogy találkozunk nem?... nem értette, de én hajthatatlan voltam, ki is kapcsoltam a telefont. Másnap bejött a munkahelyemre és beszélni akart (én még akkor se, de kénytelen voltam meghallgatni..) ő nem értette hogy mi van, mi történt.. mikor mondtam hogy az egy hetes ismeretségünkből 4 napra eltűnt, részemről nincs miről beszélnünk.. Ő meg azt hajtogatta, hogy mivel én mondtam hogy ne nyomuljon (ez tényleg így volt) mert nem vagyok túl jó véleménnyel a férfiakról, mindegyik csak azt akarja stb... ő pont azért nem jelentkezett mert nem akarta a rámenősségével elrontani a dolgot, várta a randi napjának délutánját hogy találkozunk. Szerinte meg kellene beszélnünk a dolgot, teljesen félreértettem a viselkedését.

Lehet hogy tényleg korai lett volna virágot várni valentin napra egy hét után, de másfelől ez egy jó alkalom lehetett volna neki, amivel nem élt.

Szerintetek? Normális viselkedés, vagy sántít a dolog?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook