Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha minden ellene szól ti adnátok egy esélyt ennek a kapcsolatnak? fórum

Ha minden ellene szól ti adnátok egy esélyt ennek a kapcsolatnak? (beszélgetős fórum)

2021. júl. 17. 07:18
Ha valaki szimpatikus, érdekel a személyisége, van is időm erre, találkoznék vele minden kötöttség nélkül. Ismerkedés csak. És közben figyeled, milyen ember. Én ugyan nem hiszek az emberek megváltoztatásában, de pl. az én férjem is féltékenykedett amikor megismerkedtünk, aztán valahogy leszokott róla- gondolom, amikor biztonságban érezte magát a kapcsolatban.
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 16. 22:39
Honnan veszed, hogy féltékeny lenne? Mert valaki azt mondta? Még csak nem is ismered, és máris előitéleted van... Én mondjuk csak a saját tapasztalataimra hagyatkoznék... A lányaid meg? Hát gondolom nem akarod rögtön odaköltöztetni magadhoz, szóval azon ráérsz még gondolkozni, lehet el sem juttok odáig, ha meg igen akkor megoldod...
6. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 16. 21:43
Azért én annak az exnek sem hinnék el mindent feltétel nélkül. 🤔
2021. júl. 16. 21:42
Adna a rosseb. Megnézném, merre indul és az ellenkező irányba mennék.
2021. júl. 16. 19:52
Mi a kérdés?
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 16. 19:49
Persze. Dalolva és önként raknám a fejem a hurokba. Teljesen logikus.
2. kisj
2021. júl. 16. 19:45
Ha minden ellene szól, akkor mi szól mellette?
2021. júl. 16. 19:38
Személyesen nem igazán ismertem eddig, de sokat hallottam róla. A volt párjával, akitől van egy kislánya, hallottam róla történeteket, hogy milyen ember. A lányával nagyon szépen bánik, de a nőkkel kevésbé. Nagyon féltékeny típus, én azonban felszolgáló vagyok az egyik kávézóban. Úgy gondolom, hogy az, hogy napi szinten emberekkel vagyok körülvéve őt ez is féltékennyé tenné. Nekem is van 2 lányom, és azt nem igazán hinném tudom, hogy hogy jönnének ki egy harmadik leányzóval. Tisztában vagyok azzal, hogyha adok neki egy esélyt, és összejövünk, sehova nem mehetnék egyedül, vagy vele, vagy senkivel, ami nekem nem lenne ideális.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook