Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segíti-e a palástfű tea a magzat megtapadását? fórum

Segíti-e a palástfű tea a magzat megtapadását? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 3. 14:13

Sziasztok!Én ma kezdtem el inni,de nekem úgy javasolta a gyógynövényboltos pasi,h 1 teáskanál cickafark tea+1 tk.palástfű tea 1 főzetben(tavaly decemberben 31 hetesen vetéltem el,de én orvosi hiba miatt)+ szedem az elevitet,magnerolt,folsavat.Eszem a gyümiket,és várom a csodát.....

Ha van valami ötletetek szivesen venném,vagy esetleg tapasztalatotok!

2012. febr. 20. 17:20
Ha csak most találtam rá a teára, de 5 napja volt tüszőrepedésem elkezdhetem inni azért, vagy várjam meg a következő hónapot ha ebben a hónapban nem sikerült a baba?
2012. febr. 20. 16:34
Próbáld ki :)Az a legjobb arra,hogy megtudd:)
2010. aug. 24. 18:02

Ja, és picurka, két eset után remélem van egy dokid, ha sikerül baba, azonnal doki!

Ilyenkor még vizsgálatot is köteles végezni.... hogy esetleg ha van ok, az legközelebb elkerülhesd.

Sok sikert

2010. aug. 24. 18:01

sziasztok

én is hiszem hogy segíthet

és ajánlatos reggel inni őket éhgyomorra, tán jobban felszívódnak

nekem a cicka a peteérést egyértelműbbé teszi, ha rendesen iszom

a palást segíti a luteális fázist, ha sikerül a baba úgy tudom nyugodtan lehet inni tovább, sajnos én is túl vagyok egy vetélésen, legközelebb kapni fogok hormont is, de inni is fogom úgy 12hétig, ha kicsit utána olvastok megtalálni, hogy segíti a baba megmaradását.


Minden jót

2010. aug. 24. 17:43
Allitolag a ciklus elso feleben cickafark tea javasolt, majd a masodik feleben palastfu. En meg nem probaltam, de igy olvastam.
2010. aug. 24. 17:41
Köszönöm, életemben először vagyok ilyen fórumon, de tetszik!!!Amúgy én ugy olvastam, hogy a ciklus első felében cicka és a másodikban palástfű! Lényeg, hogy talán van valami alapja, mert az ember már mindent megpróbál!!!
2010. aug. 24. 17:41
Én a ciklus első felében cickafarkot ittam, másodikban palástfüvet. Nekem bevált! Szorítok neked!!!
2010. aug. 24. 17:36

En ugy tudom, hogy cickafarkkal 1:1 ranyban keverve segiti. Maria Treben konyveben olvastam...

Sok sikert!

5. szanád (válaszként erre: 2. - Meli0114)
2010. aug. 24. 17:35
honnan tudod ,hogy az használt ?
2010. aug. 24. 17:34
Jaj, köszi! Te is csak a második felében ittad a ciklusnak? Ja és gratulálok!!!
2010. aug. 24. 17:33
Sziasztok! Segítsetek nekem abban, hogy valakinek segített-e már a palástfű tea a baba megtapadásában, mert azt olvastam, hogy a ciklus második felében kell azt inni, hogy vastagodjon a méhnyálkahártya! Második spontán vetélésen vagyok túl és elvagyok keseredve!!!!!Köszi...
2010. aug. 24. 17:31

igen, egyértelműen


én is azt ittam, és iszom is

most vagyok a negyedik hétben

2010. aug. 24. 17:30
Segíti-e a palástfű tea a magzat megtapadását?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook