Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cickafark, palástfű, málna levél tea fórum

Cickafark, palástfű, málna levél tea (beszélgetős fórum)


2014. okt. 13. 07:38

Sziasztok!

Hol lehet malnateat kapni?

2011. nov. 29. 12:44
Én is így vagyok most,rám jött a mélypont.De valahol bízom benne,hogy sikerül.
22. b7a7c81ade (válaszként erre: 21. - Babát.szeretnénk)
2011. nov. 29. 07:57
egy héttel ezelőtt én is mélyponton voltam, ha babát láttam egyből bőgtem, de eldöntöttem, hogy nem fulladok bele az önsajnálatba! mert sikerülni fog, és kész. más lehetőség nincs. És ebben a hónapban elmegyünk orvoshoz is!
2011. nov. 28. 21:55
Jaj lányok én annyira el vagyok keseredve,hogy sosem sikerül:(
2011. nov. 28. 16:01
Jól írták a csajok.Peteérésig cickafark,utána pedig palástfű.Én is iszogatom,azért hogy 28 napra beálljon. :-)
2011. nov. 28. 09:46

Egyébként szerintem nem mindig csak a nőnek kell tenni érte,a férfiak is ugyanúgy ihatnak,ehetnek vitaminokat,hogy sikeres legyen a teherbeesés..:)

pl,a folsav..ugyanúgy fontos szerepet játszik a férfiak esetében is..az egészséges spermiumok képződésében játszik kulcsszerepet..

2011. nov. 28. 07:47

ohhh, nekünk egy éve semmi :(

A málnalevélről, azt is olvastam, hogy a ciklus első felében érdemes fogyasztani, segíti a peteérést. (valaki a málnalevelet issza ovuig, aztán palástfüvet)


A barátnőm mensi alatt esett teherbe, 8 hónap próbálkozás után. Egyszer mindenkinek sikerül, csak nehéz kivárni. Na megyek, megiszom a teámat! :)

2011. nov. 27. 21:18

Szerintem meg ne görcsölj rá, élvezzétek egymás társaságát, ne méregess, jobban ellazulsz és össze fog jönni!

Egyik ismerősöm menzesze előtt 5 nappal lett terhes. Erre azt mondanák tudományosan, hogy lehetetlen, mert akkor már nincs peteérés.

Látod, mégis...

2011. nov. 27. 21:10
Arra koncentrálunk.Ovulációs törpemikroszkóppal csinálom a teszteket,és mikor jó,akkor hajrá,de fél éve semmi.
15. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 14. - Babát.szeretnénk)
2011. nov. 27. 21:00

Koncentrálj a középidőre,nyilalásokra..ahány napos a ciklusod,csak írok egy példát,ha 34 akkor már a 17-22.napokon rástartolhattok..

általában este-éjszaka környékén van peteérés..Hmm..jól ki van ez találva..;))

még valami..peteéréskor szebb a nő!:)

2011. nov. 27. 20:52
Én is mindig ittam a teákat,csak most kezdtem kúraszerűen. A vitamint (terhesvitamin) szedem már 3 hónapja,már kezdek félni,hogy sosem fog összejönni:(
2011. nov. 27. 20:44

plusz..

cickafark,palástfű teákat idd kúraszerűen..pl,1 hónapig,majd 1 hónap szünet,aztán újra..

majd kezdheted szedni a vitaminokat..mindkettő segíti a terhességet,beágyazódást..

én így tettem..elsőre összejött a gyerkőckénk..:)

Hozzáteszem..előtte rendszeresen fogyasztottam gyógyteákat..:)

2011. nov. 27. 20:44
mind hármat
2011. nov. 27. 20:43
Igen mindháromat ő mondta.
10. mkriszti81 (válaszként erre: 6. - Babát.szeretnénk)
2011. nov. 27. 20:41

mindhármat ő javasolta?


szerintem nézz utána, melyiknek mi a hatása, a málnalevéltől méhösszehúzódások lesznek, amitől épp elmegy a baba (és a végén cél, hogy kijöjjön, vagyis meginduljon a szülés)

2011. nov. 27. 20:40

Palástfű és cickafark..

Progeszteron és ösztrogén találhatü bennük..ez okozhat nálad hirtelen hormonváltozást,ami bekavart..

elvileg egy kúra után helyrehoz..de azért nézz utána..mindkettőben van olyan anyag,ami ellenjavalt..erre-arra..

a málnalevél pedig több mindenre jó..terhesség utolsó két hetében -végefelé lehet csak inni,mert tágít(ahogy itt is elhangzott..)emiatt szintén nem szabad terhesség alatt fogyasztani..

8. babát.szeretnénk (válaszként erre: 7. - R75)
2011. nov. 27. 20:39
Mióta iszod?
7. R75 (válaszként erre: 2. - B7a7c81ade)
2011. nov. 27. 20:37
én is így iszom, ahogy te!!! Több helyen is olvastam, hogy így kell..
2011. nov. 27. 20:33
nekem a nőgyógyászom adta,hogy ezt igyam így mindennap két bögrével és garantált a siker.Tudjátok mindent megtennék egy kisbabáért de nagyon nem jön össze:(
2011. nov. 27. 20:32
A málnalevél teát nekem szülés előtt mondta a szülésznő,segíti a méhösszehúzódást,elvileg. Teherbe eséskor nem hiszem,hogy annyira tuti lenne...
2011. nov. 27. 20:32

a málnalevél a tágulást segíti, csak a 38.héttől szabad inni, előtte épp az ellenkező hatást váltja ki, azt ne idd!!

amúgy szorítok! :)

2011. nov. 27. 20:24
Én félek,hogy nem a gólya,mert akkor pozitívnak kellene lennie a tesztemnek 9 nap késés után...És ennyire meg csak nem lehet "hibás" egy teszt.Vagy rosszul gondolom?
2011. nov. 27. 20:08
szia...én ittam cickafark, palástfű teákat. Cickafarkat az ovuig, aztán mensiig a palástfűt. Akkor beállt 28 naposra. Három hónap után abbahagytam, mert azt gondoltam, jót tesz egy kis szünet, azóta teljesen felborult minden. Ma kezdtem újra inni őket. Remélem nálad a gólya kavart be, nem pedig a teák. :)
2011. nov. 27. 20:01

Sziasztok!


Elkezdtem inni ezt a tea keveréket,a háromból kevertem össze egyet,múlt héten pénteken kellett volna megjönnie (tehát 9 napja késik).Szombaton volt egy kis barnázásom,de semmi több nem volt.Teszteltem csütörtökön reggel,de negatív lett.Viszont nem jött meg...Szerintetek ennyire bekavarhatott a tea?Nektek van róla tapasztalatotok? Osszátok meg velem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook