Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítenétek számítógéppel kapcsolatos gondban? fórum

Segítenétek számítógéppel kapcsolatos gondban? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
20. Wagnerur (válaszként erre: 16. - Veraesbalu)
2011. ápr. 14. 21:45

Az Win 98 nem? De mindegy is, ősrégi, összeomlik minden utcasarkon, ráadásul már a programok 90%-val inkompatibilis.

XP és Win7 amit ajánlok. A Vistát nem, mert az instabil és amúgy is eltolták.

19. veraesbalu (válaszként erre: 15. - 9ba7c331a0)
2011. ápr. 14. 21:44

Kikapcsoltam az automatikus frissítést.

Utána???

18. Wagnerur (válaszként erre: 2. - Veraesbalu)
2011. ápr. 14. 21:43
Nem mentél át a netes Win XP ellenőrzésen. A megoldás vagy az eredeti vásárlása, (Lassan dobálják utánnad) vagy olyan helyről letölteni, ahol megfelelő érvényesítő progit adnak hozzá. Millió meg egy ilyen hely van. A lényeg, hogy az adott helyen olvasd el a letöltésre kínált programhoz a kommenteket, úgy hamar ki tudod szűrni a gagyin feltört programokat.
17. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 14. - Veraesbalu)
2011. ápr. 14. 21:40
Írok privit:)
2011. ápr. 14. 21:39

Apámnak van hivatalos Windows 97-e.

A gépemen már XP van.

Ha a fentit telepítem rá segíthetek vele?

Nem túl régi a 97-es verzió?

2011. ápr. 14. 21:39
A kaloz xp telepítése után ki kell kapcsolni az xp automatikus frissítését-kézi frissítésnél pedig ne telepíttesd ami a win eredetvizsgálatát végzi.
14. veraesbalu (válaszként erre: 3. - 7f1aaaaa11)
2011. ápr. 14. 21:37
Nem tudod mi az a program?
2011. ápr. 14. 21:34

Az nem lehet, hogy azért jött elő mert ez az XP verzió meg fog szűnni???

Valami hasonlót hallottam róla.

XP frissitését letöltöttük CD-re, és újra felraktuk a gépre. A felirat mégsem tűnt el.

12. SF
2011. ápr. 14. 21:29

Na, megint félreérthető voltam.

Utólag nem sikerült kiszednem - ez azt jelenti, hogy ha már fel lett telepítve, nem hagyja magát törölni, csak a formázás és újratelepítés segít.

11. SF
2011. ápr. 14. 21:27

Újratelepítés után nyisd meg a Vezérlőpulton az Automatikus frissítések ikont. A feljövő panelen válaszd ki, hogy Csak értesítést kérsz, alkalmaz, ok.

Nemsokára megjelenik az óra mellett egy kis sárga pajzs egy felkiáltójellel a közepén az első frissítési lehetőségekkel. Ezt nyisd meg, és olvasd át a felkínált lehetőségeket. Ezt az egyet keresd: Valódi előny. Ha megvan, szedd ki mellőle a pipát, majd a feljövő ablakban válaszd, hogy erről nem kérsz többé értesítést. Ok, és mehet a letöltés, majd a telepítés. Utólag még nem sikerült kiszednem.

Én nem szoktam visszakapcsolni az automatikus frissítést, mert havonta csak egyszer jön újabb sárga pajzs.


Akit zavar a piros pajzs, az a Vezérlőpulton menjen a Biztonsági központba, baloldalt válassza legalul a Biztonsági központ riasztásainak megváltoztatását. A feljövő panelen vegye ki a pipákat. Többé nincs pajzs.

Sok sikert mindenkinek!

10. 36a26f5226 (válaszként erre: 2. - Veraesbalu)
2011. ápr. 14. 21:15

Amikor tavaly nyáron újra kellett telepíteni az egész gépet, akkor nekem is olyat telepített az informatikus, ami kiírta, és visszavittem a gépet...

Akkor ő kikapcsolta az automatikus frissítést, és eltűnt a szöveg, bár akkor a piros színű pajzs jelent meg, hogy a gép veszélynek van kitéve...


Aztán többször próbáltam, hogy újra, és újra visszakapcsolom az automatikus frissítést, egy ideig visszajött a felirat, egy idő után már nem jött vissza...


Amíg ki van kapcsolva az automatikus frissítés, addig, mondta az informatikus, hogy nekem kell mindig saját kezűleg frissíteni...

De ez csak egy darabig volt így, mert mint írtam, visszaállt szépen minden a gépen, és eltűntek feliratok, és újra automatikus frissítésen van...

9. Ncilány (válaszként erre: 4. - 57aa4ea1e8)
2011. ápr. 14. 21:11

Mienk csak azért jogtiszta ( úgy tudom ) mert mikor újonnan vettük, rajta volt. De elkövettük azt a hibát, nem másoltuk le azonnal a kapott cd - re.. Így fogalmam sincs hogy fogjuk újratelepíteni, ha kell esetleg.

Jogtiszta cuccok nagyon grágák. És az se biztos hogy a vírusírtó minden oda nem illőt felismer..

8. Vecy (válaszként erre: 6. - 57aa4ea1e8)
2011. ápr. 14. 21:10
Nálam nincs gond :)
7. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 1. - Veraesbalu)
2011. ápr. 14. 21:09
le kell tölteni egy corporate verziót az xp-ből, ahhoz van key, amit beírsz, és kész.
6. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 5. - Vecy)
2011. ápr. 14. 21:04

:)

Akkor keress olyan embert, aki tud olyat, ami annak látszik :)

5. Vecy (válaszként erre: 4. - 57aa4ea1e8)
2011. ápr. 14. 21:02

Örülj neki, ha megengedheted magadnak, hogy csakis kizárólag jogtiszta szoftverekkel látod el a géped :DDDD

Biztos így csinálnám én is... :)

2011. ápr. 14. 20:59
Jogtiszta win-t kellene használni, és akkor nem irná ki.
3. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 2. - Veraesbalu)
2011. ápr. 14. 20:54

Szia! Nekem is ez volt.

Havonta jött elő, ekkor újra telepítettük mindig.

Most kaptam valami programot amit csak futtatni kell rajta, ha megint ezt írná.

2011. ápr. 14. 20:52

Számítógépemen a következő felírat már elindításkor:


- Előfordulhat, hogy szoftverhamisítás áldozatává vált.

A Windows ezen példánya nem felelt meg az érvényesítési eljáráson. -


HOGYAN LEHET EZT A SZÖVEGET ELTŰNTETNI ???

UJRAFUTTATTUK AZ XP FRISSÍTÉSÉT IS.

2011. ápr. 14. 20:50
Számítógépzsenik segítsetek!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook