Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sebes a köldököm belül, és most már fáj is a környéke, volt másnak is ilyen? fórum

Sebes a köldököm belül, és most már fáj is a környéke, volt másnak is ilyen? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 19. 12:27
Banális dolognak tűnhet, de nem az, fürdés után mindig töröld jó szárazra a köldöködet is. Az is egy hajlat tulajdonképpen, ahol bármi megülhet és ki tudja, mit okozhat.
2012. márc. 19. 12:21
köszönöm a válaszokat, időközben elmúlt magától, valószínűleg én csináltam magamnak, mert mintha átlátszó váladék lett volna benne ami megszáradt és ahogy kapirgáltam ki, úgy sebesedett. :-/
2012. márc. 17. 20:51

Igen, fémallergia. Nekem is volt ilyen problémám, de érdekes módon mindig csak akkor jön elő, amikor egy ideig bizsu fülbevalókat hordok. Fura, hogy a fülem nem gyullad be, de a köldököm igen. Ilyenkor ezüstöt kezdek hordani, és elmúlik.

Ha újra előveszem a bizsut, egy darabig nincs gond, aztán megint begyullad.

2012. márc. 15. 04:29
Nekem is volt már, a farmer fém gombjától. Le kellet szedetnem, és műanyag gombokat rakattam fel azóta nincs ilyen problémám.
2012. márc. 15. 01:02

A lányomnak szokott kisebesedni a köldöke és környéke az övcsattól, mert fém allergiája van.

Van rá kenőcs, de nem tudom, hogy mi a neve. Ha érdekel majd megkérdezem.

2012. márc. 14. 19:17

Lehet, szűkebb ruha volt rajtad és beizzadt.

Mosd át alkohollal,baba hintőporral szórd be és gyorsan elmúlik.

2012. márc. 14. 19:17

Kendd be kamilliával.Szűrd le a teafüvet.

És a teát vattába mártogasd,majd kenegesd óvatosan ahol fáj.D,ha nagyon érzékeny,akkor elég,ha nyomkodod.

Jobbulást:)

2012. márc. 14. 19:15
Fújd be minden nap legalább háromszor Octenisept spray-vel, és pár napon belül elmúlik.
2012. márc. 14. 19:12

Sebes a köldököm belül, és most már fáj is a környéke, vagyis inkább érzékeny.

volt másnak is ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook