Seb (beszélgetős fórum)


2013. máj. 28. 19:20
Köszönöm a válaszokat! Vasárnap és hétfőn az Aloeval kentem de szinte nem volt semmi változás ma vettem neogranomont és többször bekentem a sebeket és már látható szóval szerintem szombatra már semmi nem fog belőle látszódni :) Már 1 éve ehez a kozmetikushoz járok ez volt nála az első arctisztításom de szerintem az utolsó is mert keresek mást!
2013. máj. 26. 15:03
Én eléggé jártas vagyok ebbe a témába...kb.3-4 nap után már magától lepotyog a var, ne piszkáld(!) Jó rá a körömvirágkrém, vagy neogranormon. :)
2013. máj. 26. 14:49
Nem lehet biztosan kijelenteni. A sebgyògyulási idő mindenkinél változik.Mindenestre ne szedegesd le, ha nem akarsz utàna hegeket látni.Egyébként szerintem nem jò kozmetikus az, aki ùgy nyomkod, hogy sebes maradsz utána.Direkt ennek elkerülésére tanìtanak különböző technikákat a kozmetikus iskolàban.Ha mégis maradna heg, akkor 2-3 alkalom mikrodermabráziò rendbehozza.
2013. máj. 26. 14:44
Aloe-ből a First jobb bőrre.De azt nagyon sűrűn kell spriccelgetni.A körömvirágkrém sztem hatásosabb mint az Aloe(a gél),mert hámosító és gyulladásgátló.Szombatig rendbe jöhet.
2013. máj. 26. 14:41
Kozmetikusnál voltam arctisztításon. Sebek maradtak az arcomon a nyomkodás után. Szombaton fontos összejövetelre megyek ha Aloe Verával kenegetem akkor elmúlik addigra?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook