Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Seb az anyaméhen...sos fórum

Seb az anyaméhen...sos (beszélgetős fórum)


2009. aug. 30. 01:08

kulfoldon vagyok,es itt az orvosok azt mondtak normalis,,

es azet kerdezte itt,mert megiedtem,,

csak azert..

koszi mindenkinek

10. terek
2009. aug. 24. 23:42
gyógyszert kaptál?
2009. aug. 24. 23:29
én is méhszájsebre tudok csak gondolni.Nekem méhlepény gondjaim voltak azért véreztem, de azzal nem engedtek haza a kórházból, ezért gondolom, hogy babód és te nem vagytok veszélyben.
2009. aug. 24. 22:55
a méhszájseb általában többé-kevésbé hegesen magától gyógyul, ha nincs szexuális élet vagy egyéb dolog, ami irritálná, ez lehet a tampon, a vibrátor, természetesen a férfiszerszám és persze baktérium vagy fertőzés, ami nem engedi meggyógyulni. fagyasztással is szokták kezelni, tehát lefagyasztanak egy hámréteget, és lekaparják, ezt nem hiszem, hogy terhesen lehet. ha a kórházban nem mondják el értelmesen a diagnózist illetve a lehetséges kezelést, én orvost és/vagy kórházat váltanék. nehogymár egy netes fórumról kelljen megtudjam, mit kellene tegyek.. akkor minek az orvos.
2009. aug. 24. 22:49
Nekem is van méhszájsebem, szülés után kezeltesd le, mert vérezgetni fogsz tőle.A szülést nem befolyásolja én is így szültem, ráadásul ikreket!Nem a méhedben van hanem a méhszájon,a nyálkahártya sérült.Nekem többször ecsetelte az orvos.Néha még most is vérezgetek tőle.Lehet műteni is,ha jobban vérzel.Orvossal beszélj róla, elmagyarázza.
2009. aug. 24. 22:29

de egyutlet nelkul is vereyztem...

nem is azmn erdekel..

hanem hogy mi az,.es mitol jon....


kosziiiiiiiiiiiii

5. 318512f90e (válaszként erre: 1. - Xbernyx)
2009. aug. 24. 22:27
ha már nem vérzel, akkor ha legközelebb mész a dokihoz kérdezz rá pontosan. azt is kérdezd meg, hogy hogyan tovább az együttlétekkel...
4. 318512f90e (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2009. aug. 24. 22:26
jaaa, már értem a privit! :))) nem figyeltem a neved...sorry!
2009. aug. 24. 22:18
én is méhszájsebre gondoltam...
2009. aug. 24. 22:16
Nem méhszájseb?
2009. aug. 24. 22:13

sziasztok...

6 honapos terhes vagyok..

3honapos terhesen enyhe verzesem volt,ami fel orat tartott es elment,,voltam orvosnal,es azt mondta hogy normalis,es hogy nyugodjak meg..

most 6 honaposan elkezdtem verezni eggyutlet utan,erosen,,koprhazba mentem,es azt mondtak seb van az anyamehemen...

de en nem tudom mi az a seb,mik a veszelyei,akar szules utan is..vagy kozben..

es mitol alakul ki seb az anyamehen,,mi az???


koszonom a segitseget


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook