Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehetséges, hogy mégis Sclerozis multiplex betegségem van? fórum

Lehetséges, hogy mégis Sclerozis multiplex betegségem van? (tudásbázis kérdés)


9. Panna.33 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 21:48
Köszönjük!
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Panna.33)
jan. 19. 21:42
Én is remenykedem☺️Nektek pedig sok sok shubmentes éveket kívánok☺️
7. Panna.33 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 21:23

Nincs mit! Jobbulást!

Remélem valami gerincmeszesedés és pl. gyógytorna megoldja! 😘

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Panna.33)
jan. 19. 21:17

Értem

Köszönöm a segitseget☺️

jan. 19. 21:04
Nekem sok gócom van, de tünet nélkül, és addig nem merte a neurológusom sem kimondani, hogy SM, amíg el nem végezték az agyvíz vizsgálatát. A jobb agyféltekén viszont van egy góc, amiről már ct alapján is megállapították, hogy valami egész más. Szóval, ha bátran azt meri mondani a neurológus, hogy tuti nem az, akkor az tényleg nem SM.
jan. 19. 20:54

Gondolom a méret és elhelyezkedés alapján.

Ha mondjuk valakinek kettoslátása van és az agy látásközpontjában van a góc, meg mondjuk szédül és az egyensúlyért felelős részén van a lasio, akkor ez eléggé egyértelművé teszi a dolgot. Kettő ilyen kicsi góc szerintem nem fogja megalapozni a sclerosis multiplexet. A kettő az baromi kevés ehhez, ráadásul picik is.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Panna.33)
jan. 19. 20:45
Igen csak olvastam forumokon ,hogy masnak neztek a gócokat es kesobb kiderult mégis sm. Nem ertem honnan tudja hogy Sm vagy vascularis góc😔
2. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 20:43

Nézd, nekem sclerosis multiplexem van, és eléggé egyértelműen kimutatható volt a koponya MR alapján. Nem hiszem, hogy az, ha kettő orvos, akik közül az egyik neurológus kizárta.

Egyébként a meszesedésekre kérdezz rá, lehet, hogy irritálja az ideget és attól van.

jan. 19. 20:29

Sziasztok!

40 éves nő vagyok.10 éve bal láb és kéz zsibbadásom volt ami 2-3 hónap alatt mult el.Akkor elkuldtek Mr vizsgalatra,negativ volt.Elmult.Maj most 4 hónapja ujra előjőtt ez a zsibbadas,bal labamba .Bizsergő,zsibbado erzes,neha ha allok meleg helyen pl bevasarlokozpont akkor mindket labam egni kezd.Megint elmentem koponya,nyaki gerinc es agyeki gerinccMr vizsgalatra.A nyaki gerincen es agyeki gerincen kisebb meszesedesek vannak..A koponya mr 2 db 3mm es gocot irt le,de neurologus es a radiologus szerint ezek vascularis gocok.Kizarjak az Sm betegseget.Jo a vasam,cukrom,pajzsmirigyemmel is midnen ok.Lehetseges h megis sm?megőrülök tőle🥹🥹

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook