Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sarok szárazság fórum

Sarok szárazság (beszélgetős fórum)


2009. júl. 2. 18:25

Sziasztok!

Először is az alap problémát kell kiiktatni. A kirepedezés a szárazság, a jó zsírok hiánya miatt van. Szedni kell Omega 3, 9, Halolaj, stb. és hipp hopp már nem is lesz probléma.

2009. márc. 1. 11:44
A Schollnak és a Naturlandnak is van nagyon jó sarokkrémje.
16. vikucka (válaszként erre: 12. - Akire83)
2008. jún. 17. 23:14

Nem érzem magam igénytelennek emiatt... Magassarkúban járok, illetve szandálban. ez van. Mondjuk alapból száraz a bőröm, miért pont a lábam lenne kivétel.

A másik dolog, hogy a kritika és a gúnyolódás között egy nüansznyi különbség van.

Mindenkinek szép napot.

15. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 14. - 1a50c86bb0)
2008. jún. 17. 19:57

*oszinte

"a" nelkul (mert gondolom a kritika itt nem allt meg meg)

14. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 13. - D6bc63e7c0)
2008. jún. 17. 19:49

Csak nem erdekel masok naploja? :)

Altalanos iskolaban meg ly-al tanultam, lehetseges valtozott, de hogy szinte legyek, annyira nem izgat a jelenleg, a naplom kulonben sem irodalmi portalra irom, de a kornyezetemben igenytelenseg az apolatlan lab es errefele nem a magyar helyesirasom alapjan itelnek.

(persze tudom, a lenyeg itt nem a papagaly-papagaj) :)

2008. jún. 17. 19:40
(Szerintem meg az az igénytelenség, ha valaki a papagájt, ly-nal írja. )
2008. jún. 17. 10:57

Szia vikucka!

Jó ötlet volt az olivaolajos pakolás!

Pontosan ezzel a problémával élek én is és nem lehet rám azt mondani, hogy igénytelen vagyok. Hetente pedikűrözöm a saját lábamat és naponta másokét! A sarok berepedezés nem feltétlenül a vastag bőrkeményedés után jön. Az én lábam is száraz és ha egész nap nem érek rá bekenni, akkor estére kireped és az bizony fáj. Akkor is megtörténik, ha tökéletesen van pedikűrözve. Általában cipő (vagy papucs) miatt.

Ne vedd a szívedre ezt az igénytelenség dolgot, mert nincs igaza.

Ha ilyen száraz a lábadadon a bőr nyugodtan kenhetsz rá zsírozó krémet, vagy olivaolajat. A körömvirág krém is jó.

Kellemes nyarat és egészséges lábakat kívánok :)

2008. jún. 17. 07:53

sziasztok!

TEgnap bekentem olivaolajjal a sarkam, betekertem folpakkal, és húztam rá zoknit. Reggel tök jó puha volt.

Amúgy meg nem kell rögtön leigénytelenezni az embert, azért mert valamit megkérdez!!

A többieknek viszont köszönöm szépen a hozzászólásokat!

10. b59d693a46 (válaszként erre: 9. - Lexi018)
2008. jún. 16. 12:51
Remélem, te sem fogsz benne csalódni és nem fogsz szídni. :) Én este szoktam bekenni a lábam az ágyban, nem húzok rá zoknit sem, gyorsan beivódik.
2008. jún. 16. 12:22
ma vettem én is egy ilyen b---a krémet a DM-ben.Kipróbálom ajavaslatodra :-)
8. b59d693a46 (válaszként erre: 7. - Lexi018)
2008. jún. 15. 21:54

Szia! :)


Én az avonosat nem próbáltam, ezt viszont igen, meg elég sok másfajtát is, de nekem ez vált be.

2008. jún. 15. 21:49

szia, PéDé!

Igen igen, az a bizonyos Ba..a nevű termék...arról én is hallottam már, és az tényleg jó, az avon mellett én is azt ajánlom!

2008. jún. 15. 21:44
A DM saját terméke, a B.... lábbalzsam nagyon jó, én azt használom. Nem drága és tényleg használ.
5. daroki (válaszként erre: 1. - Vikucka)
2008. jún. 15. 21:37
Esetleg vmi olajfélét kellene kipróbálni.
2008. jún. 15. 21:35
Én is az Avon-t tudnám ajánlani! Szerintem ahoz képest nem drágák. Én is vettem pár krémet és csak most kezdtem használni, hogy kirepedezett.
2008. jún. 15. 21:08

Szerintem ha egy sarok ki van repedezve, ott mar elhanyagoltsagrol van szo, addig ugyanis vannak fokozatok (borkemenyedes...). Nem csak nyaron kell odafigyelni a labakra, hanem folyamatosan, mindig.

A hazipraktika sem potolja a folyamatos torodest.

2008. jún. 15. 21:04

szia!!!

az avon-nak van nagyon jó sarokkrémje, amivel be kell kenni és utána zoknit húzni rá, vagy akár betekerni kb 1 órára folpackba.Én is ezt használom, és nagyon bevált!!!

2008. jún. 15. 21:01
Sziasztok! Olyan gondom van, hogy ilyenkor nyáron nagyon száraz, repedezett a sarkam, pedig kenem testápolóval is rendszeresen. Van valakinek házipraktikája, mit lehet tenni, hogy újra "bársonyosan sima" legyen a sarkam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook